Да живеем в хармония със себе си - дискусия

  • 42 411
  • 493
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 376
Имам аз такава мрежа,ама все си мислех,че уреда по-друго казва/пусто женско консуматорско чувство май Crazy/.

Май в Екологичната тема се обсъждаше нещо за съдовете за готвене,имам някакъв блед спомен.

# 481
  • Мнения: 2 185
Имам аз такава мрежа,ама все си мислех,че уреда по-друго казва/пусто женско консуматорско чувство май Crazy/.

Май в Екологичната тема се обсъждаше нещо за съдовете за готвене,имам някакъв блед спомен.

Ами да ти кажа- майка ми има триетажен уред за пара..сигурно за 5-6 години максимум 1-2 пъти да го е използвала. Иначе всеки ден си готви на пара с мрежичката  Wink

# 482
  • Мнения: 557
Момичета, започнах да събирам всички линкове за да ги сложа на заглавната страница на новата тема, но те са толкова много, че ще ни трябват няколко заглавни страници...
А не мога да отсея само "по-интересните" - те всички са ценни и интересни.

Мисля да започна нова тема само с линк към тази.
Извинявам се...

# 483
  • Мнения: 7 914
Мисля да започна нова тема само с линк към тази.
Извинявам се...
нищо де Hug Hug

# 484
  • Мнения: 3 376
Clairette да де Crazy Аз затова казах,че обмислям,защото подозирам,че може да се превърне в поредната ненужна покупка.
 Hug

# 485
  • Мнения: 5 713
исках да попитам  в какви съдове готвите Thinking... за суровоядството е ясно  Crazy
Аз имам стоманени съдове за варене; уред за пара; уред тип гювеч Slow cooker / само ме е яд, че е черен, хубаво е да е бял /; съдове йенско стъкло; 2-3 силиконови форми, за които не разбрах дали са вредни. Имам и тефлон, малко са, които чакат да ги хвърля.

Може и да си ти дали вече някаква яснота за съдовете, но видях твоя въпрос и побързах да отговоря.
Аз не мога да се включвам редовно напоследък, но ви чета.

Сетих се за една тема, която може да ти е полезна:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316168.new;topicseen#new

Ескориал, това ти ли си на аватара? Много хубава коса. Simple Smile

# 486
  • Мнения: 5 713
Имам аз такава мрежа,ама все си мислех,че уреда по-друго казва/пусто женско консуматорско чувство май Crazy/.
Имам и мрежичка и уред. Голяма разлика има т.е. с уреда остават по- хрупкави и вкусни.

# 487
  • Мнения: 557
Вери, аз съм - не си ли приличам? Wink
До преди 1 година бях с дълга коса...
Мерси за комплимента


Момичета, ето я новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357333

Заповядайте там!!!

# 488
  • Мнения: 2 959
Включвам се тук, защото ми се ще да пиша по теми които сте засегнали в тук.
Вегетарианството- бях, но исках да имам дете и вече не съм!
Нумерология, зодии, палмология, звезди- надживян етап е вече/ всяко нещо с годините си/.
Пътуването- обожавам го, обогатява и знание и опит и познанства.
Koжени изделия, обувки- нося и на мен като на Ники, крайностите са ми чужди!

Ники, радвам се да има и Твои постове сред нас отдавна не сме се засичали!
Ескориал, честит нов аватар! Но и предишният с децата и дядо Коледа беше разкошен, но тоз е професионален! Наистина ли въпросите към Себе Си Ти помагат да намериш пътя към всички хора, при не работят винаги? Много хубави думи, ще кажеш като преди, че не ги спазваш на 100% но тези са написани от личен опит и са доста силни, и преди писах и сега- Калин е щастливец, както и децата Ти!
Звездобройке, поздравления за успеха с ваксините! Защо не ме допълни за авторката на думите който цитирах по памет на Евридика, отдавна беше когато работех с подсъзнанието, името ми се губи.
Сладкишче, забеляза на Селма сладкарските изкушение, но не пренебрегвай й Клерет, голяма е майсторка и Тя!
Пете, пита ме с какво се занимавам, ами от дълго време съм фул тайм мама вече на две дечица, с една дума нищо интересно около моята особа.
Асалейн, интересен начин да се бориш с негативното чуждо влияние!
Кюбит, понеже ще загърбим таз тема, ще използвам възможността да се включа с мнение/ ако те дразни бъркането в раната, го прескочи, но не се засягай и да се скриеш отново, става, нали?!/
...Нали аз съм тази, от която зависи - аз регулирам енергията си, мислите, настроенията и прочие. Каквото зависи от мен, го правя...
Ноле, до тук се изказа специалиста в Теб, познаващ до дъно самият Себе Си, но дай му малко почивка, и се опитай наистина да релаксираш и да повярваш в невъзможните и трудно осъществими мечти, защото при някой ситуации и те се сбъдват. Много правомислеща, праворека, налагаща мнението жена Си, не търпиш компромиси дори със себе Си/ да няма нещо Врачанско в жилите Ти?!/, освободи леко емоциите Си, позволи Си неща които досега Си ги приемала като забранени. И 4год не са малко, биха подложили на съмнение във вярата дори и най- закостенелият вярващ, но все пак надежда винаги има. Писа че Си правила прочистване, с какво го прави на какво ниво стана очистването- тежки метали изчистиха ли?
...Може би моят урок е да се науча да приемам поражението си...
Лилибон, Ти и поражение, две несъвместими понятия. Много болка, пареща и тлееща има в душата Ти, много горчив опит и скрити сълзи, много любов и мъчителни спомени Те разкъсват. Радвам се когато намираш поводи да се включиш тук, защото вътрешната самота е разкъсваща, а Ти не я заслужаваш. Силна и борбена Си, Ти успя там, където нормалната човешка мисъл отдавна щеше да абдикира и вдигне бяло знаме. Дано все още намираш поводи за усмивка, не външната, а вътрешната. Как върви постенето?
Гали, честит Ти нов аватар, много Сте хубави двечките с Диди!
И сега наистина се прехвърлям в новата тема, а таз я напълнихме с толкоз интересни неща, опит и факти- за храненето, хармонията, сънищата, интуицията, хомеопатичен опит и нови познанства...Марийче, благодаря Ти за нея!

# 489
  • Мнения: 56
Privet momiceta
moga li da se vkluca v cydesnata tema?mnogo ia xaresax.cetox vi otyk ot tam,pordi lipsa na vreme.no ste bada s vas.predstaviam vi se-
Viktoria 5,ornitolog po profesia.otdavna sam jelala da diskytiram tazi tema.da,pitam se cesto,v tozi dinamicen ritam na jivot ,kakvo pravim za nasheto zdrave ,za xarmoniata na dyshata ni ,s drygite okolo nas dali sme v xarmonia?
mnogo me interesyva reiki metodite .az biax na 10 dneven kyrs po pranoterapia .ne mi se storivaobshte nadejna,vapreki ce psixiatar ia provede.vasheto mnenie?ste mi bade priatno i interesno da go cyia.
izvinete me ,mili momiceta ,ce pisha na latiniza ,no ne sam zapoznata s razpolojenieto na bykvite na kiriliza.no..poradi foryma shte se postaraia da razbera.

# 490
  • Мнения: 1 380
viktoria5 добре дошла при нас. Hug

# 491
  • Мнения: 557
Добре дошла viktoria5!
(Ако си пуснеш фонетична кирлица, а не BDS, местата на клавишите са на същите места, като латинските)
Не съм чувала за пранотерапия, ще разкажеш ли какво представлява?

# 492
  • Мнения: 3 988
Момичета, ето я новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357333

Заповядайте там!!!


Момичета, хайде отатък в новата тема?

# 493
  • Мнения: 7 914
Момичета, ето я новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357333

Заповядайте там!!!



кликнете линка

и пишете в новата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт