Невероятни палачинки

  • 107 220
  • 221
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 511
Страхотно изглеждат!
Утре ще тествам.

# 211
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Ние вече пробвахме палачинките и много ги харесахме Simple Smile Благодаря за рецептата Simple Smile А дали може от същата смес да се изпекат мъфини?  Grinning newsm78

# 212
  • София
  • Мнения: 12 006
Ние вече пробвахме палачинките и много ги харесахме Simple Smile Благодаря за рецептата Simple Smile А дали може от същата смес да се изпекат мъфини?  Grinning newsm78

Не Simple Smile

# 213
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Тези палачинки станаха  любими на дъщяря ми, дори прабаба и ги хареса, а тя по принцип е капризна на храна и признава само нещата от нейното време.

# 214
  • Мнения: 2 755
моето тесто стана доста гъсто, такова ли трябва да бъде? Като загреба с лъжица трудно пада от нея само.

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
моето тесто стана доста гъсто, такова ли трябва да бъде? Като загреба с лъжица трудно пада от нея само.

Да, гъсто е, но ако ти се струва прекалено добави мъничко мляко. Като гъста боза да е.

# 216
  • Мнения: 2 755
Благодаря, като си писала вече ги направих. Станаха хубави, мекички, но само 5 броя и то малки

# 217
  • Мнения: 248
Narina благодаря много за рецептата. Откакто я публикува тук, само тях правя и мъжо много ги харесва. Даже си я бях преписала на един уърдовки файл и като ми се прецака хард диска съм изровила целия форум, докато намеря темата отново  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 328
Narina Hug
направих ги  с кисело мляко станаха страхотни
едно тиганче малки палачинки и 2 тиганчета хляб напоен с сместа
както правим пържени филийки
сместа е страхотна само тези ще правя
благодаря за споделената рецепта ,изядоха се със сладко от ягоди ще пробвам и със прясно мляко

# 219
  • DE
  • Мнения: 971
И аз благодаря за рецептата!
Една дружка ме насочи към тази тема и днес ги направих.
След като първата беше опечена, я пробвах. Реагирах веднага с "козметични" промени:
Добавих още доста захар и една ванилия.
Следващия път като ги правя ще пропусна солта, ще добавя повече захар и една ванилия.
И естественно по-голяма доза, че доникъде не стигнаха. Мекички, пухкави и ароматни!
Тъкмо ни се усладиха и свършиха.



# 220
  • Мнения: 970
Поздравления за чудесната рецепта  newsm51 напRавих ги и станаха стrахотни-хаrесаха се от домочадието Peace

# 221
  • Мнения: 847
Много сполучлива рецепта,получиха се невероятно вкусни пейнкейк😍

Общи условия

Активация на акаунт