Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 ноем. 2008, 16:30 ч.

КГБ = Клуб на Готините Баби - 49

• 11 657
  • 428
  •   1
Отговори
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  Добре дошли в КГБ

Стари теми    

1.  -2.  -3.  -4.  -5.  -6.  -7.  -8.  -9.  -10.  -11.  -12.  -13.  -14.  -15. -16.  -17.  -18.  - 19.  -20. 
-21.  -22.  -23.  -24.  - 25.  - 26.  - 27.  - 28.  - 29.  - 30.  -31.  - 32.  -33. - 34.  - 35.  - 36.  - 37.  - 38.  - 39.  - 40. 
- 41.  - 42.   - 43.  - 44.  - 45.  - 46.  - 47.  - 48.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 17:47 от babka_jabka

# 1
За корекции съм насреща.  Hug

# 2
                    Ха,да видя дали ще съм първа! Laughing Екстра е ,Жабче!Поздравления за оформлението! Peace

# 3
  • тук и там
Пу втора!
Жабче, отлично си се справила.Поздравления за хубавата темичка!

Зимата дойде и в Кубрат.Слабо вали,покри малко покривите и сега понамаля.
Мел,много е хубаво албумчето.Анжи е голяма сладурана и красавица.
Ние тази вечер ще ходим на гости.Ама въобще не ми се ходи никъде в това време.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 17:08 от baba mimi

# 4
  • Русе
Цоп и аз в новата тема.Да ни е честита.
Приятелки искам да ви кажа,че с вас ми е страшно забавно,карате ме да се чувствам щастлива с пожеланията и ценните си съвети.
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 5
Жабче, мерси за новата темичка  smile3525
Няма рекламации  Joy Joy Joy

Днес със право можем да кажем, че се смениха няколко сезона във Варна -
през слънце, бурен вятър, силен дъжд, мокър сняг, Т вече е 1 градус.
Еххх, мечтая си за софийския сняг!

# 6
  • Пловдив
Да ни е честита.
Жабче благодаря ти темичката е страхотна ... Hug Hug Hug Hug

# 7
  • Русе
Хайде и аз при вас!
Ако някой чуе Мастерче, да пише как е!
Мел, честит ви празник! Да сте живи и здрави дълги години и много щастливи!
Жабка, благодаря за новата темичка!
Момичета, да споделя - днес ходих да погледна тестово каране на джипове, нови модели на едно трасе извън града. Уж  само да видя, пък карах два страхотни джипа в калта, правих пируети, хвърча кал, а вътре топло и приятно! Много се кефих!
Хубава имного приятна вечер!
Отивам да мия чинии, че чак сега обядвахме Embarassed

# 8
  • София
Жабке, благодаря зановата тема. Хубава е и според мене няма нужда от корекции.
Доби, не завиждай но софийската зима. Снега спря и вече не е отва от сутрешните снимки. Толкова е мокро из Дианабад, кишаво. Транспорта пак е изненадан и го няма никакъв. А уж днес е ден без задръствания. От балкона гледам как се пързалят колите. Явно карат още с летни гуми и току се дръннат някои.

# 9
  • София
    Ето ме и мен,бях се зачела в клюкарника. Жабче, благодаря за хубавата тема,много се смях на танцьорката.При нас спря снеговалежа.Натрупа 15-20 см.Студено е и духа вятър.Снега от покрива се вее от вятъра пред прозореца като воал.
http://de.youtube.com/watch?v=BApaVMqAVtc

# 10
  • София
Ето ме и мен. Докато опека марудниците и оправя интернета-вече имаме нова тема.

Жабче, супер е оформлението! Браво на тебе!

# 11
  • Варна
Честита ни нова темичка!
Хубави и весели неща да си споделяме!
Жабче, благодаря ти, за старанието и времето което си отделила!
Във Варна заваля сняг, духа студен  вятър, времето е ужасно, но на парно си е готино!

newsm51 newsm44 Two Hearts Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman    

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 17:49 от Танита60

# 12
Oправих грешката , но оставих старите картинки на илачите и гозбите.  Hug
Явно в цяла Б-я ще е снежна.  Peace

# 13
Доби, не завиждай но софийската зима. Снега спря и вече не е отва от сутрешните снимки. Толкова е мокро из Дианабад, кишаво.
Аааа, отказвам се Joy Joy Joy мокрото и кашавото и ние си го имаме ooooh!

# 14
                          Айша,какъв ден без задръствания  #Crazy Аз от сутринта гледам булеварда пред прозореца ми със строени в две редици стотици коли.Чудех се къде са тръгнали в това време защото опашката понямаля към 14 часа,а да пътуваш към благоевградско и утре да се връщаш в това време си е ..... бе , луда работа.Бях забравила ,че софиянци събота си отиват на село. Laughing
                         Марси,и аз си мечтая за такъв джип,защото по нашите пътища единственото възможно превозно средство да пътуваш спокойно е джип.Харесала съм си един от последните модели на Мерцедес,ама при тоя стандарт....деди ще ми купи ,ама друг път! Laughing
                        Доби,за какво точно ни завиждаш ....не разбрах! И аз завиждам на австрийците и швейцарците за Алпите и снега поне им е чисто и всичко с отоплението им е наред.Не като при нас на икономии  Sick на ток,парно и за каквото се сетиш.Повече завиждам на полинезийците за слънцето и морето! Laughing

Австрийски Алпи
                       Куба
                       С мъжО си направихме преди няколко години сметките,че ако отидем в Куба през зимата ще ни излезе по-ефтино отколкото да плащаме на енергото. Mr. Green

Жабче,каква грешка пък те гони теб сега? LaughingЧакай да видя какви картинки си сменяла! Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт