Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Хасково

Моля, за съвет от по-големите и опитните от мен момичета. Приятелят ми когато иска да проверя нещо, било то за някаква такса или услуга винаги накарва и майка си да пита за същото. Днес например питах за прекарване на интернет до неговия апартамент. Обаждами се и ми се кара защото майка му питала и и казали друга цена т.е аз не съм свършила никаква работа, а тя е великата. Винаги така става. Това много ме дразни. Няма ми доверие ли, какво? Кажете ми какво да правя, как да се държа.
Цитирай

През девет форума в десети

А мъжът ти какво мисли по въпроса? Може ли да ти се има доверие или не?  Thinking
Цитирай

София

Повдигала ли си въпроса защо винаги има двойна проверка? Опитай се да му го обясниш от гледна точка на загубата на време - предполагам, че и двете работите, така че няма смисъл от двойната работа.
Цитирай

Хасково

Мъжът ми знае че може да ми се има доверие, но двойната проверка била по-сигурна.
Цитирай

Ох, дай отначало.
Кой ти има доверие и кой те проверява, че нещо се обърках.
Ама така става, женена едва от 3 години, а вече и приятел се навърта...  newsm78
Цитирай

Хасково

Не съм официално омъжена затова го наричам приятел,мъж. Хем ми има доверие, хем се презастрахова и аз не мога да разбера
Цитирай

София

След като мама е винаги права, тогава нека само тя да проверява, а него помоли да те освободи официално от тази огромна отговорност, щом не си достойна.
Цитирай

Хасково

И аз така му казвам , но той иска и аз да проверявам. Имам чувството че ме изпитва дали ще се справя.
Цитирай

Щом се презастрахова, значи ти няма доверие. Действай от това положение  нататък.
Цитирай

Точно така проверява те. Като се увери, че си преминала успешно проверката няма да ти е само приятел, а вече официален мъж.  Mr. Green
Цитирай

София

Напротив, няма доверие, щом кара още някой да проверява.  Търсиш второ мнение и за някакви казуси, спорни моменти, особено важни дела, стъпки, мероприятия. Това с презастраховането е глупост, защото човек се презастрахова за истински важни неща, а не за размера на таксата за включване към интернет. В случая не подлага на съмнение мнението ти, а изобщо способността ти да провериш нещо елементарно. Можеш спокойно да му обясниш, че с това те обижда и ако обича, да го възлага само на една от вас. Аз лично бих изкоренила такива попълзновения в зародиш.
Цитирай

Моят дом е моята крепост.

Много интересни проблеми споделят хората тук, направо грандиозни. Може би имаш твърде много свободно време през което да се тормозиш за подобно нещо. Аз мога да ти пожелая само, през целият ти живот за напред това да ти остане най-големия дерт.  Peace
Цитирай

Хасково

Благодаря на всички newsm51 Praynig. Ще се опитам да му обясня как се чувствам и  да  спечеля доверието му.
Цитирай

out of space

Аз не мога да разбера защо ТИ ще питаш за прекарване на интернет до НЕГОВИЯ апартамент, а не си пита САМ?  newsm78
Цитирай

София

Никога повече не бих проверявала каквото и да е. А и, честно казано, бих се замислила за отношенията ни. Дверието е базово изискване за междуличностните отношения. Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора