КГБ = Клуб на Готините Баби - 49

  • 15 748
  • 428
  •   1
Отговори
# 75
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мастерче , да внимаваш като се прибираш , че е поледица.  Thinking
Пази се и внимателно.  Hug Heart Eyes Hug
То кротичко бебоче , а и гледачката е перфектна.   bouquet
Лека нощ , момичета!

# 76
  • Мнения: 5 001
Е,всеки минава по тоя път....Няма начин Laughing
Малеее,умирам от глад... Mr. Green Mr. Green Mr. GreenДнес цял ден не съм яла....вече ми стърже....


Жабче...брат'чеда ще ме закара после,няма сташно....


Да ви се похваля...Днес си купих зимни обувки най/накрая(на фирмата "Ecco" Blush)....Че голям замръзнак хвана....

# 77
  • София
  • Мнения: 471
От обяд не съм писала и хоп - нова темичка. Компа ми беше зает, та затова толкова късно пиша.
Видях се към 6 часа с Фурийка. Много поздрави от нея и поръча да ви кажа, че е с прическа. Ама употреби една нейна дума, дето доката дойда до в къщи я забравих. Тя си ги има едни такива особенни наречия, но са много колоритни. Беше в светло зелен - резида костюм с бяла блуза. И беше с щерката - много хубаво и чаровно дете. Обеща ми, че ще качи снимка да я видиме всички.
Сватбата днес е била под контрола на лошото време - лимузината не дошла, видеото закъсняло, ама накрая оженили младите. Сега рипат хорца и удрят гюбеци в тяхна чест. Утре ще докладва по-подробно, но явно беше, че й е мъчно за нас. Мастерче, най-доброто хапче за кръвно е бебчо.
А при вас пак веселба.
Имам заръка от мойта най-добра приятелка. Да ви кажа, че много се забавлява като ни чете. Почнала е от първите теми, за да е в час. И вече ме пита за имена . Казах й да се регистрира и да почва да пише, но за сега не иска - много е колеблива, зодия везна. Ама ще узрее и тя да се влее в нашите редици.
И утре ще е студено - та стискайте палци и се молете Фурийка, Васко и детенце да се приберат по живо и здраво.
Танитче, без тебе срещите ни не магат- ти си ни доаена и няма да е както трябва. Естественно и без всички останали. Ние си станахме вече толкова близки, като че ли сме от един род.
Вече ми се затварят очите и бъркам буквите. Спокойна и лека нощ на всички. Без ветрове и земетръси. Само сексотръси! smile3524 newsm46

# 78
  • Мнения: 5 001
Май всички изполягахте......Лека нощ на всички!
Аз ще ви пея приспивни песнички Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 1 724
 Е,аз ще съм последна! Лека нощ мили приятелки!Приятни сънища!

# 80
  • Мнения: 5 001
Хихихихихи.....Аз пък ще ви кажа първа ДОБРО УТРО! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 15 426
Мастърче и аз седя още, хапнах току що една салата от домати и лук.Сега чакам да ми слегне.Ти защо не си яла, няма ли ядене там,където си?Да не искаш да припаднеш?i

# 82
  • Мнения: 77
Мастерче,  влизам за да ти честитя  зимните "буйки"!
Със здраве да си ги носиш, и още много, много да си купуваш!
Опиши модел, цвят, цена.....
Аз пък като си купувам, все гледам да е произведено в България, че не познавам много-много разните фирми, но младите сте по-осведомени.
Открай време на обувки и ботуши много държа, да са качествени и удобни. Не че дрехите не са важни, но ако ти е студено можеш и две фанели да облечеш. Краката трябва да са сухи и топли.
Радвам се за покупката ти, и усещам че и ти си доволна и весела! Аз нали ти препоръчах да си купиш нещо, макар и дребно, но ще ти донесе настроение! Браво, миличка!
Айша, и аз гладна не мога  да трая- изядох един кроасан.
Майче, доайенката рапортува: Всички стискаме палци Фурийка, Фенчо и Ели днес хубаво да си изкарат и утре безпроблемно да се приберат! Васко е голям човек и голям шофьор! Много си ни е печено и разумно момчето, ще се справи със зимните условия. Чакаме утре снимките.

  
    
                            Л   Е   К   А !!!

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 00:24 от Танита60

# 83
  • Мнения: 23
Добро утро сънливки! Laughing
Майка ни събуди рано, рано да каже, че някаква тръба протекла у тях. След малко ще ходим да видим. Снощи добра седянка сте направили. Досега четох. Иние добре изкарахме - с приятели и не сме усетили кога минало 1 часа.
Тук едно прятно, слънчево, ама го гледам само отвътре засега.
Мастерче, честити ти обувки. Със здраве и дълго, дълго да си ги носиш! И аз съм хвърлила око на едни маратонки, ама май не ми се дават толкова пари за нещо, което няма да ползвам често , а пък и нямам нужда от нови сега. И чанта съм си харесала, та ще ги мисля за празниците Laughing
Хайде, ставайте! Хубав ден!

# 84
  • Мнения: 263

Добро утро и от мен!

Да ви поднеса кафенце и закуска, че такава чест отдавна не ми се падала. Вкъщи още всички спят, аз рано легнах и нали рано съм свикнала да ставам.
Снежецът се е задържал по покривите на къщите, по улиците няма, пече и едно хубаво зимно слънце, ама си е студено доста, щом виждам и лед.
Дано Фурийка, Фенчо и дъщеря им се приберат безпроблемно. Praynig
Мастерче, честито ти нови зимни обувки, със здраве да си ги носиш! Много ти отива да гледаш бебе, представях си те как се грижиш и му се радваааааааш! Действай по въпроса....
Аз отивам да си пийна кафенце, после минавам през банята да се изкъпя докато не ми се пречи никой из къщи. Канени сме и на гости на село при родителите на мъжо днес.

# 85
  • Мнения: 23
Добро, Диди! Ама апетитна закуска си предложила! Че и кафе! Мерси! Весело прекарване днес! Hug
Яге, видях те! Laughing Добро и на теб! Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 1 724
Добро утро момичета!
      Мастерче,мисля си за теб-кога се прибра,как ти е кръвното и настроението...Дано днес се наспиш и да си отпочинеш.Аз пия таблетки глог,валериан и ментаи ми действат успокояващо/или си внушавам/ Забравих да ти честитя новите обувки- все по хубави работи да тичаш с тях и по любовни срещи!
      Аз продължавам да съм все така болна,а беше хубаво днес да поработя малко,че пак ще ми изостанат задачите.Но реших да се лекувам.Имам много силно запушен нос и кашлица и не съм за пред хора.
     Тук небето е кристално чисто,слънцето свети много ярко ,но е студено,има ветрец и снега е стегнат.Много е красиво погледнато от прозореца.
     Танче,снощи и аз бях изправена пред въпроса ДА ЯМ ЛИ НЕЩО ИЛИ ДА СИ ЛЕГНА,но си легнах само защото кухнята ми е на долния етаж,а ми беше студено да стана от леглото/имам температура/
     Фурийка и Фенчо,днес ли ще тръгнат за Каварна?Вярвам,че пътищата са изчистени и сухи,а и движението трябва да  по-спокойно в неделя поне до след обяд.
      Диди,благодеря за закуската и кафенцето!
      Приярен почивен ден!
http://www.vbox7.com/play:45fce434
http://www.vbox7.com/play:e6225eaa
http://de.youtube.com/watch?v=l_Di9URZ-gg

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 09:31 от baba iaga

# 87
  • София
  • Мнения: 15 883
Добро утро на всички.
Диди, благодаря за закуската. Аз съм будна от 7, но чак сега стигнах до комп.

# 88
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добро утро , момичета!    bouquet 
Мастерче , честити ботушки. Със здраве да си ги носиш.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Яжка , почвай сериозно да се лекуваш щом и Т имаш. Peace
Ма много новогодишно си се украсила , супер е.  Hug
Диди , мерси за закусчицата.  Heart Eyes
Марси , дано няма големи поразии у майка ти с тая тръба.  Peace
Тайне , Танче ,  Hug Hug Hug


# 89
  • Мнения: 1 558
Добро утро и от мен! Мерси за закуската.
И тук напича слънце, но да го гледаш от вътрешната страна на прозореца.
Снощи до късно стоях - що филми изгледах...
И ми беше много горещо/без да е бкл. парното/,
накрая отворих прозорец, и така спах.
Яжка, дано бързо да оздравееш. Пиеш ли нещо/освен мравченото дърво/?
Честити нови буйки на Мастерче, да ти топлят цяла зима.
Надявам се пътищата да са добри за шофиране
и довечера Фурийка да се отчете от къщи.
Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт