КГБ = Клуб на Готините Баби - 49

  • 15 746
  • 428
  •   1
Отговори
# 15
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , никой освен Зиче май незабеляза. Но аз да си рекЪ без бой.  Joy Joy Joy
У наше село , не е киша и снега е много здрав, скърца като ходиш.
Ма нали сме у гората , времето е друго.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 15 883
Искам на екватора. Ама засега съм уредена само с прахосмукачката. И то стара, не като леката на Тайна. Отивам малко да почистя и да ми починат очите от комп.

# 17
  • Мнения: 7 362
                    Жабче, нашите диоптри явно не ни помагат при четене! Joy Joy Joy Joy Joy Да ни извиниш ,ама ние гледаме темата и бързаме да пишем.Следващият път да знаЙш ще  четем буква по буква и да внимаваш , че ще пишеш изречението 100 пъти. Mr. Green   smile3534 smile3534 newsm51smile3533 smile3533

# 18
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 Хайде и аз,вече от дома,да се запиша в хубавата темичка.Жабче,явно си оправила нещо,щото и аз не забелязах грешка или смешка.Всичко е чудесно,както винаги при нова темичка.Независимо кой я прави!!!И още повече,че аз не мога!

Снегът и тук спря и както го дават с ниски Т - утре може да стане парзалка на пътя!

# 19
  • Мнения: 1 558
Доби,за какво точно ни завиждаш ....не разбрах!
За сутрешния ви сняг, че във Варна рядко виждаме такъв.
Жабче, ако не беше казала...аз съм от неразбралите Joy

Ще ходя малко риба да изпържа за довечера,
вчера купих хубав шаран(у нас го уважаваме) - такъв по-големичък и по-голичък.

# 20
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зичето , намери и оправи грешката , аз я копнах набърже ииии ни лук яли , ни лук мерисали.  Joy
Зиче , мерси много душо.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7 362
                 Добииии,правилно казваш "Сутрешния" ви сняг ,защото вече е киша на булеварда и по алеята  Mr. Green а утре всичко ще е мръсно и грозно.За това казах,че завиждам на тези с Алпите,но си предпочитам топлото   grinning039  Nature Sun With Face  Nature Sunny

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Няма за Оти жабче нали сме тук за да си помагаме бе душооооо Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 263
Хайде, цоп и аз в новата темичка!
Жабче, чудесна е - грешка няма. Благодаря ти за старанието!  bouquet
Тук продължава да прехвърча сняг, но по улиците е мокро и се топи.
Вкъщи камината гори, много е топло чак не се диша. Правих преди малко крем карамел, ама за вечеря нямам идея, оставям на мъжо да измисли тоя път.
Лека вечер на всички! Hug

# 24
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , само как сама се предадох. Те си траят за грешката , ма аз нали съм яла от кокошка крак , та да си изпея всичко.  Joy

Тук около нас от нощес нямат ток и все още даже. Гледам , че са на свещи.  ooooh!

# 25
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
  Ха,здравейте,мили баби,
  мили баби,КГБе!
 Нова темичка заформихте
 гледам - маса,пиене,мезе!

Ама първо друго искам да ви кажа
на ваший племенен съвет:
На баба Янка наложете наказание
за причиненото на мен страдание!

Тя за седмица ме мен забрави
и на село сам ме изостави
да се мъча,трудно бе
на пържоли,вино и луканка за мезе.

Моля вашето събрание
на баба Янка наложете
справедливо наказание!

# 26
  • Мнения: 23
Абе, аз си избирам Куба - пясък, океан, палма, слънце, спокойствие и красота! Може и някой искрящ коктейл като по филмитеnewsm08
Зов зо помощ, мацки! Аз не умея да готвя телешко  Embarassed- преди години правих няколко неуспешни опита и приключих.
Ама днес харесах едно парче шол - пише телешко, ама вероятно е от баба му на телето. Та реших, че с ваша помощ може и да направя нищо за ядене. Представям си го с морковчета, гъбки, домати може и картофки, със сосче. Да , ама как да му подходя newsm78 Да взема да задуша месото на хапки час, два и после да сложа другите неща или да го варя ? Не му разбирам. Та ако някой се сеща - ударете едно рамо, моля. Ще го правя утре. Ако някой реши да ми помогне, моля по-подробно(като за малоумник да то обясни newsm47)
А сега ще ходим на гости. Лека и много приятна вечер! Hug Hug Hug

# 27
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 Ебаси нахалника!Хем иска наказание за мен,хем ми използва ника,хем ме кара и да го пиша! Ще взема да го регистрирам и да си пише сам!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 724
    Тоше,да ти извърти един кекс за наказание!

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 18:22 от baba iaga

# 29
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яне , неще само Кекс да въртиш , може и една близалка да олижеш.  Joy Joy Joy
Иначе , дедко ще си държи за справедливо наказание.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт