Кухни 16-та тема

  • 70 734
  • 490
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
  bouquet`честита нова тема!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Деси, страхотна е - а гърбът от стъкло ли ще е  Laughing
Аз страшно харесвам със стъкло, дано успеем да го осъществим и ние  Laughing само че оранжево стъкло ни трябва  Sunglasses

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Честита темичка,страхотна и нека много нови кухни покажете  Hug

desiteam , на моята мивка  нямаше отвори, та ми пробиха два еднакви- за дозатора и смесителя.Еднакви са Peace

и при мен беше така  Peace

# 18
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
поръчах кухнята-ще бъде готова след 3 седмици!!!!!!!!!!!тогава ще пусна снимки Laughingдано да стане супер
Моята ще я монтират утре ! Laughing
Блазе ти, аз чакам ли чакам  Laughing
desiteam - страхотно, да покажеш снимки  Peace

# 19
  • Мнения: 1 320
А при мен положението е следното: записахме една дата в средата на декември като дата за монтажа на кухнята, сметнахме всичко, тия дни трябва да разпишем договора и започва чакането.  Кухнята ще е с долен ред фурнир, цвят дъб, а горният ред ще е бял лак. Бели плочки между двата реда, бял плот и черна мивка. Черни електроуреди. Мисля, че ще стане добре. Полудях докато открия черна фурна в София!
Сега остава да се надявам, че фирмата ще спази срока. Ох, искрено се надявам да се случи!
А, да, фирмата е Д и Д мебели.
И да питам имащите мивки от композитни материали - как е с черния цвят? Остават ли бели петна от варовика във водата?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 703
ето ме и мен в новата тема Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 2 896
Не съм хич редовна в писането, ама чета постоянно:) До дни ще ни е готова кухнята, ето това е ще е(само аспираторът ми няма да е тъй красив Sad  Та конкретен въпрос имам: Купих си мивка, има фабрична дупка за смесител между коритото и отцедника. Възможно ли е в тази дупка да сложа дозатора за веро(същото ли е сечението?). И да пробия дупка за смесител в другия край на коритото?

Много ми харесва кухнята!
За дозатора - виж какви има и си купи такъв, който да пасне на вече направения отвор. А защо не си сложиш смесителя там, където му е отредено и отделно да си направиш нов отвор за дозатора?

# 22
  • York
  • Мнения: 826
Деси, страхотна е - а гърбът от стъкло ли ще е  Laughing
Аз страшно харесвам със стъкло, дано успеем да го осъществим и ние  Laughing само че оранжево стъкло ни трябва  Sunglasses
Можете да сложите оранджев тапет или да боядисате стената под стъклото и пак да има оранджев ефект.  Ще излезе и по-евтино.  Simple Smile
Голямо изречение направих  Joy Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 797
Змейковица, моята е със стъкло под което има оранжева плоскост и седи супер!
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=145138&pid=3208964
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=145138&pid=3209012 - снимката е с кофти качество, моля да ме извините за което

# 24
  • Мнения: 7
и аз се записвам мькар и накраяjavascript:void(0);
Wink

# 25
  • Мнения: 7
Много хубави кухн и аз чакам нова кухня стискайте палци smile3521

# 26
  • София
  • Мнения: 456
Аз страшно харесвам със стъкло, дано успеем да го осъществим и ние  Laughing само че оранжево стъкло ни трябва  Sunglasses

И аз много харесвам стъклото, нашето ще е червено.
Ходихме в SKV, понеже от там ще поръчваме плота, и видяхме че предлагат и стъкла - Лакобел.
Има различни цветове и чух добри отзиви за тях.
Така че, ако искаш отиди до там да проучиш, на мен ми звучат ОК.

П.П. Упс, сега видях, че не си в София.
Но все пак може да провериш дали нямат представителство и в Пловдив.
Успех!

# 27
  • Мнения: 1 656
и аз тук  Blush

# 28
  • Варна
  • Мнения: 383
Змейковица, моята е със стъкло под което има оранжева плоскост и седи супер!
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=145138&pid=3208964
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=145138&pid=3209012 - снимката е с кофти качество, моля да ме извините за което

снимката е кофти но кухнята е супер!
би ли ми казала от къде е масата / и колко е дълга/
и кой ти направи плъзгащата врата-от горе ли е механизма, има ли лайсна отдолу,спъваш ли се, изолирано ли е
много въпроси станаха Embarassed

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 22:19 от smurf

# 29

Общи условия

Активация на акаунт