Имате ли притеснения?

  • 1 480
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
Депресивните мисли по правило се появяват вечер към 7 (научно доказано, къде, линкове - не ме питай, въпрос за изпит по психология ми беше навреметоWink). Задълбочават се и през зимата. Отговорът - тъмнината, липсата на светлина, намалява производството на серотонина - ето ти ги черните мисли. Спокойно. За свое удобство се опитай да ги разкараш, иначе всичко е наред с детето ти. Повтаряй си, че е от тъмното и зимата. Wink Ако нещата се задълбочат, разбира се, търси други изходи - има много такива. Успех.
И аз понякога си мислувам разни, дето хич не ги харесвам. Всяка майка си го мисли. Въпросът е да не те превземат.

# 16
  • Мнения: 636
Депресивните мисли по правило се появяват вечер към 7 (научно доказано, къде, линкове - не ме питай, въпрос за изпит по психология ми беше навремето;-)).
Аз пък знам, че сутрин депресарите са най-зле. Ама не помня къде съм го чела. Може пък ти да си права, защото на мен такъв въпрос не ми се е падал на изпит Simple Smile
А за зимата и светлината си е баш така.
Вярно е, че на всяка майка минават страшни мисли през главата и понякога се задържат там, но при теб явно те са още по-изразени. Мисля, че ако ти се задълбочат тревожностите и не можеш да се овладееш с позитивно мислене, е добре  да се консултираш с психолог. Успех и слънчево настроение!
 

# 17
  • Мнения: 2 448
Всяка майка си има притеснения. Но до сега не ми се е случвало да си измислям такива. За нещата, които виждам, че са наред не си мисля "ами ако станат зле". Имам ли обаче повод за притеснение, нищо не може да ме успокои. Единствено решаването на проблема. Жалко е, че понякога това отнема години, друг път просто трябва да се примириш...

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз се психясвам от време на време  Embarassed имаше преди години дребната сериозни здравословни проблеми и явно все още не мога да се отърся от преживяното...
Особено сутрин, като я оставям на градина. Все си мисля, дали всичко през деня ще е о`кей... И само си повтарям, че и до нея да съм, бели могат да станат за секунди, така че Господ да я пази!  Praynig

# 19
  • Мнения: 3 456
И аз се психясвам от време на време  Embarassed имаше преди години дребната сериозни здравословни проблеми и явно все още не мога да се отърся от преживяното...

И аз съм така. 

Общи условия

Активация на акаунт