Още мъничко остана - скоро ЯНУАРСКА мама ще гушка радост най-голяма!

  • 13 162
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 387
Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 16:05 от lorini

# 16
  • Мнения: 63
Сиси, супер е първата страничка!  newsm10
Бръм, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, миличка! Леко раждане и сладко бебче!  Hug  bouquet
При нас валеше силно сняг, но сега нещо секна.
Мюрвет и аз бях обяснила на Гого, че бебето ще дойде, когато завали снега / по примера на майката на Франклин/.  Grinning

# 17
  • Мнения: 36
Хайде и аз в новата тема. Сиси, поздравления!!! Много добре изглежда страничката.

# 18
  • Мнения: 3 861
Добър ден дами!!!

Сиси, браво за темичката, да ни е честита!


Бръм, ЧРД!!!. Много здраве и сбъднати мечти ти пожелавам Hug 


Честит ни първи сняг, който както винаги ни изненада #Cussing out

Тази сутрин се събуждаме с мъжа ми и установяваме, че навън трупа ли трупа, при което аз изведнъж се сещам, че Калоян не е подготвен за зимата. Обувките и якето от миналата година не му стават, а маратонките, с които ходи в момента не са за такова време. Ние от една седмица си го говорим това, но все изчаквахме заплата...
Тази сутрин обаче аз не издържах, станахме, взехме от парите за бебетои решихме да отидем до Метро защото от там сме му купували много хубави неща, а аз нали не мога много да ходя, та обикаляне по магазините е немислимо.
Тръгнахме, мъжът ми не сменил гумите, канеше се тези дни да го направи, но зимата и нас ни изненада.
Навън беше страшно, АД
Улиците непочистени, говоря за големи булеварди като България, какво остава за малките улички. Газим в едни коловози, колата носи, шейна направо. Взехме го Калоян и дядо му и се изсипахме на околовръстното. И там стана страшно. Коли буксуват, тирове буксуват, околовръстното на нищо не прилича, гази колата в дълбок сняг, снегопочистващи машини, нъц. Да не говорим за пясък...
Повече от 1 час се влачихме по тъпото околовръстно в отсечката Горнобански бът-Сливница. Както и да е супер изнервени се добрахме до Метро. Вътре гмеж, народ...
Напазарувахме. Купихме му много хубаво яке и на мъжа ми обувки. За Калоян обувки имаше страхотни, но нямаше номер, както и да е, ще се ходи до Росиньол явно.
На връщане по улиците беше вече поразчистено, но явно идиотите  се бяха събудили и си правеха състезания на пътя, при тези условия #2gunfire
Щяхме да се блъснем на 2 пъти, единият път просто "видях" удара, незнам как успя мъжа ми да овладее колата. Аз ако бях на негово място сигурно щях да се бутна. Преди малко се прибрах благополучно, с контракции и сега лежа!

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 18:14 от доня КОПРИВА

# 19
  • Мнения: 656
Абе, Лили, няма ли най-сетне да спрат да ти се случват разни простотии... много кофти това... кво да ти кажа - опитай се да си позитивна и... ами дишай..  Wink

А контракциите - аз ей сега ги измерих моите - 7 броя за 40 минутки...  Sad  Пих Но-шпа и ми минаха де... явно са били от лъжливите.. Поне като бяхме на отворените врати на Токуда това ни каза лекарят там - като имаме да изпием 2х Но шпа и ако не минат до 20-тина минутки да търчим до болницата... То ти специално си знаеш де... и сигурно се наливаш с разни хапове... ама кво да правим - стискай колкото можеш повече - нали знаеш - сега всеки ден е голяма крачка Wink  Praynig   bouquet

Ние преди малко също се опитахме да отидем до Метро Люлин.. Стигнахме до светофара на Бриколаж и като видяхме задръстванията се отказахме набързо и айде обратно вкъщи.. Явно е бил правилният избор...

# 20
  • Мнения: 60
Здравейте момичета,Сисимного хубаво си оформила темата и снимката на бебока е страхотна. Hug Hug Hug
Аз също усещам нещо като болка в срамната кост ли и аз не знам дали точно там,оприличавам го все едно че правя шпагат до отказ тогава се усеща такава тъпа болка все едно още малко и ще се разчекнеш. Laughing ама как го обясних.Иначе много ниско нося нашата принцеса и вече не мога да правя много дълги разходки защото ми е некомфортно усещам , че ми тежи ниско долу и постоянно ми се ходи до тоалета като съм права ама буквално като излизам знам местоположението на всички градски тоалетни  Embarassed ,те вече ме научиха.
Днеска купихме един комплект чаршаф,калъфки и плик в оранжево с жълти патета Якита,и разни джунжорийки като дигитален термометър за бебе на Чико ,термометър за вода и стая,четка и гребенче за коса пак на Чико ,аспиратор за нос,клечки за уши а и шапчици за след баня такива обикновени всичко което вземем го оставям при майка ,че да не остават в моята къща така поне не се притеснявам от разни суеверия.
Бръм,ЧРД много много щастие и любов ти желая   bouquet и януари да гушкаш бебчо

# 21
  • Мнения: 60
А забравих аз ще раждам в Св.Анна - Варна / Окръжна болница / при доктор Скочев.

# 22
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен! Hug

Ние още се ремонтираме и все не сварвам да пиша.

честит рожден ден, Бръм! Бъди здрава и много щастлива януарска мама!

Сиси, новата тема изглежда чудесно, бебока ескимос е върха!

# 23
  • Мнения: 2 122


Честит рожден ден на Бръм, бъди много щастлива и винаги обичана, лека бременност до края и един сладък бебок за финал!
Хубав празник!

# 24
# 25
  • Мнения: 387
Бръм  newsm59
пожелавам ти безброй красиви мигове, истински усмивки и незабравими моменти...
ами ние си имаме и още една рожденичка днес...cveti petkova честит празник и на теб...с най-сърдечни пожелания за безкрайно щастие...

# 26
  • София
  • Мнения: 146
БРЪМ,  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА!!! ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА И .... МНОГО ПОДАРЪЦИ, ОТ КОИТО ЕДИНЯТ ДА Е СЛЕД НОВА ГОДИНА!!!


Сиси темата е страхотна. Благодаря ти за труда! Аз ще раждам в болница Лозенец /Правителствена/.

Гледам всички сме в едно положение - пуфтим и ни е трудно придвижването. На мен също. Едвам се обръщам, ходя, по скоро се клатушкам като патица.

Аз да ви питам как сте с нервите. Аз съм в двете крайности. Понякога полудявам за дреболии и след 2 минути съм спокойна. Малкия го отнася в повечето случаи, ама пък и той все напук ми прави.  #Cussing out

kali-m-g, оправяй се бързо.

tony1166, във вторник съм на консултация, ти кога ще ходиш?

доня КОПРИВА, вече е време да си седнеш на Д-то и да почиваш стига с тия емоции!  Naughty Grinning

vanilla80, честити ти покупки.

Кой се оплакваше, че не е купил нищо и не е измислил име. И аз съм така, за момче си имам име, ама то нали уж ще е момиче та сме до никъде.

Ние се надявахме утре да завали, защото пък моя мъж пътува София-Пловдив-София-Троян-София, а ако не беше заваляло сняг щеше да е по-кратко София -Пловдив-Троян-София, ама ей го на сега още е по пътищата.

Приятна и уютна съботна вечер ви пожелавам на всички.   bouquet

# 27
  • Мнения: 656
Ауу, добре, че е Лорини да види  Blush  Wink

Цвети, честит рожден ден и на теб!!! Много щастие, любов и още повече прекрасни емоции!!!

# 28
  • Мнения: 68
Сиси, страхотна тема! Днес се загледах още от началото и ми стана много весело  Simple Smile Crossing Arms   bouquet

честит рожден ден на Бръм и Цвети! Бъдете здрави, момичета и всичко друго да се нарежда по вай-добрия начин!

Аз от доста време си имам контракции, обикновено сутрин и вечер, а и през нощта се събуждам като че  и  от тях. Понякога следват на 5-10 минути една от друга, ама аз вече престанах да им обръщам внимание, въпреки, че не ми е приятно. Забезала съм, че бая се засилват и зачестяват като съм разстроена или  се притеснявам, а за съжаление това ми се случва повече отколкото бих искала, въпреки че се боря доста, но някак си не мога да изляза от едни драми дето си ги имам... И сега се надявам, че като го споделям на всеослушание ще взема да намеря начина да се стегна, за да не взема да си причиня преждевременно нещо...  Praynig Много се радвам, че повечето от вас са спокойни и това много ми помага... Сори, че пълня поста с подобни неща, но реших, че може би изказването на глас ще ми подейства терапевтично  Thinking  Praynig И бебето като че ме усети, че пиша и се разшава като никога  Rolling Eyes

Хубава снежна вечер на всички и дано да имаме само положителни новини в новата тема!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Ох, и аз сега влизам. Изведох Хриси малко на вън, че вкъщи ме подлуди. Не можах да видя реакцията му-спомня ли си от миналата година нещо или не newsm78 Но въпреки всички за него беше егати кефа Hug
Цвети, ЧРД и на теб !!!

Общи условия

Активация на акаунт