Как бутате количката в тези поледици?

  • 2 310
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Това е въпросът Mr. Green

# 1
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ами как... Много Трудно. Mr. Green...Вчера излязох с количката навън и беше голяма грешка от моя страна .  Confused

# 2
  • Мнения: 1 763
Моята комбинирана количка е с три огромни колела и никакви поледици не могат да я уплашат. Друг е въпросът, че лятната ми е по-удобна, но няма начин, ще вадя комбинираната.

# 3
  • Мнения: 209
С бутане не стана....дърпах я на обратно  Crazy Е, не издържах дълго и се прибрах  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 5 744
Не помня да съм го правила. Ползваме шейната  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11 003
Хващам дръжката и бутам. Mr. Green Като вървя бавно и внимателно, бутането изобщо не ме затруднява.

# 6
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Не излизам с количка.Кратка разходка или носене до парка, там игра и после детето се прибира за сън вкъщи.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 741
Количката ми е с големи гуми, нямам проблеми със снега и поледиците.
Друг е въпросът аз ако се подхлъзна, де ще се намеря - под количката сигурно Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 016
Трудно. С известен риск, предпочетох по почистената улицата, отколкото по замразения тротоар. Но това не винаги е възможно

# 9
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Много трудно, изпотих се сто пъти, особено първия ден, като заваля.
Сега, в леда, пак трудно. Вече си мисля да излизаме с кенгуру, но пък се притеснявам да не й е студено в него.
Дано да чистят редовно, че цяла зима...

# 10
  • Мнения: 428
Не бутам.
При нас няма почистени тротоари, количката все някак ще издрапа но рискът аз да се пребия е реален ooooh!
Добре, че имаме голяма тераса, извеждам я там и чакам снегът да се стопи Crazy

# 11
  • Мнения: 67
Все още не сме излизали на снега с количката, точно поради тази причина, че се страхувам от тези поледици.  Cry

# 12
  • Мнения: 544
Не помня да съм го правила. Ползваме шейната  Simple Smile

С баткото така. А сега при нас все още е сухо.

# 13
  • Мнения: 93
Таман и аз си мислех за подпбна тема Wink Аз още не съм го изкарвала след като заваля, само на терасата излизахме за малко. Иначе освен че е заледено аз съм и на стръмен баир( с павета) и просто незнам кой ще слезе по-бързо - аз или количката ако я изтърва ако падна. newsm78 #Crazy  Мислех си да сме с кенгуру, но пак остава въпроса с подхлъзването - а аз още съм тежка... Whistling #Crazy

# 14
  • Мнения: 408
Ами много лесно на излизаме или поне не с количка.Миналата година излизах с кенгугуто ,но и това не беше лесна с моето слабо телосложение.За щастие живея на село,имаме си голям двор за игра и там излизаме зимата. Grinning

# 15
  • София
  • Мнения: 537
оле мале излизахме към 14.00 ч. и беше просто ад Simple Smile
аз бутам количката която е с голеееми колела обаче като запъне аз бутам напред леда ме връща назад хахахахаххахаха
смея се, псувам и бутам ей голям ужас. Joy Joy Joy
поклатихме се навън половин час понеже немога да кажа че беше разходка това и се прибрахме  Joy

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 380
Най-трудно беше онзи ден, в пресния сняг. Близо до нас има парк и днес алеите бяха почистени до асфалт. До парка придвижването беше трудно, но не и невъзможно. Не бих могла да си остана вкъщи, независимо от времето. Просто се движа по-бавно от обичайното.

# 17
  • Мнения: 707
С малко зор (аз съм с лятна количка и чувал за краката), ама гледам от хубавата му страна - изразходвам повече енергия и си похапвам после без притеснения за фигурата  Mr. Green.

# 18
  • София
  • Мнения: 376
Аз не можах да устоя на хубавото време вчера и като видях че улицата, която води до парка не е заледена смело тръгнах нагоре Peace
Моята количка е супер маневрена, с две големи колела, но иначе да се върви по тротоарите е ужасно да  кажа невъзможно - смело по улицата Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Вече ще се отказваме от возене в количката, затова тази година мисля просто да не я бутам. Whistling
Миналата година не съм го извеждала с количка, в снежните коловози и по леда просто няма как.

# 20
  • Мнения: 822
С малко зор (аз съм с лятна количка и чувал за краката), ама гледам от хубавата му страна - изразходвам повече енергия и си похапвам после без притеснения за фигурата  Mr. Green.
това ми хареса

# 21
  • Мнения: 2 334
Два дни не излизахме ,но днес като излизахме си беше малко мъка с тези заледени улици,но пък иначе във вкъщи само не се седи Tired

# 22
  • Мнения: 2 374
Това е мисия невъзможна,страшно трудно е,миналата година даже бях тръгнала при една приятелка,която работеше на пазара да я видя с малката и по средата на пътя се обадих на майка ми да идва да прибере количката и да ми даде кенгуруто,че не можах да издрапам.

# 23
  • Мнения: 1 924
Извадихме тежката и огромна зимна количка Mr. GreenМинава през всичко,
но пък е много неудобна.

# 24
  • Мнения: 286
Извадихме тежката и огромна зимна количка Mr. GreenМинава през всичко,
но пък е много неудобна.
При нас все още няма сняг, но ако не мога да се движа с лятната количка, която ми е супер маневрена и удобна и аз ще вадя зимната Mr. Green Миналата зима минавах с нея без проблем през преспите сняг.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Само на мен ли не ми е трудно да я бутам?!Тази година още не съм я изкарвала с количка в снега,но миналата година цяла зима сме били всеки ден навън и то с лятна количка.Известни затруднения срещнах само няколко дни след Нова Година,когато бяха навалели огромни количества сняг,но и тогава се справих Peace

# 26
  • Мнения: 3 312
Хващам дръжката и бутам. Mr. Green Като вървя бавно и внимателно, бутането изобщо не ме затруднява.
   Peace

# 27
  • Мнения: 242
Бавно и славно  Peace

# 28
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Хващам дръжката и бутам. Mr. Green Като вървя бавно и внимателно, бутането изобщо не ме затруднява.
   Peace
Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
При нас е попочистено,но местата където е натрупано почистеното е ужас.Освен затруднението лед,с целия си акъл в неделя излязох с едни боти почти без грайфер и щях да се пребия.  tiptoe

# 30
  • Мнения: X
Ами става. Не е чак толкова трудно. Аз пък не си представям да излизам без количка, то едва я нося, камо лид а се метнем вкупом върху някой лед. С количката е по-удобно - подпирам се и няма падане. Ако пък толкова много закъсаме, ще извадя количката на кака и - с 4 големи гуми, минава от всякъде, но пък гумите не се въртят, та все тая  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 96
 Не я бутам Mr. Green. Имам си слинг.

# 32
  • Мнения: 236
Ами с малко повече усилия става придвижването. Не мога да си представя да изляза без количка. Ако се хлъзна някъде с детето ще се пребием и двамата. С количка е по-безопасно.

# 33
  • Мнения: 4 447
Много просто - не я бутам.

# 34
  • Мнения: 3 634
Аз не бих сложила усмихната икона до този въпрос. Още повече след като миналата година докато изкачвах един заледен хълм с надеждата да се добера до сладкарницата се хлъзнах и количката тръгна надолу. Много се изплаших!  Stop

# 35
  • Мнения: 14
Мнооооооого трудно
Вървях по пътеката от  гуми на коли , но като се зададе кола и трябва да се пазим количката - бум в снега затъва. Моята не е с големи гуми и е ужас.

# 36
  • Мнения: 643
Трудно, но като не е много студено, излизаме.

# 37
  • Мнения: 349
Вчера излизахме с кенгурото, защото ми се видя много заледено за количка. Днес обаче бяхме с количката, но без "зимни гуми"   hahaha , еее голямо изживяване. Локви, кал, сняг.....

# 38
  • Мнения: 9 973
голямо ти е детето,нека ходи Mr. Green
моят ходи откакто навърши 1г. количка само ако ще спи Stop
би трябвало да имаш опит от мин.година Thinking

# 39
  • Мнения: 469
Тези дни не излизахме с количката. На ръце я изведох на площадката до блока, полюля се на люлките, походи наоколо и след половин час се прибрахме.

# 40
  • София
  • Мнения: 415
Затова не съм и излизала. Аз самата едва се движа по заледеното, остава и 30кг количка да бутам.

# 41
  • Мнения: 51
Малчо отказва да върви по снега, кишата или леда, но все пак трябва да излизаме. Опитах веднъж да го нося, но повече по лед на ръце-НЕ! Макар и трудничко, но с количка си е по-сигурно. Използваме коловозите от колите докато избутаме по-разчистен тротоар Simple Smile

# 42
  • Мнения: 238
 Имам триколка с големи гуми, която е супер проходима и в сняг и на пясък. Но имам и друга количка, с която миналата зима хич не ми беше лесно. Общо взето смятам ,че всичко зависи от количката (зимна, лятна, големи или малки гуми и т.н.), а и подходящите обувки също са от огромно значение. Може би ако се застопорят  предните колела да не се въртят ще бъде по-лесно бутането в права линия.

# 43
  • Мнения: 388
Количката ми беше комбинирана на Мак Ингланд с големи надуваеми гуми. Минаваше отвсякъде. Ако е много заледено - с кенгуру

# 44
  • Мнения: 1 103
Бутам кво да правя .Но никога не съм пропускала разходките на децата и двете зими когато са родени бяха много меки и всеки ден сме излизали .Количката ми е с огромни гуми и не ме е страх от сняг и лед .

# 45
  • Мнения: 1 674
Още сняг при нас не е имало.Няма да излизам в 6 сутринта ,че да вървя по поледицата.Излизам към 10.30-11.00 когато времето поотпусне.Все още нищо не сме видяли от зимата.Ако е мн студено ще си седим в къщи.В мъгла,силен вятър и мн студено не извеждам.

# 46
  • Мнения: 1 210
Бутам кво да правя .Но никога не съм пропускала разходките на децата и двете зими когато са родени бяха много меки и всеки ден сме излизали .Количката ми е с огромни гуми и не ме е страх от сняг и лед .

Да живеят "джиповете" Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт