Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Аз съм жена на средна възраст...израснах с кофти пример за мъж-баща ми,скандали,пиене,побоища,набиване в главата ми,че за нищо не ставам,без подкрепа и любов!Майка ми,добра женица,но пасивна,изтормозена и вечно иморена и депресирана!Никой не ми е казвал,че ме обича,никой не ми е давал топлина!
Та от детството си знам,не бива да вярвам на мъже!!!Никога!!!

И така премина живота ми до този момент!
Напоследък съм много нещастна!Като се обърна и се замисля,всичките ми връзки са минавали и приключвали по-един и същ начини....каквото и да направи въпросният мъж,аз не вярвам....не вярвам и не вярвам,че ме обича Sad тормозя и себе си и него,унижавам го,подигравам се...и всичко приключва! Sad бягам,връщам се,губя се,измъчвам се,не мога да се преборя с онова нещо от миналото ми ,което е сложило отпечатък в/у мен Sad....нещастна съм и самотна!

Ето сега има мъж,които ме обича,прави такива неща за мен,аз рева и не мога да повярвам...но минават ден -два и ставам същата кучка....тормозя го,не му вярвам,казвам му ,че такива неща е правил за всички други и че не е по-различен от останалите Sad знам ,че съм за психотерапевт!Какво да правя,как да повярвам,че има нормални човешки взаимоотношения?????ИМА ЛИ????? Crying or Very sad
Цитирай

София

знам ,че съм за психотерапевт!

А защо не си отишла още? Не си малка, важни неща са това. Няма абсолютно нищо срамно в това да потърсиш помощ - казва ти го жена, която го е правила  Peace
След като знаеш какъв е проблема и какво трябва да направиш, не плачи във форума, а потърси помощ (с най-добро чувство ти го казвам).
Цитирай

София

И аз това се чудя - осъзнаваш, че имаш проблем за специалист, а пишеш по форумите Thinking Ние тука можем да си почешем клавиатурите за твоя сметка, но няма да ти оправим връзката, така че...
Цитирай

Направо си за психотерапевт и то спешно.  ooooh!
Заради такива като теб на всички жени ни излиза име, че сме кучки. Като му биеш шута на иначе свестния мъж после ще попадне на добро момиче и ще се държи като пълен тъпанар с нея, защото ти си постъпила гадно с него. Ама на теб кво ли ти пука, нали си имаш оправдания с тежко детство. 
Цитирай

София

pasinet, недей така. Важното е, че е осъзнала, че има проблем. Въпросът е да се задейства и да направи нещо по въпроса.
А тежкото детство си е съвсем реален проблем.
Цитирай

София

Потърси консултация с психотерапевт, докато не си прецакала съвсем нещата. Явно имаш сериозни проблеми от миналото, които не можеш да преодолееш сама и ти трябва помощ.
Цитирай

Има и такива мъже и явно ти си попаднала на един от тях.След като не си тийнейджърка,може би е възможно да си наложиш само една седмица да не го упрекваш в нищо.Просто присъствай и се наслаждавай.Ако ти е трудно цяла седмица,започни с 2-3 дни.
След това още 2-3 дни,просто си раздели времето на периоди.Не казвам ,че ще ти е лесно,но така няма да се самоубеждаваш,и няма да се опитваш да повярваш,че той винаги ще е такъв.Просто в един момент ще започнеш да се съмняваш по-малко...и ако той наистина е толкова добър, ще ти стане трудно да го подиграваш или да се съмняваш.
Дано си разбрала какво искам да кажа.../от опит/.
Цитирай

София

А сънуваш ли, че те нападат с нож?
Разкажи, тук сме все фройдисти.
Цитирай

Ямбол

Просто не си срещнала Човека все още. Когато го срещнеш изобщо няма да мислиш за такива неща. Няма да виждаш недостатъците му, няма да се държиш гадно.
Цитирай

Пловдив

Това,че не вярваш на никой мъж е похвално и много здравословно, но ти се измъчваш... А да не си в хармония със самия себе си, да не се обичаш и цениш е проблем. Ако ще си даваш парите по терапевти, нека да е защото кошмарното ти детство ти е отнело любовта към теб самата.
Цитирай

София

Ама то никой не може да бъде 100% сигурен в някой, въпросът е колко би могъл.
Щом си осъзнала проблема - действай - работи върху себе си Peace
Цитирай

гр. Пловдив

Заради такива като теб на всички жени ни излиза име, че сме кучки. Като му биеш шута на иначе свестния мъж после ще попадне на добро момиче и ще се държи като пълен тъпанар с нея, защото ти си постъпила гадно с него. Ама на теб кво ли ти пука, нали си имаш оправдания с тежко детство. 
Това въобще не е така.
Един човек или е човек или не е.

Към авторката - действай бързо, защото на всеки рано или късно му свършва търпението.
Така го търпях аз един хубавец, едно към едно с твойта история, търпях, разбирах, влизах в положение.
Един ден си казах стига и си тръгнах.
Месеци наред, да не кажа години, той не знаеше къде се намира и света изрови да се върна.
После срещнах мъжа ми - най-добрият и невероятен човек. От първият момент го разбрах, да не съм се държала с него като с другия.
Хората сами те подтикват как да се държиш.
Ти не губи време и действай.
Цитирай

Единственият човек,които може да ти помогне си самата ти.Потърси помощ,но ти ще трябва да положиш усилията да се промениш.А и ако е вярно,че прави много неща за теб,защо вече не си се замислила да му повярваш.Бързай преди и този да е избягал,защото времето хвърчи и ако така продължаваш ще  се луташ и един ден ще осъзнаеш,че живота ти е минал така и ти си изпуснала шанса си за щастие и семейство.Това ли искаш?
Цитирай

Варна

Не с мъжете и връзките със себеси имаш проблем Wink
поне си се осъзнала и се опитваш да се справиш, което си е похвално. Peace
Цитирай

Това въобще не е така.
Един човек или е човек или не е.

Е, по твоята логика точно авторката не е човек. Щото и моето детство не е било леко, ама не си го изкарвам на другите.
Пък такива примери дето съм дала има доста. Разбира се, че не всички.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора