Тайната на дългата и здрава коса - 50

  • 29 545
  • 297
  •   1
Отговори

Анкета

Косата ви става ли по-суха през зимата?

Опции:

# 15
  • Мнения: 3 695
Момичета какво ще кажете за есенните тенденции http://www.fema-bg.com/index.php?m=2050&lang=1
страхотни коси и прически  Peace

честно казано не съм забелязала да ми става косата по суха - сега се боря с бързото й омазняване  Rolling Eyes  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 496
Момичета какво ще кажете за есенните тенденции http://www.fema-bg.com/index.php?m=2050&lang=1

Харесват ми!  newsm47Явно ще сме в крак с модата! Е, откъм цвят не го докарвам лично аз, ама ще го преглътнат хората по улиците. Mr. Green

Половинът ми ползва пяна на Нивея за къдрави коси. Доволен изглежда. Heart Eyes

ЯЯЯ, КОЙ СЕ ЗАВЪРНАЛ!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 050
Вижте един сайт (форум) за дълги коси  Crazy
http://archive.longhaircommunity.com/showthread.php?t=34009&page=9
който му се чете да обърне внимание на
Products sold by mypure are paraben and sulfate free. They do not contain any of the following toxic chemicals:

131 пост

зизи  Hug  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 159
Честита юбилейна тема! newsm51

Косата на снимката направо е  newsm09. Толкова ме грабна, че чак не забелязах анкетата. След това гласувах с "Да", защото определено косата ми е по-суха. Колкото до въпросната "топка", тя ми се образува още от дете. Иначе косата ми изглежда здрава. Ще обърна внимание на това, което ми каза si-si. Ще си използвам розовата вода заедно с "Нивеа"-та за къдрици, след което ще си взема спрей и шампоан на "Глис". Забелязвам по някой цъфтеж и тези дни ще ги обера.

П.П. Още веднъж да похваля пшеничното масло на "Икаров". newsm10

# 19
  • Мнения: 3 050
black_ice   пшеничното как го ползваш, моето още не съм го отворила, стои си в шкафа, чакам да свърши кокоса  Peace

# 20
  • Мнения: 9
Привет и от мен в темичката  Hug Аз също си купих шампоана на ГЛИС и балсамът към него без отмиване. Но още не съм го използвала. Явно е добър щом се търси толкова  newsm78 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 9
Мога ли да попитам как действа кокосовото масло на косата.В смисъл  за какво се използва ..  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 101
Здравейте ! И аз да се запиша , гласувах с да - през зимата ми е по- суха косата -няма омазняване Blush
unique_16 кокосовото масло леко затоплено действа страхотно на косата - мека ,жива ,лъскава. Аз мажа от време на време дъщеря си и много добре и се отразява като имаш предвид че се подстригваме 2 пъти годишно.

# 23
  • Мнения: 311
Фрау Зазин  Hug радвам се да те видя в тази тема отново, уютно е поне за мен благодарение на теб от времето когато аз чета  темата. Сега топлината на темата и удивителна, отзивчива домакиня е мис арк.Става ми хубаво като си помисля за вас двете  Heart Eyes
На въпроса от анкетата отговорих с да, климатика в офиса ме довършва  smile3511

# 24
  • Мнения: 9
makami Благодаря ти много за отговора  Hug

# 25
  • Мнения: 1 258
И аз се включвам в темата!Имам и въпросче както винаги BlushНапоследък много ме сърби кожата на главата.Не се бели...не съм сменяла шампоана....от какво може да е? Thinking

# 26
  • Мнения: 4 496
Мен ме сърби така когато съм била с вързана коса. Даже и боли понякога.
А съм имала и чувството, че ме лазят мравки. Гъделичкане тоест. Rolling Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 311
Отговорих с ДА!По принцип е суха,но зимата се скапва съвсем.Радвам се да видя Зизи отново Hug Simple Smile

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И аз тук!
Отговорих, че не съм обръщала внимание за сухотата на косата ми и влиянието на сезоните върху нея... Ама сега на второ чете ни мисля, че отговорът ми клони повече към НЕ!

Честита Ни юбилейна!
Видях и модните тенденции, май има една подобна ан моята рошавата, подобен звят има.... така че съм почти актуална!  Crazy Mr. Green
Честит Рожден ден и на Игуанка, знам, че не спамите тук, ама не се сдържах! Mr. Green  bouquet
Предстои ми боядисване на косата ми утре, чакам го с нетърпение, че да ме заприлича на човек вече.... не съм ес боядисвала от 3 месеца. Добре, че бе продуктът за изсветляване на корените на АВон, та да я горя по-малко с боите

# 29
  • Мнения: 159
Така значи!
♥ iguanka ♥ има рожден ден и си трае! smile3534 Желая ти много щастие и една наистина здрава коса! newsm51После да споделиш тайната newsm62

Пшеничното масло ползвам като останалите. Затоплям го леко под течаща вода и нанасям първо в корените, а после по дължината и краищата на косата. Връзвам косата отгоре, напоследък слагам найлонова торбичка и завивам с кърпа. Стоя няколко часа и измивам. Определено с това масло косата ми има повече блясък от останалите, които съм ползвала.

Сега смятах дните. После кажете, че не съм ненормална. Имам за още две измивания, на 30-ти ще си сложа "Витадерм" и почвам отново с тривитаминола. За другата почивка, тоест след два месеца, съм решила да си купя маслиново олио и масло от жожоба. newsm47

Общи условия

Активация на акаунт