Дайте ми съвет

  • 1 517
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
na tozi printsip bih spriala da proveriavam, kakvoto i da bilo, znachi toi mi niama doverie. zasto ne doide maika mu pri vas da jivee, taka ste bade po-spokoen, a ti niama da pravish nisto. s takav chovek ne se jivee. izpatila sam si veche ot takav.

# 16
  • Мнения: X
Интересно,той не може ли да завърти един телефон и да си пита за таските за интернет...Такава информация дават и по телефона.
Аз на твое място ще спра да правя услуги...първо ще кажа,че съм забравила,после,че не съм се свързала...после съм била заета...като няма доверие,да си проверява сам.Хем му вършиш работата,хем недоволен.
Току виж се усетил,че прекалява.Като му вървиш по гайдата,няма да го убедиш.

# 17
  • Мнения: 4
Много правилно постъпва човекът. Ти ще прозвъниш няколко фирми, мама други, а той ще си избере най-изгодната оферта.
Но това, че му правиш услуга, а той ти се "кара" вече не е добре. А на мама най-вероятно е благодарил. Тука е ключа от бараката.

# 18
  • Мнения: 9 052
ако мама няма напротив д аработи като беzплатна секретарка ... ми давай и и ти поръчки ... къде  е проблема .

# 19
  • Мнения: 2 631
Струва ми се, че е момчето на мама и всичко прави след нейното одобрение или неодобрение. Внимавай да не загрубеят нещата помежду ви. А извинявай за въпроса, но той на каква възраст е??

# 20
  • Мнения: 3 216
Я остави мама да свьрши всичко и иди да пиеш по едно кафе с дружките. Остави ги да се оправят двамата. Сама ще дойде да ти се моли да свьршиш нещо. Wink

# 21
  • Мнения: 0
На 27 години. Тази вечер ще имаме сериозен разговор. Майка му е прекалено обсебваща и крайно любопитна и явно му е трудно да се отърси от нея.

# 22
  • Мнения: 2 631
На 27 години. Тази вечер ще имаме сериозен разговор. Майка му е прекалено обсебваща и крайно любопитна и явно му е трудно да се отърси от нея.


Ако сега не се отърси, може никога да не го направи. И да знаеш, че той ще твърди, че не е обсебен от майка си!  Wink А все пак ти си тази, която ще живее с него. А знаеш ли, може да поиска и при майка му да живеете?!  ooooh!
Трябва да му поставиш тезата си от твоята гледна точка, не само хипотетично...
И му кажи, че действията му спрямо вас двете ще са решаващи в бъдещите ви отношения.... Нещо такова..
Желая ти успех!  Peace

# 23
  • Мнения: 9 052
az пък бих наzначила бабката като секретарка  Joy голяма гнус е да дрънчиш тел и да се раzправяш с глупендъри  Joy

Общи условия

Активация на акаунт