Въпрос за 2д ехограф.

  • 2 809
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте мами!
Сестрата на мъжа ми е бременна в средата на петия месец,тоест 20 или 21 г.с  newsm78 Вчера е била на ехография на обикновен 2д видеозон и докторът(който е и мой) и е казал,че още е твърде рано за определяне на пола,някъде 6-тия 7-мия месец Thinking Защо имам усещането,че би трябвало и по-рано да може да се определи на 2д?Кога откриха полът на вашите дечица с двуизмерния ехограф?

# 1
  • Мнения: 681
Здравей  Hug
На мен ми казаха пола на бебето в 5-ия месец на обикновен видеозон.Понякога може да е застанало така,че да не се види полът.Но мисля,че докторът не е бил сигурен в това ,което е видял и за това не е казал  Rolling Eyes
Лека бременност и безпроблемно раждане и на двете ви   bouquet

# 2
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
На мен в началото на 8-мия, а с предположения в 6-тия.

# 3
  • Мнения: 9 814
В началото на 5-ия месец лекарката ми беше категорична какъв е полът на бебето при преглед с 2 Д ехограф.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На 4д ми го казаха в 13 г.с.В петия месец ми го казаха и на 2д обикновен.Лекарката от ЖК и досега не го вижда и ми казва , че не е сигурна какво ще родя  Laughing също на обикновен 2д.Зависи и от апарата и от лекаря и от позата на бебето  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 997
На мен ми казаха в 20-21 г.с. при преглед на обикновен ехограф. Ама това сигурно, защото са ни големи атрибутите  Joy

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Още в 13-14 седмица на 2 Д точно се видя че ще е момче. То доктора като не разбира и в 9тия не може да види какво е. Така стана с първото ми раждане. Един ме гледа точно в деня на раждането, каза че е момче, а то се роди момиче.

# 7
  • Мнения: 95
На мен ми казаха в 19г.с на 2Д ,но то зависи от това как се е обърнало бебето..и от лекаря.

# 8
  • Мнения: 3 818
В 14г.с. на 2д ми казаха пола, нямаше грешки Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 2 374
Към 5 месец  мисля,че беше,но предпочетох да си отида на триизмерен,на другите не вярвам особено.

# 10
  • Мнения: 645
аз бях в 23-24г.с.,или в началото на 6месец някъде се падаше,но има значение накъде е застанало бебчето дали се вижда добре м/у крачетата,има значение и от самият лекар Peace

# 11
  • Мнения: 2 172
И аз си мисля,че има значение позата на бебето,но все пак и компетентността на лекаря.Не може категорично да отсече..още е много рано....6,7-ми месец чак  Whistling

# 12
  • Мнения: 15
Аз съм точно в 20 г.с. и ме гледаха преди броени дни на 2Д и ми казаха с точност до 90% пък ще видим дали са познали. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 784
В началото на четвъртия месец с 95 % сигурност, а към края на 4 месец - докторът беше категоричен - 100% момче!

# 14
  • Мнения: 3 453
  Вижда се ако детето е застанало добре, но когато не са сигурни предпочитат да не казват Wink

Общи условия

Активация на акаунт