Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ноем. 2008, 21:53 ч.

Куписега.ком

• 620
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
Въпросът ми е някой получавал ли е доставка от този сайт или е само "зарибявка". Нещо много са ниски цените.

# 1
  • София
Никой ли нищо не знае?

# 2
  • Sofia
Знаем, знаем.
Скоро изтрих друга нарочна тема за този аукцион.
За да няма неясноти, ще цитирам част от мнението на администратора на сайта:
Цитат
Да, вярно е, че има възможност да печелим добре от много от стоките, но не виждам нищо незаконно и в това. Стартирахме миналия четвъртък и благодарение на добрата ни рекламна кампания с EasyTrader.bg привлякохме супер много Потребители. Никой никого не заставя да участва насила в тези търгове, правилата и условията са написани на няколко места, а на първа страница пък с ееееей такива букви пише ВНИМАТЕЛНО да ги прочетете... Да, губят се кредити, ако не спечелите даден търг, но спечелите ли го и платите ли крайната цена, достигната в търга, няма начин да не получите пратката, още повече, че работим със Speedy.
Просто хората пробват нов формат за България.
Нищо лично към екипа на сайта и идеята им, но мен ми напомня на такситата, на които има публикувана тарифа 15 лв/км. Нищо незаконно, всичко си пише, всеки решава дали да се вози.
Не мисля, че са нужни повече дискусии по темата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт