КГБ = Клуб на Готините Баби - 49

  • 15 746
  • 428
  •   1
Отговори
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Добре дошли в КГБ



Стари теми    
       

             
  1.  -2.  -3.  -4.  -5.  -6.  -7.  -8.  -9.  -10.  -11.  -12.  -13.  -14.  -15. -16.  -17.  -18.  - 19.  -20. 
-21.  -22.  -23.  -24.  - 25.  - 26.  - 27.  - 28.  - 29.  - 30.  -31.  - 32.  -33. - 34.  - 35.  - 36.  - 37.  - 38.  - 39.  - 40. 
- 41.  - 42.   - 43.  - 44.  - 45.  - 46.  - 47.  - 48.





Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 17:47 от babka_jabka

# 1
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
За корекции съм насреща.  Hug

# 2
  • Мнения: 7 362
                    Ха,да видя дали ще съм първа! Laughing Екстра е ,Жабче!Поздравления за оформлението! Peace

# 3
  • тук и там
  • Мнения: 312
Пу втора!
Жабче, отлично си се справила.Поздравления за хубавата темичка!

Зимата дойде и в Кубрат.Слабо вали,покри малко покривите и сега понамаля.
Мел,много е хубаво албумчето.Анжи е голяма сладурана и красавица.
Ние тази вечер ще ходим на гости.Ама въобще не ми се ходи никъде в това време.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 17:08 от baba mimi

# 4
  • Мнения: 22
Цоп и аз в новата тема.Да ни е честита.
Приятелки искам да ви кажа,че с вас ми е страшно забавно,карате ме да се чувствам щастлива с пожеланията и ценните си съвети.
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 1 558
Жабче, мерси за новата темичка  smile3525
Няма рекламации  Joy Joy Joy

Днес със право можем да кажем, че се смениха няколко сезона във Варна -
през слънце, бурен вятър, силен дъжд, мокър сняг, Т вече е 1 градус.
Еххх, мечтая си за софийския сняг!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Да ни е честита.
Жабче благодаря ти темичката е страхотна ... Hug Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 23
Хайде и аз при вас!
Ако някой чуе Мастерче, да пише как е!
Мел, честит ви празник! Да сте живи и здрави дълги години и много щастливи!
Жабка, благодаря за новата темичка!
Момичета, да споделя - днес ходих да погледна тестово каране на джипове, нови модели на едно трасе извън града. Уж  само да видя, пък карах два страхотни джипа в калта, правих пируети, хвърча кал, а вътре топло и приятно! Много се кефих!
Хубава имного приятна вечер!
Отивам да мия чинии, че чак сега обядвахме Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 15 883
Жабке, благодаря зановата тема. Хубава е и според мене няма нужда от корекции.
Доби, не завиждай но софийската зима. Снега спря и вече не е отва от сутрешните снимки. Толкова е мокро из Дианабад, кишаво. Транспорта пак е изненадан и го няма никакъв. А уж днес е ден без задръствания. От балкона гледам как се пързалят колите. Явно карат още с летни гуми и току се дръннат някои.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 724
    Ето ме и мен,бях се зачела в клюкарника. Жабче, благодаря за хубавата тема,много се смях на танцьорката.При нас спря снеговалежа.Натрупа 15-20 см.Студено е и духа вятър.Снега от покрива се вее от вятъра пред прозореца като воал.
http://de.youtube.com/watch?v=BApaVMqAVtc

# 10
  • София
  • Мнения: 4 176
Ето ме и мен. Докато опека марудниците и оправя интернета-вече имаме нова тема.

Жабче, супер е оформлението! Браво на тебе!

# 11
  • Мнения: 77
Честита ни нова темичка!
Хубави и весели неща да си споделяме!
Жабче, благодаря ти, за старанието и времето което си отделила!
Във Варна заваля сняг, духа студен  вятър, времето е ужасно, но на парно си е готино!




          
         newsm51 newsm44 Two Hearts Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman    




Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 17:49 от Танита60

# 12
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Oправих грешката , но оставих старите картинки на илачите и гозбите.  Hug
Явно в цяла Б-я ще е снежна.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 558
Доби, не завиждай но софийската зима. Снега спря и вече не е отва от сутрешните снимки. Толкова е мокро из Дианабад, кишаво.
Аааа, отказвам се Joy Joy Joy мокрото и кашавото и ние си го имаме ooooh!

# 14
  • Мнения: 7 362
                          Айша,какъв ден без задръствания  #Crazy Аз от сутринта гледам булеварда пред прозореца ми със строени в две редици стотици коли.Чудех се къде са тръгнали в това време защото опашката понямаля към 14 часа,а да пътуваш към благоевградско и утре да се връщаш в това време си е ..... бе , луда работа.Бях забравила ,че софиянци събота си отиват на село. Laughing
                         Марси,и аз си мечтая за такъв джип,защото по нашите пътища единственото възможно превозно средство да пътуваш спокойно е джип.Харесала съм си един от последните модели на Мерцедес,ама при тоя стандарт....деди ще ми купи ,ама друг път! Laughing
                        Доби,за какво точно ни завиждаш ....не разбрах! И аз завиждам на австрийците и швейцарците за Алпите и снега поне им е чисто и всичко с отоплението им е наред.Не като при нас на икономии  Sick на ток,парно и за каквото се сетиш.Повече завиждам на полинезийците за слънцето и морето! Laughing

                                              Австрийски Алпи
                       Куба
                       С мъжО си направихме преди няколко години сметките,че ако отидем в Куба през зимата ще ни излезе по-ефтино отколкото да плащаме на енергото. Mr. Green

                        Жабче,каква грешка пък те гони теб сега? LaughingЧакай да видя какви картинки си сменяла! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт