Бихте ли "смачкали"бившия

  • 4 511
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Никога не бих посегнала да взема нещо,което не е мое,а моето съм си го защитила предварително...тези неща не ги разбирам така,хубаво правила си ремонти,това онова,но собственоста е негова на хартия,какви претенции можеш да имаш въобще и как по-точно си мислиш,че можеш да го "смачкаш"  #Crazy ...

 
Цитат
Поздрави за смелостта.
Дано имаш и добър адвокат.
Каквото успееш да вземеш от бившия като финанси - все ще е добре

 ooooh!

# 16
  • Лондон
  • Мнения: 403
А той ,какво участие има във фирмата?

# 17
Никога не бих посегнала да взема нещо,което не е мое,а моето съм си го защитила предварително...тези неща не ги разбирам така,хубаво правила си ремонти,това онова,но собственоста е негова на хартия,какви претенции можеш да имаш въобще и как по-точно си мислиш,че можеш да го "смачкаш"  #Crazy ...

Имам начин,знам каде да го ударя,а как бих защитаваланещо,мое или негово,като аз мислех че всичко е общо

# 18
Имам начин,знам каде да го ударя,а как бих защитаваланещо,мое или негово,като аз мислех че всичко е общо.
няма нищо във фирмата защото е  ЕООД.но адв.и счетоводителя ме посъветваха да го направя

# 19
  • Мнения: 18
Бих ти казала смачкай го,но както виждам ти имаш чувства и това те обърква.

# 20
  • Лондон
  • Мнения: 403
Ами до тук ,добре си се постарала да е устроен .Всичко което си смятала за общо, дефакто е негово.Не може да му го вземеш.Не разбрах ,какво те съветват адвокат и счетоводител?Ако е много навътре във фирмените работи,дали и той не си мисли,че може да те удари?Много си ядосана.Разбираемо е.Но ,като се успокоиш може да имаш друго мнение по въпроса.

п.п.Той във фирмата ли работи и ако да ,като какъв?

# 21
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Всичко е такова каквото е описано на хартия,ти можеш да си мислиш 100 неща,но пише ли някъде,че сте 50 на 50?
А да претендираш за неща,които са придобити от мъжът ти преди брака???Незнам как да го нарека това,но така или иначе точно тези имущества движими или недвижими може човек да си ги защити много лесно,стига да не живее със заблудата,че всичко е "докато смъртта ни раздели" ...

Немога да си представя един ден мъжът ми да дойде и да ми каже всичко ще ти взема,ще вземе ама друг път,моето си е мое,неговото негово,за общото имаме друга клауза...

# 22
  • Мнения: 384
Да,отмъщението не ми е чуждо,но зависи как го е придизвикал! Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: X
Винаги има начин да се смачка един мъж,и финансово,и психологически.Дори и най-дебелокожия има слабо място.
Ако мислиш,че между вас е свършило,и ако той си служи със заплахи и обиди,не се колебай.Аз не бих позволила да смачкат достойнството ми.
Остави мръсната работа на адвоката обаче,а с бившия никакъв контакт.Да се чуди как от душичка е попаднал на кучка!
Успех!  Peace

# 24
  • Мнения: 2 309
От ЕООД-то не може да пипне нищо! Naughty
Освен ако няма участие в него... Thinking

# 25
Намерих отговор на въпросите,който си задавах-ще го смачкам.Снощи го хванах как се натиска с някъква в колата,ще го унищожа,както мога или поне ще се постарая.

# 26
  • Мнения: 1 715
Според мен,единствения съвет,който мога да ти дам е да го оставиш да се развива.Вземи си своето,знам,4е ти е много трудно,но така пове4е се измъ4ваш.Забрави го и продължавай живота си без него,повярвай ми ,4е доброто тепърва ти предстои! Hug

# 27
  • Мнения: 4 733
 В едно такова "мачкане ", няма особен смисъл. Ако все пак се заемеш ще скъсаш доста и от своите нерви, което ми се струва повече от загуба на време.

 Демонстрираното безразличие е възможно най-болезненото мачкане. С друго не те съветвам да си губиш времето.

 Пожелавам ти успех и попътен вятър.

# 28
  • Мнения: 4 841
Намерих отговор на въпросите,който си задавах-ще го смачкам.Снощи го хванах как се натиска с някъква в колата,ще го унищожа,както мога или поне ще се постарая.

Че нали вече си го отметнала като "бивш" - оттук насетне човекът може да се натиска с когото си поиска, където си поиска, може да създаде семейство, да има деца - това е негово право, така както и ти ще се развиваш и ще продължаваш напред.

В момента си обидена, наранена и способностите ти за реална преценка на нещата според мен малко ти се губи. Какво точно ще постигнеш с "мачкането"? Ще се издигнеш в собствените си очи като... каква, всъщност? Като алчна к..ка? Като жена, успяла да си намери добър адвокат? Като жена, унижила един мъж? И какво от това? Какво ще имаш след всичко това? Може би - някакви материални придобивки. Може би - някакво морално удовлетворение (доколкото едно отмъщение е в състояние изобщо да донесе такова). Със сигурност - куп скъсани нерви.
Ти си знаеш най-добре. Мъжът обаче ще продължи да си живее живота и да се забавлява, но в прегръдките му ще има други жени. Кой ще е "смачканият" тогава?

Знам, че не е по темата, но напоследък пресата изобилства от простотии (и престъпления), сътворени от хора в подобно озлобено състояние. Толкова ли е трудно да се губи с достойнство и да се разделяме с уважение към прекараното заедно време???

# 29
  • Мнения: 385
Разсъждаваш и действаш доста първично, но това е продиктувано от болка, гняв, обида. Изглежда тези проблеми не са възникнали така изведнъж, но може би до момента не си се усетила. Вместо да мислиш как той да е зле, помисли какво да направиш, че ти да си добре.
Чувствата, които сега напират в теб са разбираеми, но колкото по-дълго време таиш омраза, толкова повече време ще ти трябва да поемеш по своя си път и да бъдеш щастлива. Пожелавам ти го от сърце.

Общи условия

Активация на акаунт