Коледни подаръци в яслата

  • 3 355
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 609
Когато дъщеря ми беше на ясла подаръка им за Коледа беше торбичка с лакомства и вътре една кукла/за момиченцата/,с кола /за момчетата/
Всички бяха с еднакви подаръци,за да няма сърдити.

И в яслата на дъщеря ми беше така. Естествено куклата не беше нищо особено /за толкова пари/, но пък всички бяха доволни. Peace

# 16
  • Мнения: 63
Ако говорим за ясла ,мисля че има малки деца,и те не могат да рисуват.Книжка и фулмастри не е много уместно.По добре играчки-кукли,коли или мотори.

# 17
  • Мнения: 3 216
МИналата година в нашта ясла подариха по една торбичка на децата пьлна с шоколади,бонбонки и някакви плодове. Но това си беше от самата ясла. Отделно ние купувахме подарьци,които дядо Коледа подари и си взехме за вкьщи. И сьбирахме парички за обновяване на играчките на децата в самата ясла -кой колкото имаше вьзможност.

Моливи и фулмастри не са подходящи според мен. Кукли и колички-всички имат в изобилие, според мен трябва да е нещо на коледна тематика. На идателство Фют има разкошни книжки за Дядо Коледа-големи, шаренки и са 4-5-7 лв.

# 18
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
дървените кубчета са около4лв.продават ги из книжарниците???

# 19
  • Мнения: 1 447
Друго за което се сещам,/защото госпожите в яслата ни помолиха/ дъските за писане където се трият.
Децата по техните думи много ги харесвали.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
За момиченцата може сервизче за хранене на кукли, а за момченцата - кола  Mr. Green
Миналата година в яслата лелите извадиха един списък с имената на децата и срещу всяко име - вид играчка. Родителите на всяко дете купиха каквото пишеше и то остана за яслата - така хем децата получиха подаръци, хем си попълниха фонда "играчки". Това го пиша само за идеята.

Ей това последното ме гръмна... как ще останат за яслата  Shocked Дядото ще подари на дъщеря ми подарък и той ще остане някъде,....  ooooh! При нас в яслата и в градината всеки купува на детето си подарък. Всички са предупредени подаръците да бъдат символични, за да не се притесняват децата. Всички родители се съобразяваме и купуваме малки на размер и евтини подаръци. Сега в градината пишат писмо до Дядо Коледа. Закача учителката на таблото и джиджетата прочитат и набавят  Crazy

По темата.. аз съм за кубчета. Това е прекрасна игра за яслена възраст. Има и едни книжки на ПАН с твърди корици. С животните, за думите има. Също са добри за тази възраст.

# 21
  • Мнения: 4 514
И ние ще купуваме еднакви играчки, миналата година също така направихме, но играчките си ги взеха децата, не са оставали в яслата. Сега на 1.12. ни е срещата и предполагам това ще обсъждаме. Сигурно и ние ще ги разделим на момчета/момичета. Дървени кубчета не искам, че моите се замерят с тях.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 94
Благодаря за идеите момичета. Спряхме се на вариант дървени кубчета. Сега остава само да ги закупя.

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Благодаря за идеите момичета. Спряхме се на вариант дървени кубчета. Сега остава само да ги закупя.

Браво! Това е чудесен подарък, много креативен! Чела съм, че дори може би това е най-добрата игра за яслена възраст  Wink

# 24
  • Мнения: 1 447
Аз бих заложила на пластмасовите кубчета,защото с дървените могат да станат доста произшествия.

# 25
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
дървени  newsm78  newsm78  newsm78 пластмасови

Общи условия

Активация на акаунт