Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички в този форум,
може да Ви се стори глупав вэпросът ми, но съм притеснена и затова искам да попитам.Преди 2,5 мес. родих. Преди два дни при полов контакт леко прокървях, но беше кафеникаво течение като капчици, а днес виждам, че се е усилило и е алено на цвят като при мензис, а и яйчниците и кръста ме наболват, та се чудя не ли още рано за това, та аз частично кърмя и дохранвам бебока.Моля за компетентни мнения на вече миналите по този път.Тези дни заминаваме за провинцията, а на мен ми е свито на душата - все пак си е дискомфорт. И колко продължава първия цикъл след раждане, има ли съсиреци, изобщо нещо по-различно, като болки и т.н.?
Цитирай

Варна,морето,сините вълни.

Ами, най-вероятно е цикъл. Няма значение, че още кърмиш. На майка ми и е идвало още от първия месец след раждането, на мен ми дойде на шестия- при всяка жена е различно. Чувала съм, че някои ги боли повече от преди, мен лично вече ми идва за втори път, не ме боли (а преди ме болеше доста), По-слабо е и трае 2-3 дни. Ако много те безпокои, можеш да се консултираш с гинеколога си, за всеки случай.
Цитирай

При мен първата М беше месец след раждането, много обилна, такива бяха и следващите 2 месеца, след това се нормализира. Но ако се съмняваш за бременност иди на гинеколог.
Цитирай

Аз по време на втората бременност получих хормонален дисбаланс. Още от 11 г. с. имам прокървяване извън цикъла, както и много обилен или пък много оскъден цикъл. И не се поддава на лечение, не знам вече какво да правя. Но поне докато пия противозачатъчни (определени) нямам кървене, за това май ще си ги пия постоянно.
Цитирай
При мен започва доста по-различно - преди да забременея цикълът ми бе съпроводен с много силни болки (първите дни бях на обезболяващи), а сега е доста обилен и по-болезнен.Лекарката ми каза да се наблюдавам 2-3 дни и, ако има някъкъв проблем да й звънна - каза ми, че мога да очаквам съсиреци и по-обилно и продължително кървене.Дано да не познае, защото ще пътуваме и ще ми е голям дискомфорт.
Цитирай

София

Родих преди 3 месеца и половина. Кървях досега два пъти, бебето ми е изключително на кърма. На прегледа при гинеколога се установи, че от един от вътрешните шевове стърчало цяло парче и лекарят се очуди как не е кървяло или не ме е боляло. И на него му съобщих за 2 цикъла, но сега се замислям, че може и това да е било, защото беше много оскъдно.
Цитирай

София

При мен също цикъла се появи отново 2 месеца след като родих, независимо че частично кърмех. За съжаление първите няколко месеца след това беше доста обилен и за съжаление продължава да е болезнен какъвто беше преди да забременея. Crying or Very sad
Но ако някакви притеснения за бременност все пак се посъветвай с лекар.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.