Невероятни палачинки

  • 107 220
  • 221
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 440
И все пак, колко трябва да са дебели  Blush

Най-вероятно трябва да станат дебели колкото на снимката, но аз 2 пъти правих и двата пъти бяха малко дебели от катми Peace

# 61
  • Мнения: 3 861
Ще взема да ги пробвам, зарибихте ме Peace

# 62
  • Мнения: 4 433
леле Нарина страхотно излеждат,аз никога не се научих да правя а много обичам
добре че в магазина продават Wink

# 63
  • Мнения: 406
И ние ги хапнахме с течен шоколад  Blush labrex благодаря за комплимента   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 271
и моите не станаха толкова дебели, по-скоро като катми но супер вкусни
може би не трябва да разстилам сместа както правя с другите палачинки
другия път ще пробвам   chef

# 65
  • Мнения: 1 352
Сместа не се разстила. Слагат се две супени лъжици, или 3, ако искате да са ви по-големи палачинките.

# 66
  • Мнения: 11 818
Също е важно да не се бъркат прекалено много съставките! И след като направите сместа, веднага да започнете правенето на палачинките, а не напр. след половин час - ще спадне!

# 67
  • Мнения: 262
Днес сутринта и аз ги правих и наистина са ужасно вкусни. Но и аз ги разстилах и станаха като катми. Утре за закуска пак мисля да ги правя, този път по - дебели ще ги правя. А олиото в повечко ли го слагате или като на другите съвсем малко? Моите първите бяха с малко олио, но май с повечко е по-добре  newsm78 Хапнахме ги вишнов топинг, по рецепта на Лео за сироп без варене. Ммммм чудно  Hug Да живее Форума  Joy  Joy

# 68
  • Мнения: 1 176
И аз ги правих днес за закуска.  Heart Eyes Наистина са много вкусни. За по-интересно, реших в тигана да сложа метални форми за сладки, от по-големите и да изсипвам вътре сместа, на не много дебел пласт. Получи се много добре - пенкейкове във форма на пеперуда, цвете и т.н.  Crazy Стори ми се пипкаво обаче, нещо не ми стигна търпението да продължа с формите и продължих по стандартния начин. Надявах се детето да ги оцени, но днес нещо му беше лошо и изобщо не ги удостои с внимание. Но пак ще направя. Рецептата е много сполучлива.

# 69
  • Мнения: 4 668
Направих ги втори път и станаха точно като на снимката .
Първият път проблема според мен е бил , че сложих една ч.ч. брашно , а това е доста по - малко от 140 гр.
Сега си претеглих брашното на везната / 240 гр./ защото правих двойна доза и намалих маслото .
Станаха страхотни . Излязоха точно 8 дебели палачинки .

# 70
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, страхотно изглеждат!   bouquet

# 71
  • Мнения: 1 440
Eclat, съжалявам, че детенцето ти не се е чувствало добре Sad Аз също си помислих за формички, защото имам 3 големи метални и може следващия път да направя и аз Peace

Pipinka, и аз меря май с чаша, ама нещо различни са мерките им, защото правих и друга рецепта от сайта и мерих с везна - определено така е по-точно Peace

# 72
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Тази сутрин и аз ги направих, оказа се че имам две подобни рецепти, едната се казва канадски палачинки, но мисля става дума за пенкейкс Peace
Получиха ми се към 9 палачинки, стават много бързи, надуват се доста и свършиха за отрицателно време.Хапнахме ги с вишнево сладко.

# 73
  • Мнения: 2 382
Току що оползотворих прясното мляко за крем карамел, но май ще се ходи до магазина за още прясно мляко Thinking.
Зарибихте ме Laughing!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Вкусни ли са ако се ядът студени?

Общи условия

Активация на акаунт