Прекалено много цервикална слуз

  • 5 866
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички Simple Smile

Аз съм сравнително нова във форума на ВГ Мама. С много интерес чета доста от темите.

Искам да споделя моят проблем и да помоля за съвет, тези които са се сблъскали с подобен.

От два месеца не се пазим и сме в период - Искаме бебе.

По време на овулация имам прекалено много Цервикална Слуз.
Къде е проблема, до сега никога не сме имали проблеми със секса, но от както хвълихме презервативите и чакаме Ову периода - не се получава Sad
Съпруга ми не може да достигне еякулация, защото средата е прекалено влажна и стената на вагината ми се отпуска. Проблем! Sad

Моля Ви, пишете ако има някякви трикове да повишим чувствителността по време на секс.

Благодаря Ви,

Amarillo

# 1
  • Мнения: 1 335
Импровизирам в момента, но ...
увеличете предварителната любовна игра ако ме разбираш  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Извинявай,може би аз не разбирам добре какво си искала да кажеш,но за пръв път чувам това,че жената е по-"влажна" да е проблем!Знам точно обратното и не мога да разбера-мъжа ти не му е приятно,че си много мокра newsm78,на моя точно това страшно му харесва!Със сигурност не съм ти била полезна,но аз поне така те разбрах.Успех ви желая Hug

П.п.Сега ми дойде наум,че щом сте се пазили с презервативи,той все пак е свикнал да му е "сухо" така да се каже,смисъл че има огромна разлика със и без презерватив,както за мъжа,така и за жената(това го казвам по спомен,не съм ползвала презерватив от страшно много време)

# 3
  • Мнения: 1 792
Амарило чувала съм за такъв тип проблеми,но не е страшно има пози в които ще те чувства по добре.Едната от които се сещам е да легнеш по корем и да събереш краката си и така се оплатнява по добре положението......лелеее чак се изчервих като някоя секс-експерка прозвучах. Blush CrazyУспех. Hug

# 4
  • Мнения: 800
Амарило,
Принципно наличието на цервикалната слуз е предпоставка за забременяване, защото създава благоприятна среда за преживяемост на сперматозоидите. Повишеното й количество е знак, че има овулация. Ако обаче е тоооолкова много, че е пречка за пълноценен секс, тогава дали не става въпрос за някакво друго течение. Може би консултация с лекар и микробиологично изследване да дадат отговор.
Ако пък наистина е само цервикална слуз, предполагам еякулацията трябва да се подготви с допълнително стимулиране (с ръка, галене или каквото там е приятно на мъжа) и едва когато е преди свършване, да има проникване. При този вариант ще трябва и той да помогне за оргазма на жената, който е важен за по-бързото придвижване на сперматозоидите в цервикалния канал. Въпрос на експериментиране и напасване.
Третото, което ми хрумва, е дали и двамата сте взели решението да имате бебе с еднакво желание. Ако при мъжа (говоря по принцип, а не конкретно) има някакви страхове, това може да попречи на еякулацията. В такъв случай един хубав и откровен разоговор за целите, проблемите, желанията на партньорите може да има благотворно влияние. 
Най-важното обаче е да не превръщате правенето на бебе в технология. От собствен опит знам, че колкото по-целенасочено се стремите към това, толкова по-трудно се случва истинският и спонтанен секс. А точно той ви е нужен, за да заченете плода на вашата любов.

# 5
  • Мнения: 77
амарило,не се притесняваи за това  Grinning аз също имам доста цервикална слуз,сега зависи и какво имаш предвид много

# 6
  • Мнения: 1 775
Момичета, до колкото съм чела, цервикалната слуз се образува от шийката на матката. При възбуда влагалището също образува слуз, но това не е цервикална слуз, не ги бъркайте.

# 7
  • Мнения: 77
Stitch Winchester Повярвай ми знам какво е слуз при възбуда и цервикална слуз  Simple Smile има разлика

# 8
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за отговорите!

Успяхме да рязрешим проблема с доста креативност  Wink

От тук нататък, късмет и много любов!

До скоро момичета!

Amarillo

# 9
  • Мнения: 179
искам и аз да попитам нещо,след 5-6 дена трябва да ми дойде а чак сега забелязвам цервикална слуз,не трябваше  ли да се появи по време на овулация,како означава появата му малко преди цикала?

# 10
  • Мнения: 285
Следиш ли си овулацията?
Може да си с късна ову и сега да ти настъпва, затова да имаш толкова много ЦС. А може и да е някакво течение.
За по сигурно се консултирай с гинеколога си.

Общи условия

Активация на акаунт