Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

София

Момичета , към тези от вас, които ползват интимни гелове:
по принцип интимният гел добре ли е да се пени?
Имам един, доста скъп, прави много пяна, но не знам дали може да се отмие добре това, не е ли по-добре да е бистър, като вода...така все едно със сапун се мие човек... newsm78
Цитирай

Ми моят гел е на Лактацид и не се пени.Според мен щом е интимен се предполага че е създаден с някаква по специална формула и дори и да не се измие добре да не може да навреди.
Цитирай

Благоевград

моми4ета аз досега не съм използвала Интимен гел?! Confused
 какво е най-деликатно Laughing за там newsm78....марка
 може да пробвам
Цитирай

Някъде там на ничия земя

Аз използвам на AVON Peace.
Цитирай

София

Търсачката може да се окаже неочаквано полезна...по отношение на интимния гел  Smile
Цитирай

София/Бургас

Ето тема за интимния гел

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158271.0

Тя ще ти отговори на въпросите.Аз ползвам медицински интимни гелове на Себамед или Vagisan Intime Wash Lotion на Doctor Wolff (не съм много сигурна така ли му е името на смениха го преди беше Деркоме Фам).Те са по къпи,но икономични.Предпочитам медицинските,защото не ми създават проблеми.Ползвала съм Айванския.От него получих много гадни сърбежи.От този на Леокрема бях същото така доволна,и когато съм закъзала с парите го взимам него.От Лактацид получих дискомфорт и пак сърбеж,но това е при мен,много са доволни от него.
Прочети темата и си прецени сама кое е най-добре за теб.
Цитирай

На планетата Земя

ползвам Лактацид, много съм доволн, не се пени много, не е и нужно
Цитирай

Навсякъде

До сега само от бистрата водица и от Лактацида не съм имала сърбежи.... Иначе съм ползвала на Ейвън, Орифлейм, Бионсен... и не знам още какви.. Сега съм на Лактацид  Peace
Цитирай

Някъде тук

Ползвам Нивеа Сензитив и съм много доволна!  Peace
Цитирай

плевен

От известно време съм с Билка и съм много доволна.
Цитирай

Пловдив

Ползвам Нивеа Сензитив и съм много доволна!  Peace

Аз също  Smile
Цитирай

Ползвала съм всякакви марки, и смело мога да кажа, че Лактацид са най-добри. Аз ползвам и интимният им сапун и гинекологичната течност. Много съм доволна Peace
Цитирай

на брега на морето

Цитат
Аз ползвам медицински интимни гелове на Себамед или Vagisan Intime Wash Lotion на Doctor Wolff (не съм много сигурна така ли му е името на смениха го преди беше Деркоме Фам).Те са по къпи,но икономични.Предпочитам медицинските,защото не ми създават проблеми.Ползвала съм Айванския.От него получих много гадни сърбежи.От този на Леокрема бях същото така доволна,и когато съм закъзала с парите го взимам него.От Лактацид получих дискомфорт и пак сърбеж,но това е при мен,много са доволни от него.
А аз си мислех, че само аз съм нещо сбъркана щом получавам сърбежи от Лактацид. Реших че е нещо от млечната киселина, но сега ползвам този на Вагизан, който също съдържа подобна и няма проблем. Леокрема също не е лош.
Цитирай

София/Бургас

Цитат
Аз ползвам медицински интимни гелове на Себамед или Vagisan Intime Wash Lotion на Doctor Wolff (не съм много сигурна така ли му е името на смениха го преди беше Деркоме Фам).Те са по къпи,но икономични.Предпочитам медицинските,защото не ми създават проблеми.Ползвала съм Айванския.От него получих много гадни сърбежи.От този на Леокрема бях същото така доволна,и когато съм закъзала с парите го взимам него.От Лактацид получих дискомфорт и пак сърбеж,но това е при мен,много са доволни от него.
А аз си мислех, че само аз съм нещо сбъркана щом получавам сърбежи от Лактацид. Реших че е нещо от млечната киселина, но сега ползвам този на Вагизан, който също съдържа подобна и няма проблем. Леокрема също не е лош.

Не не сме единствените,още няколко приятелки  се оплакаха от същото.Препоръчвам ти след Вагисана да пробваш този на Себамед.Според мен и двата са много добри.
Цитирай

и аз до скоро бях с Avon, но сега реших да пробвам Лактацид, и от двата нямам оплаквания
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора