Благотворителна акция на VISA club

  • 2 890
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте ,

Ние от VISA club традиционно организираме благотворителни акции по Коледа. Искам с няколко думи да разкажа за нас. Ние сме малко общество от български управители и собственици на малки и средни компании. Събираме се епизодично - 7-8 пъти в годината - да обменим идеи, контакти или заедно да организираме бизнес начинание или благотворителност.

На 04.12.2008 г правим 8 години от създаването си и искаме на рождения си ден да подкрепим смислена благотворителна кауза.

Очаквам идеи от вас, а реализацията е от нас.

Искрено ваш

Симеон Кръстев - marketing@visa.bg

# 1
  • Мнения: 1 877
Уважаеми г-н Кръстев,
Писах Ви на мейла и искрено се надявам на отговор!

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Уважаеми г-н Кръстев,
Писах Ви на мейла и искрено се надявам на отговор!

и аз Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 877
Lavender-4e,не ме обезкуражавай - милата ми Недка няма и 2000лв. в сметката,а времето и тече,часовникът неумолимо прави ТИК-ТАК ..... Sad

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Lavender-4e,не ме обезкуражавай - милата ми Недка няма и 2000лв. в сметката,а времето и тече,часовникът неумолимо прави ТИК-ТАК ..... Sad

 Sad

аз нямам отговор оба4е още Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 877
Lavender-4e,не ме обезкуражавай - милата ми Недка няма и 2000лв. в сметката,а времето и тече,часовникът неумолимо прави ТИК-ТАК ..... Sad

 Sad

аз нямам отговор оба4е още Rolling Eyes
И аз.... май някой се шегува с нас

# 6
  • Мнения: 3 634
Не се шегуват с вас, но вероятно са получили доста предложения. 5 дни са кратък срок, за да вземат решение, което положително не зависи само от Симеон Кръстев.

4.12 е следващата седмица, така че скоро е логично да имате отговор. Вярвам, че и неодобрените предложения трябва да получат мотивиран отговор.  Peace

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не се шегуват с вас, но вероятно са получили доста предложения. 5 дни са кратък срок, за да вземат решение, което положително не зависи само от Симеон Кръстев.

4.12 е следващата седмица, така че скоро е логично да имате отговор. Вярвам, че и неодобрените предложения трябва да получат мотивиран отговор.  Peace

ах ,какъв си оптимист Crazy

# 8
  • Мнения: 1 877
Вярвам, че и неодобрените предложения трябва да получат мотивиран отговор.  Peace
Все пак ще е някакъв отговор!И,ако наистина е мотивиран(макар това да е твърде относително),с нетърпение очаквам да разбера

# 9
  • Мнения: 3 634
Нинче, аз изхождам от опита си с по-големите компании. Там някои отношения са задължителни и "мотивираният отказ" също е отговор. Вярно, че не е приятно, но все пак всички се съобразяваме с дарителската воля. Надявам се авторът на темата да ни информира коя инициатива е одобрена.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 877
Руме,беше права - получих не дотам мотивиран,но поне отговор.....отрицателен Sad направо сърцето ми се сви....

# 11
  • Мнения: 3 634
Нинче, просто незнам как и кой може да помогне на Недка. Ясно е, че трябват пари, но нуждаещите се са толкова много ...  Sad

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Руме,беше права - получих не дотам мотивиран,но поне отговор.....отрицателен Sad направо сърцето ми се сви....

аз просто полу4их "не става" Rolling Eyes

здраве да е,не са  нито първите нито последните,на които се молим  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 877


аз просто полу4их "не става" Rolling Eyes


Ама верно ли?!!! Толкоз лаконично и как да кажа - рязко...???

# 14
  • Мнения: 3 634
Кога ги получихте тези отговори? Аз нямам нищо...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт