Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Където е сърцето

Изчетох доста теми ,нагледах се на супер обзаведени от всички вас апартаменти и понеже ми предстои да обзаведа нов дом от банята до спалнята искам да помоля всички дами от Бургас да ми помогнат със адреси на магазини и фирми за обзавеждане за кухня,спалня.Къде да намеря магазини с качествен фаянс и теракот,магазин за ламинат.Не съм от града,но го познавам доста и смятам за напред да го опозная.Някъде из темите видях 2-3 фирми за кухни и спални,но събирам още информация.А забравих,че и за тапети ще ми трябва.Благодаря предварително на всички ви.
Цитирай

Бургас

Записче  и аз съм на същия хал  закупила съм някои неща ,но  незнаех ,че всичко ще стане толкова бавно.За  да не правя реклама  на някой ако  искаш пиши на лични  bouquet
Цитирай

Бургас

Здравей,на нас ни правиха спалнята по наш си проект две момчета от фирма Тива.Ако искаш мога да ти дам координати,за да им звъннеш и да попиташ каквото те интересува.Майстори са на всякакъв вид обзавеждане.Може по твой проект,може и те да помогнат в избора.Сега пак на тях сме си поръчали бар-плот.Нямат магазин,работят в цех и с най-добрите материали.За да не излезе реклама,няма да пиша координати,само на лчини,ако имаш желание.
Цитирай

Където е сърцето

благодаря ви момичета и за да не пускам поотделно на лични ви моля да ми пратите кординатите .
Цитирай

насам натам

Тъй като съвсем скоро приключих обзавеждането, мога да ти се оплача от мебелни магазини Валдо, много внимавай с тях. Ако решиш нещо да си поръчваш задължително прави договор и искай да знаеш точно от какъв материал ще ти е изработката. Не си доверявай много, много на мострите им в магазините. Аз още ходя по мъките с тях. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

Където е сърцето

Благодаря ти ,ще ги имам в предвид.
Цитирай

здр mdr!в момента аз правя ремонт на целия ни етаж.от кухня до спалня.та специално за кухнята аз исках да е нещо по различно което се предлага на пазара в бургас.ходих в няколко фирми едната е "hittron",категорично ми отказаха защото вече се занимават с по големи проекти,другата е "дрийм" и други.абсолютно всички фирми работят с едни и същи материали и цветове.такаче е все едно къде ще отидеш.аз си поръчах моята кухня в търговище.малко по различна кухня харесвами но все още не е готова зада ти кажа каква като качество.а останалите мебели съм ги поръчала в няколко магазина.така че трябва яко обикаляне.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.