Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Здравейте, много обичам когато седна пред компютъра да гледам филм да си чопкам нещо, слънчоглед, чипс, снакс... в последствие това ми се изгради като навик и сега не мога да седна да гледам филм или предаване без да ям нещо . Проблема е, че от 2 дни съм на диета, пробвам тази на Дюкан, днес я смених на БВД , и ми е много тежко, че не мога да ям солети или нещо подобно пред компютъра. Та, може ли да ми предложите нещо (ако има такова изобщо), което мога да си хапвам по време на филм , без да ми се отразява на диетата и на килограмите разбира се...
Цитирай

Интернет

Зеле например.  newsm78
Цитирай

Точно за това спрях Дюкан и минах на БВД Smile заради зеленчуците. Зеле обичам и е добра идея, но нали е трудно смилаемо? Това не пречи ли повреме на сън?
Цитирай

София

Нарязваш моркови на тънки пръчици, посоляваш и ги топваш в една чашка с лимонов сок. Те такива солети не си яла!
Цитирай

Испания и Стара Загора

луканка,нарязана на тънко Love
Цитирай

Сега е сезона на туршиите, маринованите краставички, печена тиква...
И аз имам същия проблем, но просто си забраних. Мисля че се справям... за сега
Цитирай

Нарязваш моркови на тънки пръчици, посоляваш и ги топваш в една чашка с лимонов сок. Те такива солети не си яла!

Mмм, тва ми бие на уиски малко, аз тях така съм свикнала да ги ям  Wink Но пък ги обичам. А при мене проблема е , че обичам много солени неща, не толкова сладки, или кисели..
Цитирай

Това с морковите е невероятна идея!!!
  bouquet

Аз мога да добавя краставички...не кисели, а обикновена краставица, пак я нарязваш на жулиен и си хрупаш, хем дълго...хем солено...не мисля, че е кой знае какво ако сложиш малко сол..., а а ко имаш и диетична - още по-добре Peace
Цитирай

Това с морковите е невероятна идея!!!
  bouquet

Аз мога да добавя краставички...не кисели, а обикновена краставица, пак я нарязваш на жулиен и си хрупаш, хем дълго...хем солено...не мисля, че е кой знае какво ако сложиш малко сол..., а а ко имаш и диетична - още по-добре Peace

Каква е тази диетична сол? newsm78
Цитирай

Сушени плодове.
Цитирай

Cacao Land

Стръкчета целина, чушки, краставички, репички, броколи... Можеш да си ги топиш в соев сос, да ги наръсиш със сол и черен/ червен пипер или да си направиш сос от кис. мляко със счукан чесън, примерно.

Цитирай

Ами продава се по магазините...може би повече в супермаркет..., а също и в някои аптеки Peace
Цитирай

на село

Краставица, моркови...
Цитирай

Peace
Цитирай

Сушените плодове за въглехидратни и калорични...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора