Пробиотици?

  • 564 411
  • 1 257
  •   3
Отговори
# 750
  • Мнения: 36
Взимай си го и профилактично  Peace

# 751
  • Мнения: 41
И аз съм взимала Лактофлор в период, когато пиех силни антибиотици.
  Аз приемам Лактофлор  вече много месеци, почти без прекъсване и има страхотен ефект!!! Съпругът ми беше доста скептичен, но се наложи да пие антибиотик доста дълго време и задължително го комбинира с Лактофлор. Сега вече купуваме по две опаковки Wink

# 752
  • Мнения: 48
И аз съм взимала Лактофлор в период, когато пиех силни антибиотици.
  Аз приемам Лактофлор  вече много месеци, почти без прекъсване и има страхотен ефект!!! Съпругът ми беше доста скептичен, но се наложи да пие антибиотик доста дълго време и задължително го комбинира с Лактофлор. Сега вече купуваме по две опаковки Wink

Да, те мъжете винаги са скептично настроение при всяко ново нещо, което трябва да опитат, но и моя сега не забравя да си приема Лактофлорчето Wink

# 753
  • София
  • Мнения: 2 802
На гладно ли го приемате Лактофлора? По колко пъти на ден, че аз ефект не съм виждала.  newsm78

# 754
  • Мнения: 41
На гладно ли го приемате Лактофлора? По колко пъти на ден, че аз ефект не съм виждала.  newsm78

Аз лично приемам Lactoflor BioPlus (пробиотик +фибри) три пъти на ден с малко течност. Първата капсула взимам сутрин на гладно с една чаша вода.
Аз ги приемам от доста време без прекъсване и съм забелязала страхотен ефект. Hug

# 755
  • Мнения: 48
На гладно ли го приемате Лактофлора? По колко пъти на ден, че аз ефект не съм виждала.  newsm78

Ние приемаме Лактофлор Биоплюс капсули 3 пъти дневно  ( аз и съпруга), а на дъщеря ми давам два пъти на ден от таблетките. Тя ги обожава, защото са със страхотен вкус.

# 756
  • Мнения: 20 157
На гладно ли го приемате Лактофлора? По колко пъти на ден, че аз ефект не съм виждала.  newsm78
Сисето, какво стана, намери ли Провиотика?
По-добре си вземи някой по-качествен пробиотик, с повече бактерии. Лактофлора е много слаб, нормално да не видиш ефект от него.

# 757
  • Мнения: 490
Здравейте, търся пробиотик /синбиотик/ за дете на 4 години, което след няколкомесечна салмонелоза /а това е дълга тема / и лечение с неправилни антибиотици, се сдоби с гъбичката Candida Albicans. Освен това яде боклуци, а урината й има неприятна, тежка миризма. Досега е приемала Био Гайа на капки,  но не редовно. Ще ми се да разнообразя с нещо друго. Какво бихте препоръчали- решила съм сериозно да се заема с този проблем.

# 758
  • Мнения: 3 540
Здравейте, търся пробиотик /синбиотик/ за дете на 4 години, което след няколкомесечна салмонелоза /а това е дълга тема / и лечение с неправилни антибиотици, се сдоби с гъбичката Candida Albicans. Освен това яде боклуци, а урината й има неприятна, тежка миризма. Досега е приемала Био Гайа на капки,  но не редовно. Ще ми се да разнообразя с нещо друго. Какво бихте препоръчали- решила съм сериозно да се заема с този проблем.

Много добре би се отразило и за гъбичките и като почистване на организма, а също и  стабилизиране на имунната система, напитката алое с праскова, добавката чесън с мащерка, особено за гъбичките и пробиотикът на ФЛП.

# 759
  • Мнения: 2 677
galena1206, вкъщи сме най-доволни от пробиотиците на Аквасорс. Дъщеря ми също е на 4.

# 760
  • Мнения: 20 157
При гъбички трябва да се ограничи сладкото, така са ми казвали гинеколози.

# 761
  • Мнения: 490
Благодаря за предложенията, момичета.  bouquet

# 762
  • Мнения: 197
а аз имам следния въпрос - може ли пробиотика да предизвика запек и подуване? такъв проблем ми се появи след едноседмичен прием.

# 763
  • Мнения: 3 506
Може. Пробвай да го смениш.

----
Направи ми впечатление, че в Англия по аптеките няма никакви пробиотици за деца. Не ги използвали за деца, нито с профилактична, нито с лечебна цел. За информация само.

# 764
  • Мнения: 3 540
Направи ми впечатление, че в Англия по аптеките няма никакви пробиотици за деца. Не ги използвали за деца, нито с профилактична, нито с лечебна цел. За информация само.

Интересно, ще се поинтересувам.

Общи условия

Активация на акаунт