ФОТОШОП

  • 26 431
  • 355
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 818
Аз лично досега не съм вадила рамки, но горе долу 20х20см, 300dpi. Можеш да си ги извадиш направо на фотокнига (виж темата за фотокнигите), звучи скъпо, но всъщност не е, ако хванеш промоция Simple Smile

Крисси, хубава е рамката  Peace На мен лично не ми допада как се виждат само очите на детето. С малко сянка поне на червените лентички би станала още по-хубава  Simple Smile

# 226
  • Мнения: 1 884
Аз ги правя 15/15 см с 200 dpi. Иначе стават огромни файловете.
Могат да се вадят на фото но ги намаляваш да 10/10 см. например и ги поръчваш с размер 10/15 см. и после режеш.  Laughing

# 227
  • Мнения: 2 818
Вижда ли се добре снимката при 10х10?
А затова, че стават големи... мда наистина, но пък можеш да си ги съхраняваш на диск или временно на флаш, за да не ти се пълни харда и като се съберат достатъчно ги записваш на сд.

# 228
  • Мнения: 3 453
Аз лично досега не съм вадила рамки, но горе долу 20х20см, 300dpi. Можеш да си ги извадиш направо на фотокнига (виж темата за фотокнигите), звучи скъпо, но всъщност не е, ако хванеш промоция Simple Smile

Крисси, хубава е рамката  Peace На мен лично не ми допада как се виждат само очите на детето. С малко сянка поне на червените лентички би станала още по-хубава  Simple Smile

   Благодаря ти Hug И аз доста се чудих дали да се виждат само очите, но от разни галерии ми допадна идеята. Ще пробвам с лентичките - мисля че наистина би стояло по-добре.

   Салем,  Hug Радвам се да те засека!

# 229
  • София
  • Мнения: 2 161
Kpuccu :  Браво бе , като за начало е чудесно!

Нещо лятно от мен , ама се сетих ,че не съм ви я показвала . Mr. Green

# 230
  • Мнения: 875
може ли някой да ми каже каква е разликата между opacity и fill? не, че ми трябва спешно, но последния път, когато използвах шопа ми се стори, че получавам сходни резултати и с двете, та се зачудих...  newsm78 

# 231
  • Мнения: 2 818
Опасити намалява прозрачноста на всичко, а филл намалява прозрачноста на картинката, като ако има нещо от blending options го запазва, остават само сенките например.

# 232
  • Мнения: 2 270
Дяволице-страхотни рамки -особено коледната . Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
MadGirl-ти си в крак с времето на вън.Много нежна рамка
Крисси-по добре ще е да оставиш само рамката с очичките ,чернобялото личице го махни.Мисля ,че ще стане по добре

# 233
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Крисси, хубава е рамката  Peace На мен лично не ми допада как се виждат само очите на детето. С малко сянка поне на червените лентички би станала още по-хубава  Simple Smile
   Благодаря ти Hug И аз доста се чудих дали да се виждат само очите, но от разни галерии ми допадна идеята. Ще пробвам с лентичките - мисля че наистина би стояло по-добре.

Можеш да "покажеш" цялото личице на детенцето - брадичката, косичката. Леко да намалиш опаситито и да дадеш някакъв режим на смесване. Лявата част да бъде изцяло "покрита" от лицето на детето. Да, и сенките на елементите! Успех! Peace

# 234
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета срам не срам  Embarassed Embarassed Embarassed влизам да ви питам нещо, пък ако ми помогне някой ще съм много благодарна.
Искам да направя изненада на две мои много много близки приятелки като им подаря календарчета със снимката на техните деца. Ще ми се календарчето да бъде ето такъв форма (тоест да мога да го ламинирам и да се сложи в протмоне например):

Има ли някой възможност да ми помогне???

# 235
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Момичета срам не срам  Embarassed Embarassed Embarassed влизам да ви питам нещо, пък ако ми помогне някой ще съм много благодарна....
Скоро ми се наложи да правя календарче. Големината, която зададох беше 9 на 6 см. Но гледам, че има календарчета с различни големини! Peace

# 236
# 237
  • София
  • Мнения: 1 020
Май не съм се изразила правилно - исками се календарчето да изглежда от този вид, който съм показала - от ляво  календар за 2009 г., а от дясно снимка - колаж на детето.Иначе като е готово се вади във фотото размер на снимката 9/13 режа си го посредата и го давам за ламиниране.
Ох не говоря на вашия език най-вероятно, за което отново се извинявам  Embarassed Embarassed Embarassed.

# 238
  • Мнения: 875
мактуб, благодаря ти!  Hug

# 239
  • Мнения: 3 453
  Благодаря за съветите, за следващия път ще знам...За съжаление си сейнах файла и сега няма как да направя корекциите..за следващите ми рамки ще знам. Благодаря ви още веднъж Hug

  Видях, че има конкурси и с един кит правите рамки всички, много ми се иска да участвам и аз следващия път..Ще следя темата Peace

Общи условия

Активация на акаунт