410 дни платено майчинство - мисията Е възможна

  • 37 340
  • 627
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 495
Подписах.Дано нещата се подобрят! Peace

# 46
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
подписите вече са повече от 3000!

# 47
  • Мнения: 4 978
Белла, благодаря ти че си съпричастна и че си сложила линк към петицията в подписа си  Hug

# 48
  • Мнения: 690
Запис да следя  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 978

А каза ли на всички приятели, близки, познати, да подпишат петицията?  Wink  Hug

# 50
  • Мнения: 690

А каза ли на всички приятели, близки, познати, да подпишат петицията?  Wink  Hug
Разбира се Simple Smile Още в неделя Wink (Фейсбук включително Wink )

# 51
  • Мнения: 5 401
2 декември, 9,53 ч.: 3676 подписа!

# 52
  • Мнения: 352
Чак 2 дни след като подписах набързо и влязох пак видях заглавието. Май някой умишлено нещо прави, след като не желае да го промени, знам ли... ThinkingНай- много да си изпросим наистина да бъде САМО една година и после-хайде на работа. Замислете се ,момичета. Не е правилно това.

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Чак 2 дни след като подписах набързо и влязох пак видях заглавието. Май някой умишлено нещо прави, след като не желае да го промени, знам ли... ThinkingНай- много да си изпросим наистина да бъде САМО една година и после-хайде на работа. Замислете се ,момичета. Не е правилно това.

Вече го обсъдихме. Неточността се дължи на спешно среднощно писане. С оглед на подписалите до тук преценихме, че не са коректни промени в текста. Смисълът е ясен.

# 54
  • Мнения: 2 122
то пък 220 лева са едно платено майчинство  Tired
мисля, че хората комуникиращи по интернет са доста над посредствената интелигентност и на всички им става ясно за какво става въпрос  Grinning

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
4050 подписали до тук

# 56
  • Мнения: 1 828
Още толкова в следващите два дни, поне  Praynig

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
5346 досега Wink

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498

Бу, отчитам сериозна намеса в твое лице newsm10
Коя е причината да не ни подкрепиш с две краци и ръци?
"Опаковката" ........нее сериозно Heart Eyes

# 59
  • Varna
  • Мнения: 503
Подписах.Дано нещата се подобрят!

Общи условия

Активация на акаунт