Бихте ли заминали на почивка сами

  • 3 919
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Предстои ми да го направя, но се чувствам доста странно. Не само, че за мен не е типично да ходя на почивка сама, ами и защото ще оставя трите си малки деца в чужди ръце, а това ми се случва за пръв път. Никога не съм го искала и допускала така да стане. Но се оказа, че няма с кой и лека полека свикнах с мисълта, че дори взе да ми харесва. Изглежда ми много вълнуващо даже. Мъжът ми го намира за добро решение. Не че не му предложих, ама не пожела с оправданието, че такива неща се уреждали много време предварително и бла бла. А според мен е решил да го ползва като извинение следващия път, когато реши да замине той някъде без жена си. Но аз му казах, че няма да го пусна и май се почувства прецакан. Заминавам на 5000 км в топлите страни и се каня да си почина много добре от бебешки рев. Това свъщност е и основната причина на заминаването. А толкова далеч, защото искам лято. Кво мислите по въпроса, дали някой ще ме помисли за перко Crazy

# 1
  • Мнения: 25 447
Определено имаш нужда.
Приятна почивка!  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 157
не,мерси,няма да издържа на такава почивка Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097

 Mr. Green

За ден-два бих заминала сама, но за повече - не.

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бих и съм го правила, когато децата бяха бебета. Направо бях изпушила от недоспиване и едно лято отидох за 10 дни на планина сама. Разхождах се, четох книги, запознах се и с хора от същата станция и така.
Не съм имала проблеми с домочадието. Няма проблем и мъжът ми да отиде някъде сам, ако иска.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
Да била съм, и ако имаш нужда не виждам защо нещо трябва да те притеснява.
Наслаждавай се на лятотооооо   bouquet

# 6
  • Мнения: 677
Хубав ли е санаториума?

# 7
  • Мнения: 3 423
Всички тук те имаме за перко.
Но решението ти е прекрасно.
Разумно, оправдано, адекватно.
Аз пък не съм ходила на почивка
сама, но смятам да го направя и
че си има своето очарование да
си зависим само от себе си. Браво!

ПП. Кажи къде отиваш, де? Арабистан?

ППП. Мъжът ти иска да си отдъхне от теб.
А не, че си търси оправдание за своята си
почивка. Може би ти го казва по-културно.

# 8
  • Мнения: 2 792
  И ние те пускаме Никифин, вярно е че имаш нужда.

# 9
  • Мнения: 69
не бих заминала сама,но това е въпрос на гледна точка.Имаш нужда от почивка върви и се забавлявай,наслади се на лятото и се върни заредена с нови сили при дечицата Grinning

# 10
  • Мнения: 1 554
бих заминала ,да ,но няма кой да ми гледа детето Tired

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Съвсем сама съм била на море, лекувах се от любовна мъка  Rolling Eyes
Сега съвсем сама със себе си-не, не бих, но с приятел или приятелка веднага тръгвам. Мъжа ми да гледа децата!

# 12
  • Мнения: 5 940
Не бих заминала, защото сигурно по сто пъти на ден ще звъня да питам какво прави детето. Почивката въобще няма да е почивка, а натоварване. Пък и в интерес на истината няма от какво да си почивам, много добре си се чувствам.
Иначе ти си знаеш най-добре за себе си.

# 13
  • Мнения: 107
С най-голямо удоволствие бих отишла сама ето тук http://www.atlantis.com/photogallery.aspx

# 14
  • Мнения: 2 757
Заминавам за Клуб Ла Санта, Ланзароте, Канарски острови. Спортен център.

Ето тук

http://www.clublasanta.com/

Общи условия

Активация на акаунт