Кухни 16-та тема

  • 70 731
  • 490
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 797
smurf,  благодаря! Ще сменя снимката, нищо, че вече не е така новичко и чистичко!

Масата е от мебелна къща Ралица (в Сити Сентър София). Дълга е 1.20 или 1.40. Ама се разпъва.

Плъзгащата врата е от "Кристиян Нейко" - до Била на България. Отгоре е механизма и няма лайсна отдолу. В какъв смисъл дали е изолирано????

# 31
  • София
  • Мнения: 642
 bye ... и аз тука...

# 32
  • Мнения: 718
 След 5 месеца чакане и мотаене отново се записвам.Кухня още нямаме,сега се разправяме да ни върнат капарото... ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 896
След 5 месеца чакане и мотаене отново се записвам.Кухня още нямаме,сега се разправяме да ни върнат капарото... ooooh!

Ау, че неприятно! Какво се случи (ако ти се разправя, де)

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
Деси, страхотна е - а гърбът от стъкло ли ще е  Laughing
Аз страшно харесвам със стъкло, дано успеем да го осъществим и ние  Laughing само че оранжево стъкло ни трябва  Sunglasses
Можете да сложите оранджев тапет или да боядисате стената под стъклото и пак да има оранджев ефект.  Ще излезе и по-евтино.  Simple Smile
Голямо изречение направих  Joy Joy

И това ми дойде на акъла, ама разни майстори ме убеждават, че отдолу тапета щял да се навлажнява, че щели да личат сглобките, ако е със силикон захванато и тем подобни глупости... Май не им се занимава да правят неща, дето ги искат малко хора май  Mr. Green

Змейковица, моята е със стъкло под което има оранжева плоскост и седи супер!
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=145138&pid=3208964
http://www.etomira.snimka.bg/album.php?album_id=145138&pid=3209012 - снимката е с кофти качество, моля да ме извините за което

В твойта къща цялата съм влюбена   bouquet
Моля те, кажи каква е плоскостта отдолу и тази лайсна в долната част от какъв материал е и от къде се набавя  Embarassed  bouquet

jivotinche, а какви са им цените ориентировъчно на тези стъкла Лакобел, аз гледах в един сайт - има представителство в Пловдив, но само телефон е даден, няма адрес

# 35
  • Варна
  • Мнения: 383
smurf,  благодаря! Ще сменя снимката, нищо, че вече не е така новичко и чистичко!

Масата е от мебелна къща Ралица (в Сити Сентър София). Дълга е 1.20 или 1.40. Ама се разпъва.

Плъзгащата врата е от "Кристиян Нейко" - до Била на България. Отгоре е механизма и няма лайсна отдолу. В какъв смисъл дали е изолирано????

благодаря
 и във Варна има Ралица , така че ще ми свърши работа
другата фирма не бях я чувала , но като разгледах сайта виждам, че от нея е стъклената врата нали така?
мен ме впечатли тази , която е до кухненския бокс-не знам какво отделя тя? Не личи много добре -искамтакава за прехода между коридор и дневна и затова  питах дали не е по-скоро с декоративна функция ?

# 36
  • Мнения: 491
Вместо запис да докладвам - тече монтажа на кухнята. Де факто е почти готова, но поисках малко промяна и ще почакам няколко дни докато закупят материал, изработят желаното от мен и го монтират. После ще снимам Grinning.

# 37
  • Мнения: 301
Хайде и аз в новата тема.Нашата сме я поръчали трябваше вече да е готова но закъсняват.
Дано скоро се обадят за монтаж ,че ми се изчака чакалото  #Cussing out

# 38
  • София
  • Мнения: 456
jivotinche, а какви са им цените ориентировъчно на тези стъкла Лакобел, аз гледах в един сайт - има представителство в Пловдив, но само телефон е даден, няма адрес

Цена с монтаж и оглед: 539лв с ДДС
Това е за 3 парчета стъкло с височина 45см, дебелината му е 4 мм, с общата дължина около 4м.

Надявам се да съм била полезна   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 081
Благодаря, момичета, за хубавите думи и за отговорите:) Змейковице, няма да е стъкло гърба:( Черен полиран лазерно рязан гранитогрес ще е, 60/60, с минимални фуги. Стъкло слагат само на изрядно равни стени(а на нашата имаме 4см ръб, криещ ВиК-то, точно по средата на гърба. Лакобел стъклото има всякакви цветове, цените са според размери и рязането и броя на дупките-на мен за това боксче, което е фактически 2/2м, с изрезка от страни за прозореца и дупка за 3ка контакт, ми поискаха 800лв с монтаж-звъниш на SKV, казваш долу-горе размерите и дупките, и до 2-3 часа ти връщат инфо с приблизителна цена. Не било добре и на нови къщи да се слага стъклото, дори и предварително да се залепи на плоскост-мазилките се измятат, свиват, разширяват, и при най-малък натиск стъклото се пукало. И затова за нови къщи, дето всички бързаме да влизаме в тях, пък те неизсъхнали замазките още  Mr. Green, специалистите препоръчват плочки...Не е много красиво, ама какво да се прави...Сега стискам палци и кухнята да я докарат като на картинката:)

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 14:59 от desiteam

# 40
  • Мнения: 3 456
Вместо запис да докладвам - тече монтажа на кухнята. Де факто е почти готова, но поисках малко промяна и ще почакам няколко дни докато закупят материал, изработят желаното от мен и го монтират. После ще снимам Grinning.
Така-а, и на нашата кухня тече монтаж, обаче нищо не е както трябва Sick. Вчера върнаха един от плотовете и два от модулите за преправяне, а днес още един модул #Crazy Има неща, които още от сега не ми харесват, как стават. Ще сменят и механизмите на чекмеджетата, защото сме платили за други, а са ни сложили от най-обикновените. Въобще много лош старт за нашата кухня. След четири седмици чакане...

# 41
  • Мнения: 696
съжалявам!все пак мисля че накрая ще си доволна а ние ще чакаме снимки Hug

# 42
  • Мнения: 3 456
съжалявам!все пак мисля че накрая ще си доволна а ние ще чакаме снимки Hug
Дано! Ще пусна снимки, да.

# 43
  • York
  • Мнения: 826
Змейковица, май много ги мързи твоите майстори  Laughing
При мен под стъклото е боядисан гипсокартон и не си личи как е слагано стъклото.  По този начин направено цената на гърба е в пъти  по - ниска от лакобел-а.
А и много ми е интересно от къде ще дойде влагата. Нали има водобранна лайсна на плота със силикон? Тя да не е за красота само?  ooooh!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 896
Змейковица, май много ги мързи твоите майстори  Laughing
При мен под стъклото е боядисан гипсокартон и не си личи как е слагано стъклото.  По този начин направено цената на гърба е в пъти  по - ниска от лакобел-а.
 

Би ли казала колко струва? Че май не ми се дават 800 лв за Лакобел.

Общи условия

Активация на акаунт