Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-17 от 17 отговора

Здравейте мами   :bouquet: bouquet bouquet
На дъщеря ми откриха съвсем случайно - киста на десния бъбрек с размери 24/26 мм.Лекарите ми казаха,че само се наблюдава,нищо не се прави.Споделете ако имате такъв проблем.А народна медицина - билки ....? bouquet bouquet bouquet
Цитирай

близо до Витоша

нямам опит,
но, аз бих направила още една консултация със специалист за успокоение и допълнителна информация,
дано всичко е наред  Hug
Цитирай

Благодаря за съвета.Ще направя още една консултация. bouquet bouquet bouquet
Цитирай
4uvala sum 4e se pie BIRENA MAQ pri kisti,tq 4isti organizma.ne vredi moje da opitate.az li4no nqmam opit,no sestra mi be6e 15 god s AKNE i tova be6e edinstvenoto ,koeto i pomogna da se oturve ot gadnite pupki.a na edna poznata puk i izlizaxa postoqnno CIREI i su6to se opravi s birenata maq.ima q ve4e i na xap4eta.uspex
Цитирай

napravete izsledvane-moge da e kista i dano da e kista.imam sushtia problem i doktorite ne znaiat kakvo e dori
sus scener...vzimam aziatski gubi-reishi,sheitake,kordiceps,meitake...srok na lechenie ot 4 mesec do 2g....efect ima..razmerut beshe 180mm sega e 30 i 40 mm i namaliva..prez 2 meseca sum na exograf....
Цитирай

София

Зависи от кистата, местоположение, големина, инфекции, задръжка на урина, расте ли, притиска ли нещо в съседство. Когато кистата не създава проблеми - наблюдава се периодично и нищо не се прави.
Цитирай
Az puk sam chuvala che birenata maq e kantserogenna i trqbva da se vnimava s neq.
Цитирай

в страната на чудесата

колко е голяма дъщеря ти и какви симптоми имаше newsm78
Цитирай

Дъщеря ми е на 16 г. и нямаше никакви оплаквания относно бъбреците.
Цитирай

близо до Витоша

Дъщеря ми е на 16 г. и нямаше никакви оплаквания относно бъбреците.

а, какво стана с дъщеря ти, ходихте ли на по сериозни изследвания?
Цитирай

Казаха,че не се налага - ама аз не съм пообъркана newsm78
Цитирай

близо до Витоша

Казаха,че не се налага - ама аз не съм пообъркана newsm78

радвам се
Цитирай

Аз също имам киста на левия бъбрек и ми я откриха съвсем случайно,без да имам никакви оплаквания.Урологът ми каза ,че няма нищо опасно,трябва само да се наблюдава дали нараства.Не ми препоръча никакви лекарства или билки да пия.
Цитирай

През колко месеца е добре да се прави ехогр. bouquet?
Цитирай

На мен докторът ми каза на 6 месеца да правя ехограф,ако разбира се нямам други оплаквания.Моята киста също е около 20 мм.От начало и аз бях се шашнала много,но лекаря ме увери ,че  няма нищо страшно.Единственно ,ако нарастне много ще се наложи оперативно премахване.Дано не стане така!
Цитирай

На мен докторът ми каза на 6 месеца да правя ехограф,ако разбира се нямам други оплаквания.Моята киста също е около 20 мм.От начало и аз бях се шашнала много,но лекаря ме увери ,че  няма нищо страшно.Единственно ,ако нарастне много ще се наложи оперативно премахване.Дано не стане така!
Ще те помоля да подържаме връзка - ако има новости относно това заболяване!! bouquet
Цитирай

Свекър ми живее с киста на бъбрека вече 10 години.
Нито расте, нито намаля, нито нищо.
При него не се налаги нито лечение, нито операция.
Но е много важно кистата да се наблюдава, защото всяка киста се развива по индивидуален начин.
Цитирай

Ще те помоля да подържаме връзка - ако има новости относно това заболяване!! bouquet
Разбира се! bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-17 от 17 отговора