Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам.

  • 17 035
  • 331
  •   1
Отговори
# 45
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
А ние искаме влакОВЕ. И за двамата. Книгите са неразделна част от подаръка, но задържително и играчка. Дори за първокласника. Още са си деца.

# 46
  • Мнения: 69
Да се цопна и аз в темичката, по случай, че не ми се спи. Имам един първокласник - Самуил.
По темата за подаръците - явно Джетикс е средството за информация. Joy Той иска роботчета от серията Уоли - или динозавър или куче, което било по-евтино. Crazy Но писма не пише. Още преди две години му казах, че няма Дядо Коледа, но да го пази в тайна, щото децата ще плачат, а актьорите ще останат без работа.
Вашите първокласници вярват ли в Дядо Коледа или писането на писма е просто занимание?

# 47
  • София
  • Мнения: 39 744
Ще получа удар от Дияна. В буквалният смисъл.
Брат ми си беше тук и й донесе подаръци. Блуза на възраст от 2 дена в момента прилича на парцал носен поне 1-2 години. Едно на ръка, че е мръсна. Но има пералня. Блузата отпред е на възелчета. Все едно е хванала някоя дъска с трески и си я е трила по корема. Или се е въргаляла по пода. В това последното 100% вярвам.
Накарах се и я наказах. Казах, че няма да й купувам нищо. На у-ще ще ходи с парцали като мангалче. Може да ми кажат, че съм най-скапаната майка, ама това е положението. Ама ми се реве. Дано мама не ми звънне на скайпа, щот веднага ще ме усети, че съм на метлата. А аз ще я успокоявам "не се притеснявай мамо, ядосана съм на Дияна, защото блузата, която и подари трябва да отиде в кофата за боклук".

Уф, оплаках се Sad

# 48
  • Варна
  • Мнения: 6 865
И друг път сме го коментирали... моята вярва в дядо Коледа. Въпреки всички слухове за обратното. Peace

# 49
  • Мнения: 69
Ами, подминете въпроса ми, тогава. Прочетох само тази тема.  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 39 744
Май обсъждахме Дядо Коледа в предишната тема или по-предната.
Дияна вече не вярва в Дядо Коледа. Писмо писахме заедно миналата година. Тази година май няма да пише на Дядо Коледа. не знае какво иска за подарък, клони към книги, в частност енциклопедии.
Джони каза, че й е харесал някаква енциклопедия в Хеликон. Играчки само на Алекс ще купуваме.

# 51
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ммм Да и ние днес писахме домашни, сега гледа телевизия, но след малко ще го карам да почете малко! Naughty И той пише грозно и даже прави грешки когато не мисли в това което прави  Naughty
Дали вярва в Дядо Коледа - и аз вече незнам. Май му се иска да вярва, ама вече е наясно, че дядо КОледа е баща му.Още не сме решили какво ще им купим, той иска шейна с кормило от онези големите, иска и ново колело, и някакъв огромен робот Трансформър, ама ще видим. Може би ще е шейна, че и аз да се возя на нея.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 861
Хайде и аз в темата Laughing
Днес сме се отдали на почивка, но за утре има домашно, което още стои ненаписано и след малко ще го строя да се залавя за работа Grinning

# 53
  • Мнения: 1 312
Ние ей сега приключихме с домашното,сега рисува Crazy
Днес бяхме до Метро и случайно видяхме бебе Аморе,но там цената му беше 85лв.
Аз лично изобщо не съм впечатлена,на мен ми е еднакво с бебе Борн имам чувството че са еднакви само имената им са сменени  Rolling Eyes
В Метро имаше само един модел а четох в интернет ,че са четери модела,нямах време да мина и през Хипо,но тези дни ще отида Hug

# 54
  • Мнения: 3 886
Ние си харесахме барбито с плитките 36 лв е в марсел.А байби боръна  го купихме миналата година  за нова госина 25 лв пак  от там.сега се е спряла освен на  това барби  и на барби доктор (ветеринарен) но татко  и каза че ще се купуват неща след 27.11 (чака да види земетресението) А на мен ми гръмна и микровелето и сега ми е нервно Shocked

# 55
  • Мнения: 1 312
(чака да види земетресението)
newsm78 какво земетресение DIVA_ORHIDEQ

# 56
  • София
  • Мнения: 320
Ан Мари, защо ли толкова си приличат нашите щерки? Вероника вече трета долничка от трико съсипва  Close , като едната беше съвсем нова. Стават и от зад на дупето на дупки. Докато разбера от какво е! Отначало помислих, че трикото е старо, или некачествено. Мина ми през ум, че може да е молец, докато накрая разбрах, че е от сгъваемия и стол. Тя като седи не може да не се върти и заема всевъзможни пози. Сега на ръбовете на стола съм сложила тиксо.
А как успява за отрицателно време да се измърля! Пералнята не спира да се върти, едва смогвам с нейните и на Ели дрехите.
Да не забравя - днес Александър и Александра имали имен ден - честито на вашия мъник и на всички с това име!

# 57
  • Мнения: 3 886
(чака да види земетресението)
newsm78 какво земетресение DIVA_ORHIDEQ
Ох Embarassedнали бяха казали че около 27 + - 2 дена ще има голямо земетресение .И мойчкия вярва и  го шубе Whistling Thinking Blush Mr. Green Mr. Green Joy hahaha

# 58
  • Мнения: 1 312
То си е за страх мила,да пази господ  Praynig

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам си медалистка! newsm44 newsm44 newsm44
Александра е спечелила златен медал за момичета днес на турнира по шах. Безкрайно съм щастлива и горда с нея Grinning Heart Eyes Била е само на 3 урока, но преподавателя много я хвали и я е уверил, че има данни да спечели купа. И тя отиде много надъхана. Аз се опитвах да я успокоя предварително, защото бях убедена, че няма шансове- много е малка и няма почти никакъв опит. Още не мога да повярвам... А за малко да изпусне турнира- много проблеми изникнаха, освен и че колата не можа да тръгне. Александра ревна с глас и тогава баща й хвана едно такси и я заведе. Пристигнали са с голямо закъснение, но все пак са я приели да участва.
Това е, похвалих се bowuu Скоро не го бях правила, само се оплаквах от нея.

Общи условия

Активация на акаунт