Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 168 отговора

Анкета

Бихте ли планирали  секцио по Ваше желание?

(Гласуването приключено: ср, 24 дек 2008, 17:21)
Въведи твоя глас

БУРГАС

Аз ще раждам със секцио по мое желание и ми е интересно има ли майки който са родили така и ако има нека да разкажат? newsm51
Цитирай

Велико Търново

Така съм родила.Естествено гинеколога ми преди това беше казал,че бебето е достатъчно голямо за да се вади.Общо взето няма много за разказване.
Цитирай

в илюзия

Да бих искала иначе родих секцио , но след усложнения . Иначе исках така да родя , но лекаря настоя да е нормално  Peace
Цитирай

София

Родих планирано секцио, но не по мое желание, а по обективни медицински причини. Мисля, че много майки подценяват коремната операция, каквато е секциото, както и последиците от нея. Никъде в света няма секцио по желание. Така че, ако няма медицински показатели за операция, а причина е само страхът, мисля, че е много по-добре решението да се обмисли отново.
Цитирай

гр.Пловдив

Мисля, че много майки подценяват коремната операция, каквато е секциото, както и последиците от нея. Никъде в света няма секцио по желание. Така че, ако няма медицински показатели за операция, а причина е само страхът, мисля, че е много по-добре решението да се обмисли отново.

Подкрепям с две ръце  Peace Не бих родила секцио,само от глезотия  bowuu
Цитирай

Пловдив

Аз ще раждам със секцио по мое желание и ми е интересно има ли майки който са родили така и ако има нека да разкажат? newsm51
Аз избрах този вариант.Какво по-точно те интересува, за да разкажем  Hug
Цитирай

Ако се налага ще родя секцио, но по желание не бих родила така. Peace
Цитирай

На мен ми се наложи да раждам секцио,а иначе аз не исках  Rolling Eyes Но ако раждам втори път най-вероятно ще родя пак секцио  Peace
Цитирай

Аз родих секцио по мое желание и още пет деца да имам пак така бих ги родила и пак по мое желание Peace Кажи какво конкретно те интересува да разкажем Hug
« Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 10:16 от Vikcheto »
Цитирай

София

Никъде в света няма секцио по желание. Така че, ако няма медицински показатели за операция, а причина е само страхът, мисля, че е много по-добре решението да се обмисли отново.
Не е баш така - едва ли звездите са все с проблеми, че раждат така. Чичко Паричко си казва думата и тук.  Wink
Страхът също е показание според мен.
Иначе и аз родих с планирано секцио, по мед. причини. Но и да ги нямаше - мисля че пак бих родила само така.
Цитирай

Сама не бих избрала секцио без причина. Родих така, но се наложи.
Иначе интересно, че лекарката ми ми казваше, че секциото е доста по-рисково за майката, отколкото нормалното раждане. Противно на всички страхове на майките от вагиналното раждане.
Но щом така си решила да родиш, желая ти всичко да мине безпроблемно Peace
Цитирай

София

Раждах секцио,но не по свое желание.Въпреки скептицизма си в началото,сега това е предпочитаният тип раждане за мен.
Цитирай

Родих така, по медицински причини, но не съжалявам. Секциото беше планирано за края на 39 г.с. и бебето беше достатъчно голямо. Случи се така, че 2 часа преди операцията ми изтекоха водите и ми падна тапата - желанието на бебето да се роди е съвпаднало с нашия избор за ден. Smile
Цитирай

София

И двата пъти родих по естествен път.
Не бих родила секцио по свое желание, без да има мед. причини за него.
Цитирай

Blagoevgrad

Родих с планирано секцио.В последствие се оказа, че и да не беше панирано,пак нямаше да родя нормално. По медицински причини. Радвам се,че и следващия път ще трабва да е планирано. Не съжалявам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 168 отговора