Амулетче за късмет

  • 3 640
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 278
Здравейте, преди няколко години една гледачка на кафе ми предложи да ми направи нещо като амулетче за късмет. Представлява някакво листче от тетрадка увито в целуфан или пликче, прозрачно. Пришито е с червен конец. Сложих си го тогава в портфейла, но след известно време си купих нов портфейл и го бях забравила. Наскоро го намерих и пак си го ползвам и намерих амулетчето. Аз много не вярвам в тия неща  , а и от както жената ми го направи не виждам особено развите в живота ми , още по-малко пък добър късмет.... И си мисля да го изхвърля. А от 2 дни много искам да го отворя и да видя какво има вътре или какво в написано. Но и суеверието в мен малко се обади, та незнам дали е удачно да го отварям или да го изхвърлям в коша. Но определено не искам вече да ми стои в протмонето. Ще се радвам на вашите мнения. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 25 571
Кой каквото сам си направи, никой друг не може...  Whistling

# 2
  • Мнения: 223
аз бих го отворила и про4ела.. все пак не е проклятието на Тутанкамон да не се влиза вътре нали ???  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 554
Отвори го Peace

# 4
  • Мнения: 8
В никакъв слуай не го отваряй. Хвърли го в течаща вода и веднага се обърни, да не видиш като докосва водата. И си тръгни.

# 5
  • Мнения: 25 571
Послушай ходжата, той знае!  Naughty
 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 196
Но ако все пак не послушаш ходжата и го отвориш, да ни кажеш какво има вътре.

# 7
  • Мнения: 8
До тук не виждаш особено развитие в живота си. А какво развитие очакваш, като го изхвърлиш? Има драсканици, приличащи на арабско писмо.

# 8
  • Мнения: 2 196
Ще и се отвори повече място портмонето.

# 9
  • Мнения: 8
И никакво развитие, и още място в портмонето.

# 10
  • Мнения: 4 138
изяж го.
може пък да има написана рецепта за някакви гениални кисели краставички. я го прочети.
първо се занимавате с глупости, после ревете, че ви е шубе. и сега - драма. яж и ще си решиш проблема.

я ходжата да каже нещо против оплешивяване. като така и така е тук.

# 11
  • Мнения: 4 435
И да го отвориш,нищо няма да можеш да разбереш.Да не ти пука,виж го щом си любопитна.После го метни в тоалетната. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 032
Ралива, вземи ги, духни му три пъти и си пожелай до седмица да отидеш на мач на любимия ти Челси. Ако не се озовеш другата седмица на Стамфорд Бридж- 'фърляй го.

Макар че на мен ми е трудно да повярвам, че целуфанът не притежава свръх-естествени сили. Особено ако е с червен конец.

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Не мисля, че има нещо вътре скрито. Амулетите от църква са наречени с благопожелания и са завързани с червен конец против уроки.

# 14
  • Мнения: 2 278
изяж го.
може пък да има написана рецепта за някакви гениални кисели краставички. я го прочети.
първо се занимавате с глупости, после ревете, че ви е шубе. и сега - драма. яж и ще си решиш проблема.

я ходжата да каже нещо против оплешивяване. като така и така е тук.

Ее, ти пък , не с лошо де, никой не прави драма. Все пак не съм го приела толкова на сериозно и не мисля по цял ден за това... просто ми беше интересно.. Никой не реве.

Общи условия

Активация на акаунт