Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Препоръчайте ми фитотерапефт или друг специалист, който да предложи вариант за лечение на завишен пролактин с билки.
Изписаха ми Бромокриптин, но от него се чувствам ужасно.
Цитирай
здравей, аз също пия бромокриптин. Ако можеш да си намериш ПАРЛОДЕЛ, пий от него. То е швейцарско- на фирмата НОВАРТИС и е много хубаво, но ми казаха, че са му спряли вноса, та затова минах на българското. Мисля, че няма аналог на хапчетата. Ако намериш парлодела пиши
Цитирай

Пловдив

Парлодела се намира свободно в Турция момичета на цена от 22-23 лв.Варианта , с който го замених и ми понасяше е медокриптин.Това е кипърския вариант на Парлодела.
Цитирай

Здравейте, на мен ми казаха за една билка, която регулирала и нормализирала хормоните, но аз лично не съм я пробвала и нищо повече не мога да кажа. Билката е " женска билка". И на мен бромокриптина не ми влияе добре и ще търся заместител. Медокриптина намира ли се по нашите аптеки?
Цитирай

Пловдив

Здравейте, на мен ми казаха за една билка, която регулирала и нормализирала хормоните, но аз лично не съм я пробвала и нищо повече не мога да кажа. Билката е " женска билка". И на мен бромокриптина не ми влияе добре и ще търся заместител. Медокриптина намира ли се по нашите аптеки?
да Ива , даже се поема на 100% от здравната каса
Цитирай

Здравейте
За завишен пролактин аз пия Достинекс.
От него се чувствам много добре и поне при мен няма странични действия
Цитирай

Благодаря ви много. Ще я търся тази женска билка.
Цитирай

Пловдив

Може ли повече инфо откъде се купува  тази билка и как се приема , не пречи да пробваме
Цитирай

Има билка, аz обаче съм с аденом и не посмях да се откажа от достинекса и да мина само на нея. Ето това е латинското наименование  Vitex agnus-castus

Ето така иzглежда

Цитат
Един общ преглед на редица изследвания твърди, че екстрактът от Vitex Agnus castus се препоръчва най-малкото като предварително средство при жени с нередовен месечен цикъл, безплодие и повишени нива на пролактин. Ефективността на екстракта за намаляване нивото на пролактин се потвърждава от няколко двойнослепи проучвания. Има дори и такива в чиито изводи се препоръчва и при акне, свързано с ПМС.

Това от тук http://www.fortex.bg/content/e14/e1090/e1095/index_BG.html

намерих го чреz гугъл
Цитирай

Пловдив/Пазарджик

Момичета тази билка Агнус ли се казва? Разбрах, че е на хапчета. По рецепта на лекар ли се изписват или свободно се купуват? Някой пробвал ли ги е? Ако да пишете за ефектите от нея. Къде може да се намери?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.