А никой не говори за ежедневния лак

  • 5 751
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 692
Има тема Нейл-арт,но тя е за всякакви рисунки и чудеса.Исками се в тази тема да обсъдим този момент когато нямаме време да творим чудеса по ноктите а просто се лакирваме там за 5 мин с неутрален лак и толкоз.Таааа кой цвят отговаря на вашия т.нар. неутрален лак ?Аз например със сив при дълги нокти а при къси с телесен.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 414
Аз  съм фенка на френския маникюр,вече над 2 години съм само с френски. Heart Eyes
В момента съм с червен и ми е много странно,не мога да се възприема.

# 2
  • Мнения: 1 692
и аз съм фенка на френски маникюр,но проблема ми е в това че никога не мога да го направя перфектен и като кажат "Я да ти видя ноктите" и със сигурност си мислят "аа ама тя се е правила сама"  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 414
Аз ходя на маникюр,че по рождение съм много саката. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 692
да не става в чат тема,но само искам да отбележа какво забелявах:
Мелиса и Медиса си чатят  Wink Wink

# 5
  • Мнения: 98
Да не е чат, да кажа аз се лакирам сама, обикновено сега есента и зимата с тъмни лакове-червени и кафяви нюанси, а от седмица насам слагам пласт червен или кафяв(в гамата) и отгоре златист и става много хубаво Grinning За нейл-арт нямам много време, а френски маникюр не съм пробвала да си направя, иначе за мен лака е много важен и от много малка нямам ден без лак. Ако са ми късички ноктите слагам пак не толкова светъл лак, розово, златисто. Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 175
Само аз ли изкарвам с тъмен плътен лак по един ден?  Thinking За да не се лакирам всеки ден най-често използвам лаковете тип "хамелеон"  Flutter

# 7
  • Мнения: 284
Може ли снимка на лака "хамелеон". Praynig

# 8
  • Мнения: 2 407
Аз  съм фенка на френския маникюр,вече над 2 години съм само с френски. Heart Eyes
В момента съм с червен и ми е много странно,не мога да се възприема.
И аз съм фен на френския,червения е много интересен,харесва ми.Имаче слагам и лилаво, но не фенски.

# 9
  • Мнения: 1 629
Аз също съм фенка на френското, но не успявам да си го направя като хората. Понякога само на лявата ръка става добре, на дясната мазало! В последните дни съм все с безцветен лак, защото ежедневието ми е такова, че бързо се размазва и нямам време да го изчакам (в обратен ред де Joy)

# 10
  • Мнения: X
Може ли снимка на лака "хамелеон". Praynig

Всъщност това са "холограмни" лакове.

http://www.courage-vov.ru/defi_cat/camelion.gif


А тези които аз съм ползвала са на Дивайн и са изключително трайни. Всъщност май холограмните лакове са най-трайни заради съдържанието си де....

ето ги http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?cPath=1&products_id=1

# 11
  • Мнения: 2 111
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.

# 12
  • Мнения: 1 692
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Кафе с канела,госпожата по етика и право ме е учила че на къси нокти не се слагат тъмни или които се набиват на очи цветове  Grinning Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 229
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Кафе с канела,госпожата по етика и право ме е учила че на къси нокти не се слагат тъмни или които се набиват на очи цветове  Grinning Rolling Eyes

Етика и право... Joy Това ли се учи по този предмет вече. Mr. Green Mr. Green

Аз мисля точно обратното - с къси нокти можеш да си позволиш всякакви тъмни лакове, защото гарваново дълъг нокът в ярко червено е хм.. Rolling Eyes не особено красиво..
Дългите нокти са страхотни с френски маникюр и по-ненатрапчиви цветове. Peace
Преди години ходех точно със страшно дълги нокти в ярки цветове и сега като си гледам снимки -  Sick
Говоря за един цвят, ако има декорации е друго нещо. Wink

# 14
  • Мнения: 3 695
Аз ходя на маникюр,че по рождение съм много саката. Mr. Green
и при мен важи същото  Peace
харесвам къси нокти и когато ми ги направят с тъмен лак стой много готино  Flutter

# 15
  • Мнения: 451
Говоря за един цвят, ако има декорации е друго нещо. Wink
Да, още по-зле Mr. Green
Никой да не се обижда, просто дълги нокти с разни цветчета и брокати са ми Sick...
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Peace С разликата, че аз нося черно...Плюс тъмносиньо и кафяво.За по-бледи лакове - в момента сиво(матово или сребристо) и бледорозово...

# 16
  • София
  • Мнения: 38 476
Правя си ноктите къси и съм се заредила с ярки лакове - два червени - мат и лъскав, лилав, нощно-сливов /почти черен/ и разни такива.

# 17
  • Мнения: 1 322
Ежедневния лак е може би в телесен цвят, но аз винаги съм с нарисувани нокти.

# 18
  • Мнения: 2 111
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Кафе с канела,госпожата по етика и право ме е учила че на къси нокти не се слагат тъмни или които се набиват на очи цветове  Grinning Rolling Eyes

Да, права е госпожата, но само ако става въпрос за къси нокти тип "слугинче от виктоарианската епоха". Аз говоря за къси добре оформени и поддържани нокти, тоест недълъг маникюр.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 4 749
Използвам лакове само от червената гама, най-различни нюанси. В момента съм с бордо, много хубаво тъмно Heart Eyes Ноктите са ми по-скоро къси, дълги не харесвам. Често се лакирам и с един тъмен пастелно розов лак. Телесните не са ми много по вкуса, както и брокатените и перлените. Лятото нося и ярко розово и коралово  Crazy
Много ми допада и френския маникюр, но него само при маникюристка, че сама не го правя хубав  Blush

# 20
  • Мнения: 1 558
Ами в ежедневието си ходя с безцветен лак и перлени (бледо розови, бели, светло сребристи) или от тези, които преливат като цвят, но пак в светли тонове. Ноктите са ми къси, но са с малко странни плочки и не си ги харесвам, иначе харесвам и тъмен лак на къси нокти, но поради тази причина не нося. Харесвам много френския маникюр, но незнам защо повече от ден не ми се задържа по ноктите и то при положение, че имам съдомиялна.
Дълги нокти не харесвам. И рисунки върху ноктите харесвам изключително рядко, кичозни са ми.

# 21
  • Мнения: 660
аз напоследък съм само с безцветен лак,просто с това малко дете неуспявам да се лакирам добре и да чакам да изсъхне както трябва,то все ми е отгоре и все се зацапва и става Sick Затова реших проблема с безцветния,и аз съм с къси нокти засега,обичам много френския,но също сама го правя не добре и не стои хубаво и коралово чевено и розово харесвам...Но да Ви кажа тези готините цветове бързо ми се белят,на 2 ден стават отврат...

# 22
  • Мнения: 97
детето като беше малко слагах безцветен или розов,бежов....... сега - лятото слагам светли, понякога с рисунчици на беземенните пръсти,зимата тъмни цветове. френски ман. целогодишно според настроението.ноктите ми са дълги и френския го правя широка лента. ходя на маникюристка, а там има мн. цветове. сега съм с тъмно лилав на OPI.но всеки ден си слагам топ лак илъче мн. бързо се бели лака. същите цветове и за педикюра.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
Топ лак всеки ден? Това ли е спасението?

# 24
  • Мнения: 6 713
В момента съм с френски маникюр Simple Smile, обикновено в неделя правя маникюра, а през седмицата имам време само да го дооформя. Винаги съм с къси, правоъгълни нокти, не обичам дълги нокти. Stop

# 25
  • Мнения: 296
По принцип аз си правя маникюра, ноктите не са ми дълги, лакирам се в различни цветове и си ги рисувам. Даже ако не съм нарисувала поне двата пръста ми се струват странни без нищо. Това удоволствие вечер го правя, защото през деня нямам 2 часа изцяло свободни. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 743
Заложила съм на безцветният лак. С този бяс в къщи нямам време да ида до тоалетна, та какво остава за лак. Със средно дълъг маникюр съм, лакирам в друг цвят, когато ходя някъде.

# 27
  • Мнения: 1 692
А само аз ли съчетавам дрехите според лака,а не обратното,защото забелязах че като се лакирам с лилаво примерно гледам да ходя 1,2 дена с подх дрехи -> в лилавата гама или поне нещо което се връзва.Питам защото знам че има хора,които не ги бърка вс ден да си трият лака. ( като написах това се сетих че лакочистителя ми свърши и утре да не забравя да си купя  Laughing Laughing )

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не си само ти  Wink и аз съм така.
Затова харесвам френския маникюр. Става за всякакви дрехи  Peace

# 29
  • Мнения: 104
Само с бял перлен лак се лакирам, отива на всичко Simple Smile Харесвам много и тъмни лакове, но ноктите ми са малки като площ и ми стои грозно...

# 30
  • Мнения: 2 172
аз напоследък съм само с безцветен лак,просто с това малко дете неуспявам да се лакирам добре и да чакам да изсъхне както трябва,то все ми е отгоре и все се зацапва и става Sick Затова реших проблема с безцветния,и аз съм с къси нокти засега,обичам много френския,но също сама го правя не добре и не стои хубаво и коралово чевено и розово харесвам...Но да Ви кажа тези готините цветове бързо ми се белят,на 2 ден стават отврат...

И аз така с единствената разлика,че френския го правя перфектен,но става бавно и ме мързи да чакам после да съхне,че е бая напластен,затов аго правя рядко.Иначе едно време не ми пукаше,по 100 часа се лакираха,ама....пусти деца  Crazy

# 31
  • Мнения: 641
Как ежедневен?Вие всеки ден ли се лакирате?Мен като ме направят ми държи лака по 35дни и въобще не се занимавам в къщи.

# 32
  • Мнения: 4 733
Залагам на бордото и на белите хамелеони.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 10:07 от Kasidy

# 33
  • Мнения: 454
Как ежедневен?Вие всеки ден ли се лакирате?Мен като ме направят ми държи лака по 35дни и въобще не се занимавам в къщи.
Е не всеки ден, но поне 2 пъти в седмицата, ако имам време. Ако ида на маникюр лака ми държи около седмица, не повече. С какво те правят тебе? Да не би някоя от цифрите в 35 да си я чукнала грешно? Аз не съм чувала за такъв срок дори да имаш гелове, ноктопластики и т.н.

Моите нокти са къси, защото са много чупливи, но самата ми плочка изглежда  добре и се лакирам във всякакви цветове.  Иначе като си погледна лаковете почти всичките са в розовата гама, та излиза, че най-често съм с този цвят. Аз също много харесвам холограмните лакове, но не знаех, че има на Divine. Ще потърся по магазините, за да ги пробвам.

# 34
  • Мнения: 337
Правя си често френски маникюр, с къси нокти, но каквито и лакове да използвам те са винаги пастелни, перлени никак не харесвам  Naughty

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Как ежедневен?Вие всеки ден ли се лакирате?Мен като ме направят ми държи лака по 35дни и въобще не се занимавам в къщи.

ихАААааАаАаааааааа твоите нокти не растат ли  #Crazy  newsm78

# 36
  • Мнения: 641
Как ежедневен?Вие всеки ден ли се лакирате?Мен като ме направят ми държи лака по 35дни и въобще не се занимавам в къщи.

ихАААааАаАаааааааа твоите нокти не растат ли  #Crazy  newsm78
Ти заяждаш ли се или се бъзикаш с мен?
Растат разбира се,но аз си правя френски и просто не личи.

# 37
  • Мнения: 641
Как ежедневен?Вие всеки ден ли се лакирате?Мен като ме направят ми държи лака по 35дни и въобще не се занимавам в къщи.
Е не всеки ден, но поне 2 пъти в седмицата, ако имам време. Ако ида на маникюр лака ми държи около седмица, не повече. С какво те правят тебе? Да не би някоя от цифрите в 35 да си я чукнала грешно? Аз не съм чувала за такъв срок дори да имаш гелове, ноктопластики и т.н.

Моите нокти са къси, защото са много чупливи, но самата ми плочка изглежда  добре и се лакирам във всякакви цветове.  Иначе като си погледна лаковете почти всичките са в розовата гама, та излиза, че най-често съм с този цвят. Аз също много харесвам холограмните лакове, но не знаех, че има на Divine. Ще потърся по магазините, за да ги пробвам.
Не нищо не съм объркала.
Не знам с какво ме прави не съм я питала нито пък ме интересува.
Имам гел и отгоре имам акрил.
На 09 11 2008 бях булка,тогава ходих и френския ми издържа до 12 12 2008,когато ми направиха това ще чакам да видя колко ще издържи.

# 38
  • София
  • Мнения: 8 932
Моите нокти растат страшно бързо, налага ми се поне два пъти в седмицата да ги лакирам. Имам всякакви лакове, светли и тъмни, перлени и матови. Слагам си и цветенца, когато се връзва с цвета на лака. Въобще, когато имам време и не ме мързи, обичам да се занимавам с ноктите си.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Как ежедневен?Вие всеки ден ли се лакирате?Мен като ме направят ми държи лака по 35дни и въобще не се занимавам в къщи.

ихАААааАаАаааааааа твоите нокти не растат ли  #Crazy  newsm78
Ти заяждаш ли се или се бъзикаш с мен?
Растат разбира се,но аз си правя френски и просто не личи.

геловете се ходи на 2 седмици на поддръжка,запълване на разстоянието над кожната гънка,и оправяне на израстналия свободен край Simple Smile
С никой не се заяждам,нито подигравам просто се очудих Wink

# 40
  • Мнения: 30
аз от много време съм с френски маникюр (освен когато се наложи насилствено да си намаля ноктите) имам над 60 лака и като ги гледам придобивам такова желание да се намажа с ярко розово или нещо подобно.мисля да изкарам един курс за маникюристка,като не мога да се ларирам аз с ярки цветове,то поне да лакирам други хора

# 41
  • Мнения: 712
Аз изглежда съм единствената, която не харесва френски маникюр.
Ноктите ми са средно дълги, но с много хубава плочка и изглеждат добре с доста цветове, но с повечето аз не мога да се възприема. Харесвам червената гама, от светло, почти корал, до много тъмно пурпурно. Сменям лака поне 2 пъти в седмицата, просто няма начин - от една страна растат много бързо, от друга - изтърквам много бързо външния край. Ако нямам време да се лакирам в цвят, слагам само основа и ноктите ми имат много приятен естествен вид. Не обичам да ги рисувам, облепвам и т.н.
А колко мразя да се занимавам с оформянето им...  ooooh! Но се налага...

# 42
  • Мнения: 73
И аз съм с френски маникюр от 8 год.....никога не му минава модата,никога не се съобразяваш с дрехите и винаги ръцете ти изглеждат перфектно.Според мен-въпрос на добър вкус  Peace Peace

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 101
Правя си предимно френски маникюр, а когато имам по-малко време се лакирам с цвят от розово-лилавата гама.

# 44
  • Мнения: 3 413
Кой е любимият ви номер и марка лак?Мже и снимчици.

# 45
  • Мнения: 1 731
Когато всички заспят ,вадя си лаковете и се почва едно рисуване 2 часа .  Laughing
Трия,рисувам и така .Обожавам френски маникюр ,но незнам защо много бързо ми се бели ,за разлика от плътно лакираните нокти. newsm78
Ако единия ден съм с ярък цвят,на другия е в противоположната тоналност ,за компенсация .  Party И винаги имам рисунка.За мен удоволствието от лакирането е в рисунката. Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 958
Пастелни, телесни цветове. Ярки не харесвам, а и не подхождат вече на възрастта ми и професията.......... Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
Аз съм фенка на добре оформените средно дълги квадратни нокти и тъмните лакове за зимата, а за лятото по-светли и ярки. Много са красиви изрисуваните нокти, но ми идва малко в повече. Сега ползвам няколко лака на Опи, Буржоа и Радиант и всички са в гамата- тъмно лилаво, тъмно кафяво перлено, тъмно син хамелеон и едно матово оранжево за цвят  newsm03

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Напоследък и аз залитам по това лилаво, особенно на Опи
има няколко цвята, които много ме вдъхновяват Peace

# 49
  • Мнения: 3 695
Напоследък и аз залитам по това лилаво, особенно на Опи
има няколко цвята, които много ме вдъхновяват Peace
страхотни са  Peace
и аз съм с тях постоянно  Laughing

# 50
  • Мнения: 1 318
Аз съм или с френски маникюр, или с къси нокти, добре оформени и лакирани в тъмен цвят (бордо например).

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 258
Къси нокти, лакирани предимно с безцветен или телесен цвят лак. Рядко си позволявам червен или черен( който харесвам много).

# 52
  • Мнения: 241
червен, розов или безцветен... и един лилав си взех от OPI но не мисля че са толкова страхотни

# 53
  • Мнения: 1 010
можете ли да ми препоръчате кое лилаво на Опи да си взема? Искам наситено и плътно....

Общи условия

Активация на акаунт