Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Момичета,искам вашето мнение за тази ТВ.
Сега имат промоция - безплатно включване.
Предлагат интрнет;ТВ и стационарен телефон със 150 безплатни минути.
Та питането ми е относно :
1)  интернета - доволни ли сте от него и дали прекъсва често подаването на сигнала
2)  стационарния телефон - дали има надписвания на разговори както в БТК (свободни съчинения).На мен лично ми дойде до гуша от БТК....
Чакам вашите коментари и съвети.
Благодаря!
« Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 17:14 от рени55 »
Цитирай

Интернет-не!!! Пък и до колкото разбрах ще се сливат с Евроком Confused
Цитирай

Добрич

чувала съм ,че съпорта им е много зле..
Цитирай

София/Света на Диска

Не знам Кейбълтел как са, ама БТК са повече от ужасни. Работих в офис, където нетът беше от БТК и не мога да Ви опиша колко разправии имаше. В никакъв случай не избирай БТК. ooooh!
Вкъщи съм си на СитиЛан и нямам проблеми, много съм доволна. Вярно, че имам само и-нет, но поне е качествен. Peace
Цитирай

София

Аз от нета на БТК съм доволна,но ми омръзнаха техните надписвания
за проведени разговори- то не бе Варна;Добрич;Плавдив,но последният път прекалиха - импулсни телефони !!!!
Та за това искам съвет !
Цитирай

Плевен

аз съм с нет на бтк за сега сме много доволни и от тел. и от нета,даже са и коректни за мое учудване пу-пу
Цитирай

Варна

Аз съм с трипъл плей пакет на Кейбъл Тел и съм много доволна но съм във Варна  не знам дали има някакво значение всъщност newsm78 но до сега съм нямала проблеми  Peace
Цитирай

София

На 2-ри декември ще дойдат да ми пуснат Трипъл плей, ако можеш да изчакаш до тогава ще ти кажа как е Very Happy. Дано не съм се прецакала, защото договора им е едногодишен.
Цитирай

София

Люта чушка, аз затова съм пуснала темата - за да видя дали са доволни от стационарния телефон (не само нета).Да знам дали да се прехвърля към тях,дали си заслужава...
Ти имаш голям кураж да се преместиш без някакви отзиви.....
Цитирай

Съседът работи в Кейбълтел и от него знам,че интернета им е ужасен.
Цитирай

София

Да, така е, хвърлих се с главата напред, но видях, че цените на тел. разговори са добри. Сега ще видим как е. Все пак трябва да има луди глави като мен, за да разказват после Wink.
Цитирай

София

Валя 78, огромно благодарско!!!!
Цитирай

Ние иначе сме на аналоговата на Кейбълтел и не е лоша.Пробвах цифровата,но не намерих разлика и се отказах.И това при положение,че сме с нов голям и хубав телевизор.Плюс това на цифровата почти всички хубави програми се заплащат допълнително и таксата на месец става много висока.
Цитирай

Варна

Аз ползвам БТК, но имах много разправии преди да спра изходящите.
Минахме на такса 7лв и си инсталирах just voip.
Сега говоря по 300мин. на седмица безплатно, с всички стационарни телефони дори с други страни.
И само 20лв за 4 месеца.
Вече не се ядосвам с надписани сметки.

Цитирай

София

Ние сега спряхме изходящите,но аз се побърквам като знам,че не мога да въртя....
Ивка-щастливка, какво е just voip? От кога го ползваш? Може ли повече инфо за него?
Аз тъкмо си мислех да си взема сим карта на Вивател....
Благодаря!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора