Кухни 16-та тема

  • 70 734
  • 490
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
jivotinche, а какви са им цените ориентировъчно на тези стъкла Лакобел, аз гледах в един сайт - има представителство в Пловдив, но само телефон е даден, няма адрес

Цена с монтаж и оглед: 539лв с ДДС
Това е за 3 парчета стъкло с височина 45см, дебелината му е 4 мм, с общата дължина около 4м.

Надявам се да съм била полезна   bouquet

Страшно ти благодаря   bouquet
Много ми беше полезна даже  Laughing Значи за моето малко боксче цената ще е повече от приемлива  Party

ponqkoga., абсолютно съм съгласна с теб... ще обмислим как да го направим - много благодаря за съветите  Hug

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 19:10 от змейковица

# 46
  • София
  • Мнения: 1 797
Змейковица, благодаря!   bouquet

Мисля, че материалът е ПДЧ, но ни бяха казали, че ако искаме може и тапет да е. Беше въпрос на визия. Не искаха да боядисват стъклото, защото ако пръзнело нещо горещо можело боята да се сцепи и по тази причина държаха да е с подложка. Но това е тяхната версия.

Лайсната е неръждавейка.

Smurf, там ми е нещо като килер - пералнята и кофата за боклук. Сложиха го, защото махнахме оригиналния килер. Иначе вратата е плъзгаща се, от ПДЧ.
Само да кажа, че бяхме много разочаровани от "Ралица", защото не само, че закъсняха с доставаката, а и се държаха нагло и грубо.

# 47
  • Мнения: 1 081
Влагата идва от стените, на които се лепи стъклото, няма връзка с прекия достъп на вода от мивката в кухнята. При нас целият бокс е изцяло външна за къщата стена, нова, днес я замазаха даже. Въобще при ново строителство влага има къде ли не по стените...

# 48
  • York
  • Мнения: 826
Влагата идва от стените, на които се лепи стъклото, няма връзка с прекия достъп на вода от мивката в кухнята. При нас целият бокс е изцяло външна за къщата стена, нова, днес я замазаха даже. Въобще при ново строителство влага има къде ли не по стените...
Гипсокартон не би ли помогнал в случая.  То и без това ново страоителство с поносимо гладки и прави стени трудно може да се види.

Гуш, мисля, че около 260 лв беше.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 896

Гуш, мисля, че около 260 лв беше.


Много ти благодаря! Тази сума вече ми е по-приемлива.

# 50
  • Мнения: 1 320
Издирвам отцедник за чинии за вграждане в шкаф, който е широк 60 см. Искам въпросният отцедник да НЕ Е на два реда, а само от един. Виждали ли сте някъде подобно нещо? С такива на два реда е пълно, но втория ред ми идва много високо.
Нещо ей такова:
http://www.dikam.com/Images/0103%20otcednik%20obiknoven.gif

На точно това няма моя размер Sad

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 00:59 от Момиче

# 51
  • Мнения: 5 806
Някоя от вас има ли хладилник тесен 50 см.Може да е висок 2 метра,но да е тесен.И дали съществува въобще такова чудо?

# 52
  • Мнения: 187
Издирвам отцедник за чинии за вграждане в шкаф, който е широк 60 см. Искам въпросният отцедник да НЕ Е на два реда, а само от един. Виждали ли сте някъде подобно нещо? С такива на два реда е пълно, но втория ред ми идва много високо.
Нещо ей такова:
http://www.dikam.com/Images/0103%20otcednik%20obiknoven.gif

На точно това няма моя размер Sad

Като този ли?
http://www.kentimpex.bg/catalog.php/action.viewmore/catid.18/id.2823

# 53
  • Мнения: 1 081
Влагата идва от стените, на които се лепи стъклото, няма връзка с прекия достъп на вода от мивката в кухнята. При нас целият бокс е изцяло външна за къщата стена, нова, днес я замазаха даже. Въобще при ново строителство влага има къде ли не по стените...
Гипсокартон не би ли помогнал в случая.  То и без това ново страоителство с поносимо гладки и прави стени трудно може да се види.


Ние проблем с изправянето нямаме, в къща сме, сами си правим, ама много бързаме да влезем да живеем. Гипсокартонът прави мухъл на мокри стени.

# 54
  • Мнения: 696
какво става с момичетата на който им монтираха кухните??????чакаме снимки

# 55
  • Мнения: 44
Tова е кухнята на моя приятелка..http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312776&pid=9109210
Мисля ,че се получи много добре. Пускам снимки пък някой може да си хареса нещо от тук

# 56
  • Мнения: 120
Издирвам отцедник за чинии за вграждане в шкаф, който е широк 60 см. Искам въпросният отцедник да НЕ Е на два реда, а само от един. Виждали ли сте някъде подобно нещо? С такива на два реда е пълно, но втория ред ми идва много високо.
Нещо ей такова:
http://www.dikam.com/Images/0103%20otcednik%20obiknoven.gif

На точно това няма моя размер Sad
Дали няма да мухляса шкафа,ако чиниите съхнат там newsm78.Ако някой има такова нещо и го е ползвал поне1,2 години,моля, да сподели.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Продават мрежести тапички които се слагат на гърба на шкафа,приличат на тези по пощенските кутии.

# 58
  • Мнения: 721
kuhniata mi e ot predi 4 godini,imam takav otzednik za 4inii i garantiram 4e ne muhliasva.6kafa v koito e postaven oba4e e bez dano ,to4no s tazi zel.

# 59
  • Мнения: 3 456
какво става с момичетата на който им монтираха кухните??????чакаме снимки
Ами, нашите майстори още монтират. Преди малко казаха, че най-вероятно няма да свършат и днес, то и без това "вратичките със стъклата не били готови още". Sick, а пък вече наближава 16.30- те тогава си тръгват, така че чакам и аз и вече май почват да ме хващат нервите.

Общи условия

Активация на акаунт