Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 109 отговора
Искам да ви попитам за пушенето по време на бременност какво ще кажете?
« Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 17:09 от AnMary »
Цитирай

София; Дружбето

АМи нищо хубаво Mr. Green Аз спрях цигарите веднага, щом разбрах, че съм бременна. А преди това все не можех да ги откажа
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Различни теми с еднакво заглавие newsm78
По вьпроса-твьрдо против цигарите по време на бременност.Бях пушачка и сега пак паля Mr. Greenно от момента,като разбрах,че сьм бременна ги спрях,запалих,когато Денис беше на 3 месеца.Ако кьрмих нямаше да пуша сьщо,но неможах Tired
Цитирай

София

пуших TiredНека сега ми издерат очите.По-лошо е да се пуши при кърмене
Цитирай

Бургас/София

Много против.Аз също пушех и в момен когато разбрах, че съм бременна  веднага ги разлюбих и мъжа ми се облажи  с цяла кутия GD Laughing(тъкмо си бях купила цигарки).След това докато го кърмех пак не пуших.Едва сега когато вече не кърме пак ги започнах(да ме питаш защо) newsm78.Е това е! Недей да товариш товариш детето с твоите пороци.А да ти кажа честно не е толкова трудно да ги спреш когато знаеш какъв е залога.

Успех!

Цитирай

София

Твърдо против...
Аз ги отказах в мига в който видях малката точка на ехото, после почнах като спрях да кърмя...общо взето около 2 години по-късно....ма пак ги спрях...
Но за мен са несъвместими с бременност и кърмене.
Цитирай

София

Спрях ги веднагически! Винаги съм си мислела , че ако случайно се роди с някакъв недъг, като е възможно виновни за това да не са цигарите ,/ но кой може да ти каже/, аз как бих се чувствала... Никога не бих си простила!
Цитирай

Някъде по Дунава

Изключително против съм.Ако искаш вреди на себе си,но недей да вредиш на бебчето,може да получи астма,алергии и какво ли не.Разбира се може и нищо да му няма,но едва ли искаш да провериш.Желая ти воля,за да ги спреш и лека бремнност.
Цитирай

на морето

Аз съм против .Категорично .
Цитирай

Бургас

При предищната ми бременност, спрях цигарите още щом видях положителния тест, а при тази още преди теста защото ми ставаше гадно само от миризмата им
Истината е че има толкова много пушки които раждат живи и здрави деца, но само си помисли че цигарения дим стеснява кръвоносните съдове и това пречи на кръвоснабдяването на плацентата ти, оттам и бебето ти страда
Цитирай

Да не пушиш ще ти кажем!!!
Цитирай

в Рая, предложен от едно мъжко сърце и четери детски очи

По този въпрос разговарях с гинеколога си, когато бях бременна. По-опасно е да спреш цигарите изведнъж, от колкото да ги намалиш постепенно! "Една-две цигари не вредят" ми каза той и аз спазих това златно правило, но... кърмене и цигара - не!!!
Цитирай

Много, ама много съм против. Twisted Evil Като си решила да вредиш на себе си и нямаш инат да ги спреш, бебчето с нищо не ти е виновно, че да го тровиш.
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

АМи нищо хубаво Mr. Green Аз спрях цигарите веднага, щом разбрах, че съм бременна. А преди това все не можех да ги откажа
Peace
Цитирай

София

Дългогодишна пушачка съм. Имах проблем в самото начало на бременността, лежах в болница. Най-любопитното беше, че цигарите не ми ги забраниха, но секса ....... абсолютно да! Сега припалвам по една цигарка/от тези, най-слабите/ с кафето на един-два дни Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 109 отговора