За пушенето по време на бременност

  • 6 457
  • 109
  •   1
Отговори
Искам да ви попитам за пушенето по време на бременност какво ще кажете?

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 17:09 от AnMary

# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
АМи нищо хубаво Mr. Green Аз спрях цигарите веднага, щом разбрах, че съм бременна. А преди това все не можех да ги откажа

# 2
  • Мнения: 4 335
Различни теми с еднакво заглавие newsm78
По вьпроса-твьрдо против цигарите по време на бременност.Бях пушачка и сега пак паля Mr. Greenно от момента,като разбрах,че сьм бременна ги спрях,запалих,когато Денис беше на 3 месеца.Ако кьрмих нямаше да пуша сьщо,но неможах Tired

# 3
  • Мнения: 9 973
пуших TiredНека сега ми издерат очите.По-лошо е да се пуши при кърмене

# 4
  • Мнения: 121
Много против.Аз също пушех и в момен когато разбрах, че съм бременна  веднага ги разлюбих и мъжа ми се облажи  с цяла кутия GD Laughing(тъкмо си бях купила цигарки).След това докато го кърмех пак не пуших.Едва сега когато вече не кърме пак ги започнах(да ме питаш защо) newsm78.Е това е! Недей да товариш товариш детето с твоите пороци.А да ти кажа честно не е толкова трудно да ги спреш когато знаеш какъв е залога.

Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 43 833
Твърдо против...
Аз ги отказах в мига в който видях малката точка на ехото, после почнах като спрях да кърмя...общо взето около 2 години по-късно....ма пак ги спрях...
Но за мен са несъвместими с бременност и кърмене.

# 6
  • Мнения: 673
   Спрях ги веднагически! Винаги съм си мислела , че ако случайно се роди с някакъв недъг, като е възможно виновни за това да не са цигарите ,/ но кой може да ти каже/, аз как бих се чувствала... Никога не бих си простила!

# 7
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 711
Изключително против съм.Ако искаш вреди на себе си,но недей да вредиш на бебчето,може да получи астма,алергии и какво ли не.Разбира се може и нищо да му няма,но едва ли искаш да провериш.Желая ти воля,за да ги спреш и лека бремнност.

# 8
  • Мнения: 3 016
Аз съм против .Категорично .

# 9
  • Мнения: 3 621
При предищната ми бременност, спрях цигарите още щом видях положителния тест, а при тази още преди теста защото ми ставаше гадно само от миризмата им
Истината е че има толкова много пушки които раждат живи и здрави деца, но само си помисли че цигарения дим стеснява кръвоносните съдове и това пречи на кръвоснабдяването на плацентата ти, оттам и бебето ти страда

# 10
  • Мнения: 1 080
Да не пушиш ще ти кажем!!!

# 11
  • Мнения: 316
По този въпрос разговарях с гинеколога си, когато бях бременна. По-опасно е да спреш цигарите изведнъж, от колкото да ги намалиш постепенно! "Една-две цигари не вредят" ми каза той и аз спазих това златно правило, но... кърмене и цигара - не!!!

# 12
  • Мнения: 10 975
Много, ама много съм против. Twisted Evil Като си решила да вредиш на себе си и нямаш инат да ги спреш, бебчето с нищо не ти е виновно, че да го тровиш.

# 13
  • Мнения: 2 270
АМи нищо хубаво Mr. Green Аз спрях цигарите веднага, щом разбрах, че съм бременна. А преди това все не можех да ги откажа
Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 538
Дългогодишна пушачка съм. Имах проблем в самото начало на бременността, лежах в болница. Най-любопитното беше, че цигарите не ми ги забраниха, но секса ....... абсолютно да! Сега припалвам по една цигарка/от тези, най-слабите/ с кафето на един-два дни Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт