КГБ = Клуб на Готините Баби - 49

  • 15 753
  • 428
  •   1
Отговори
# 45
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А бре девойки , кво се повредихте с тва кръвно.  newsm78
Претеснявате ме , а Мастерчето да се стяга , тя си знае.  Hug

Хехех Тошеееее , немой с лошо.  Naughty
Заповядай с нас , ма не и без Яна-калпазана.  Hug

# 46
  • Мнения: 7 362
                   Тошееее, и аз съм за среща и си поканен,но поканата е за ДВАМА.Така,че с Янка-калпазанка.Та нали и наште дедковци трЕбЕ да си оплакнат очите с нещо чуждо. Mr. Green Не бъди егоист.Само Фенчо има късмета да седи като султан на трапезата с куп жени. Laughing Цял харем,че и повечето  Joy Joy Joy бърборини.Направо се замислих какво ли са правили султаните с толкова жени-квачки,кудкудякащи. Joy Joy Joy
                   Жабче, Ше се опрАим! НЕма избор - работата нас чака. Laughing

# 47
  • Мнения: 5 001
диде,не го знам какво ми е кръвното.тука няма апарат за кръвно....


Зиче,за какво телешко говорите бре? Кажете ми на кратко,че да не се връщам назад....

# 48
  • София
  • Мнения: 15 884
Марси, какво слагате всичко заедно със Зичето? Кажи ни, моля те.
Аз съм за среща със колкото може повече дядовци. Скъпото определено ще откаже да дойде.

# 49
  • Мнения: 5 001
Айдееее,ще друсна клонааааа hahaha hahaha hahaha hahaha

# 50
  • Мнения: 7 362
                   Айша,не така ,бе пиле!Давай го твоя "скъп" стига е ходил при племето.Да го научим,че има и други племена и то на амазонки!  Mr. Green
                   Мастърче,аз си мисля дали кръвното ни не мърда съобразно земетръсите /не знам точно от кои  Mr. Green земните или от наказанията/.Преди като ме заболеше глава и току съобщят за някой земетръс из балканите ,но кой да се сети да си погледне кръвното....то мойто хич го нямаше.Сега взе нещо да надига ,ама ще го преборим. Laughing

# 51
  • Мнения: 5 001
диде....мен днес престана да ме боли отзад главата,след като ядох канела...... newsm78

# 52
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
диде....мен днес престана да ме боли отзад главата,след като ядох канела...... newsm78

Браво , кръвното е на шест значи. А и след тез твой изблици , си рзтоварила малко. Дано , дано да е наред всичко.  Hug Hug Hug
Бебо , спинка ли?  Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 15 884
Диде, аз го каня и викам, но не иска. Той си е свикнал само с тях, ако случайно има малко време.
Даже с колегите от работата не оставя в пицарията да се почерпят. Или в къщи пред ТВ, или при  кака Бойка. Тя е гледала по-малките като деца. А и все си мисли, че  няма какво да говори с хората. Съседите все викат колко е строг, а то него го е срам. Абе - стар ерген.

# 54
  • Мнения: 77
Мел, честита ти годишнина!
Нека да сте живи, здрави, все така, ръка в ръка,
с много радост във очите, да вървите по света!
Нека в живота ви да има радост, слънчеви лъчи,
а любовта в семейното огнище с буен огън да гори!
                                                Наздраве!


       newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover

# 55
  • Мнения: 5 001
Бебо , спинка ли?  Heart Eyes[/i][/b][/color]

в момента е в мен и мрънка Joy

# 56
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Tанче , мислиш ли за мен , душицо?  Laughing
Майчето дали ходи да види Фурийка. Не е давала отчет тая вечер.  Hug

То мрънка , ти му се радваш. Мастерче , колко ли ти е кеф.  Hug Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 77
Жабче, мисля си за теб, бъди сигурна!
Мисля си и за другите момичета.
Вие сте част от живота ми вече шести месец.
Вие сте спомените ми за лятото на Балани, за ранната есен на Морени.....
Дано имаме и други спомени заедно.........
Даже си мисля, че малко късно ви открих, аз съм баба от преди 12 години.....
Тайничко се надявам  да съм за вас, това което сте вие за мен......
Много искам да ме обичате, колкото ви обичам аз!
Ако не е възможно толкова-  ТОГАВА ПО-ВЕЧЕЕЕЕЕЕ!!!
Целувки за всички!



                         newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 58
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266
 Айша,извинявай,че те питам,но от колко години сте заедно с Пламен?Щото викаш стар ерген.Но нали вече си има семейство и все пак психиката се променя.
Мастерче,тъй като държиш бебчо за какво си мислиш?Не искам да те засегна по никакъв начин,но имам чувството,че съм до теб.

Фурийка,ако утре не вали,сигурно ще успее да се прибере благополучно.По нашия край снегът е вече само спомен (язък че си тръгнах от Русе!).То си му прилича вече да вали,но нека почака Фурийка и Фенчо да се приберат,че тогава!

Абе,баба Мими не виждам тази вечер?Да не е писала,че ще бъде някъде?

# 59
  • София
  • Мнения: 15 884
Като казахте Фурийка. Аз днес реших да отида до ритуалната зала, нали ви писах, че до нея има
Мис Каприз/държи я 1 от племето/. Хем да ги видя преди събитието, хем да се видя с част от родата. Да, ама не  - нито 94, нито 280 дойдоха, чаках около 40 мин.
Повъртях се и се мушнах във Фантастико в Студ. град.
Янке, от 4, а се познаваме от 8. Не им се променя психиката - вродено им е да са солидарни, на първо място да е тяхното семейство.  А то ние не сме му семейство като в неговите представи - просто вижда, че можем и без него/финансово/. Всичко за нея си решаваме двете. А при тях основното е, че мъжа изкарва пари. С Ани се разбират културно, говорят си, но тя никога няма да отиде и да му сподели нещо, да разговарят. Просто и двамата са малко темерути. 

Общи условия

Активация на акаунт