Отговори
# 60
  • Мнения: 263
 И аз искам сняяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяг!  smile3514
 Не е честно пък...  smile3516
 И без това цяла нощ не съм спала, само току поглеждам навън барем завали, ама нъцки! Тюх, тюх!
 Нищо де, айде от мен да мине, ще ви почерпя с една снежна песничка: http://www.zazz.bg/play:bd09db22

 Ааааа, щях да пропусна. Имам повод да почерпя - вчера разбрах, че съм спечелила академична награда на факултета ни! По един човек от факултет всяка година печели награда за отличен успех. Оказа се, че аз съм едиснтвената с 6.00 и то от началото на образованието ми. Когато ги попитах обаче каква ще е наградата тази година (предишните бяха по 1000 лева), никой не можа да ми каже. Всеки случай едва ли ще е по-малко... И съм се решила, че тези парички директно отиват за количката на бейби (Чико Трио)! Награждаването ще е на официалното събрание на Академичния съвет по повод студентския празник и сигурно ще се проведе на 5.12, така че имам време да си харесам някоя по-прилична парцалка за тогава... Извинявайте, че се разпрострях така, просто исках да споделя  newsm68

А ето я и почерпката:

 Снежен ден на всички! (Айде, софиянки, пратете малко снежец и насам  Hug)

# 61
  • Мнения: 242
Мартеничка браво!!! Официално трябва да ти дадем званието "Умница-бремелинка на форума" Mr. Green Но сериозно...радвам се,че поущряват по такъв начин хора,които наистина учат и си заслужават наградата Hug

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 2 477
Честит пътви сняг, сладурки!

Тази нощ беше кошмар от безсъние... Гледам не съм била само аз. Заспах към 1 и като се оцъклих в 3 без нещо, та до сутринта... И сега пия кафета и съм  #Crazy

Честито на патерица на всички, които празнуваха вчера!Желая ви всичко най-хубаво!


Мартеничка, ти си нашата гордост! Браво, бе, жена, как ги навъртя тия шестици точно сега!  smile3501
А после бебо ще има да се фукляви с умна мама и готина количка!

Бобси, уфф, че страшно е било... Радвам се, че все пак всичко е завършило благополучно и добре, че сте се погрижили и сте взели мерки, че то понякога ако чакаш на докторите... Има и прекрасни специалисти, но май не са много. То да си лекар е призвание, не е професия! А че не ги третират, както заслужават е друга тема... Извинявайте, отплеснах се, важното е че татко ти е добре! Бързо да се оправя, че внучето идва Praynig

За срещата - аз въпреки, че се чувствам като пребита МНОГО искам да дойда и обмислям как да се добера... Нямам зимни гуми и за съжаление няма да мога сама да се докарам, ама сега чакам татето да се върне и да го уговоря да ме докара  Mr. Green Дано глупавия мач дето го играят в събота да е отпаднал в тоя сняг  Imp Ако ме чуе... Joy Така, че Ивче, Наде, ще се опитам и аз да дойда, че много ми се вижда с вас и другите момичета!

Хайде засега много  Hug за всички и после пак!

# 63
  • Мнения: 179
 Добро утро и Честит първи сняг!

Аз хич не понасям зимата, ама няма начин просто.Единствено детето ще е много радостно от снежната картинка навън.

Darima мисля, че ти питаше за слагането на коронка.Не боли, само натиска е по-силен, за да се залепи по-добре и е леко неприятно  само, когато "намества" венците, ако така мога да го кажа, но иначе няма нищо страшно.   Hug Аз си имам вече няколко такива
 Радвам се за хубавите новини при Bobsi и  Geia и разбира се за  Мартеничка

cutesmallcat  много хубаво котенце.Аз ги обожавам тези животинки, но за съжаление само ги гледам.Нямам право да пипам  Naughty

Момичета искам да ви питам нещо.Вчера лекаря каза, че бебето е в главично предлежание.Питах го това означава ли, че вече се е обърнало, ама нещо не ми обясни хубаво.Та да ви питам какво означава това.
/ а и да се посрамувам, че това ми е втора бременност пък незнам    Embarassed/

# 64
  • София
  • Мнения: 23
cutesmallcat, писаната е страхотна!

Мартеничка, поздравления за успехът ти!

Момичета, благодаря ви много за загрижеността! Аз се опитвам да съм спокойна, доколко успявам е друг въпрос.

# 65
  • Мнения: 56
Привет и честит първи сняг Grinning
Откога го чакаме този сняг, Рая е станала в 7:30 и иска да ходи навън, сега ще се опаковаме и беж на снега Wink На срещата няма да дойда, защото нямам баба под ръка, и двете са с "летни гуми"  smile3515, а пък не ми се иска много да я мандахерцам малката, че  и без това ми се опитва да се сополиви, а пък нали ходим на градина не искам да отсъства. Затова ви пожелавам приятно изкарване и чакам снимчици Laughing
Мартеничка, ти си нашата гордост, браво дете умно  bouquet  и с тия мърфини дето ми ги пускаш от време на време направо не мога да си избърша лигите и нали съм със слаб характер веднага си купих един пакет и познай какво им се случи Crazy
Бобси, стискам палци с татко ти всичко да се оправи по-бързо, а ти не се притеснявай, всичко ще  е наред Heart Eyes
Елисана, аз мисля, че това означава, че бебо се е обрънал с главата надолу, заем е изходна позиция, човекът се нагажда вече за излизане Wink
Сладко коте, с тези сладки котета дето ги пускаш направо ме разтапяш Crazy
Гея, развам се, че при вас всичко е наред  love001
Гал, пращам те веднага при мъж ми да ти смени гумите, даже ще си с предимство Wink
Отивам да се обличам и да излизаме, после пак ще ви навестя, хубав ден на всички и много приятни зимни емоции  love001

# 66
  • Мнения: 468
Здравейте и от мен.Да се разпиша и аз в новата темичка.Честит първи снежец на мамите от София.При нас духа доста силен вятър и времето хич не е приятно,ама какво да се прави,зима е.
Мартеничка браво за успеха.Гордеем с теб!
Елисанка виж за предлежанието тук  http://www.bg-mamma.com/site/content/view/17/66/
А сега трябва да се обличам и изчезвам.

# 67
  • Мнения: 80
Здравейте, коремчета.
Честит първи сняг, на тези които са го видели, като гледам какво идва към Пловдив май и нас ще ни угрее.Ние се каним с милото да излизаме ама ще видим-вече обухме колата със зимните обувки.Мъжа ми онзи ден се влюби в една количка на Чико и сега иска да отидем да разгледаме и други.
Бобси, мила, дано с татко ти всичко да е наред, стискам палци.
Мартеничка-честито-гения на форума.
Гея-все така всичко да е ОК с теб и бебка.
cutesmallcat-обожавам сладки писани.
Сега пожелавам хубав, снежен ден на всички и чакаме снимки от срещата.
 Hug

# 68
  • Мнения: 238
Привет момичета-кокичета, подали се изпод снега! /това важи за софиянки/

И аз като повечето едвам спах тази нощ - то не бе крампи, не бе чудо. Още ме болят краката и ходя като пате Sad

Да си призная, мен снега ме изненада, а както гледам и столична община също - улиците в квартала не са почистени изобщо  Shocked
Изненадите не свършват до тук - нета ми едвам върза и не знам до кога ще го има - опитвах се от 2 часа да вляза във форума. И сателитната телевизия хич я няма  Sad
А най-гадното е, че не мога да си намеря ботушите и няма с какво да изляза за срещата  Cry
И остава цял ден да тъпея без интернет, телевизия ..... а така се радвах, че ще си видим.  Cry Чакам с нетърпение милото да се прибере от работа и да намери ботушите, че така се чувствам като затворник  Close

# 69
  • Мнения: 592
Честит първи сняг и от мен - http://www.datacom.bg/webcam/player1.php

Аз сноще легнах уж по-рано, пуснахме си филм да гледаме с тати в леглото, но като започна едно бунтуване, като започнаха едни болки, помислих че нещо лошо става. Никога не ме е боляло толкова продължително, че бяха контракции - бяха, ама за доста дълго време и докато не се обърнах да легна на лявата страна - не спираха. Почти спираха като станех, доста се поуплаших - признавам си. Успокоила съм се и съм заспала, до сега няма подобни симптоми, но ако се повторят бягам при доки, че се страхувам  и наплаших доста снощи.
Пазете се момичета-кокичета  Hug

# 70
  • Мнения: 276
Честит първи сняг!

Ето и гледката от моя прозорец. Приказно е, само ако си стоиш вкъщи на топло.


Тази сутрин нали бях в университета, беше някакво приключение, докато се прибера. Върнах се цялата като шушулка и още се размръзявам. Но на срещата идвам. Laughing

# 71
  • Мнения: 24
Мартеничка браво на теб   bouquet

Гея чудесни новини пупу - само такива до края  Hug

Бобси стискам палци с бъдещия дядо всичко да е ок, че февруари голяма радост го чака  Party

Хамелеонче успокой се, отдай се на почивка, и да не дава Господ, ако нещо усетиш- марш при доки, та да ти е мирна главата   bouquet

МАЛИИИИ КАКЪВ СНЯГ

# 72
  • София
  • Мнения: 23
това e много яко  newsm10

hamelionche, пази се. днес се отдай на почивка. дано да не се повтаря  Hug Hug Hug

blueberrygirl, гледката е супер!

# 73
  • Мнения: 69
Честит ви първи сняг !

Цяла сутрин съм на вън с баткото и умрях от студ  cold
Бъдете много внимателни , когато излизате да се поразходите , аз вече се подхлъзнах и паднах по дупе  Laughing

Лек и усмихнат ден от мен !

# 74
  • Мнения: 24
извинявам се че пак пускам коментар, ама забравих да се похваля  Crazy Днес за първи път, от както съм бременна някой ми зададе въпроса " извинявай да не си бременна"  newsm44 . Странното е че тя ме вижда всеки ден, защото живее срещу работата ми, а чак днес била забелязала че имам корем  Joy а като и казах  че вече съм в седмия тя  Shocked   hahaha

Общи условия

Активация на акаунт