киста на яйчника проблем за забременяване или не ?

  • 8 413
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
ne mislia 4e e problem az imax kista na iai4nika ne se pukna sama i me operiraxa  ,posle me operiraxa ot pertonit i vsi4ki si mislexa 4e nima da imam dete no eto 4e si imam edno mi6lence na edin mesec .da mi e jivo izdravo.prosto imai vira ,kakto imax i as


здравейте и от мен. може ли да помоля bobynka да ми разясно повече за тая операция за кистата, защото мин седмица и аз бях на доктор и ми каза че може би ще ме оперира за да ми махне кистата. тя се оказа по-голяма от яйчника ми Simple Smile (24 мм). ама в края на тая седмица чакам да ми дойде и доктора да каже махнала ли се е.

# 16
  • Мнения: 54
do glezanka: az gi imam postoqnno ot 15 godini na sam v nikakav sluchai ne se operirai ako ti kagat che tova e edinstveniq izhod.za tova ima hapcheta ili se pravi punkciq.riska ot operaciq e 99% da se poluchat srastvaniq ida se zapushat trabite da ne govorim che doktorite 99% sa ksasapi i ne gi interesuva posle dali ti shte mogesh da zabremeneesh.ako imash poveche vaprosi az sam stanala polovin doktor za tezi 15 godini ,a dori ponqkoga znam poveche ot tqh.moite hormoni sa normalni no ot srastvaniqta postoqnno mi ostavat nespukani folikuli.

Общи условия

Активация на акаунт