Кафемашина - коя марка ще ми препоръчате?

  • 104 609
  • 377
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 378
"Гаджия"  Peace

# 76
  • Мнения: 1 732
имам делонги и съм много доволна от нея.

# 77
  • Мнения: 1 629
Делонги Peace

# 78
  • Мнения: 307
Аз пък смятам, че Saeco е много по-добра от Делонги. Имам Saeco малка, за домашно ползване и съм страшно доволна.

И аз съм на това мнение , макар че съм ползвала и двете марки, но Saeco ми харесва повече като качество и на кафето и на самата машина.

# 79
  • Хасково
  • Мнения: 995
 
 Имам тази кафе машина  сега ползваме смляно пакетирано Лазарин и върви много добре като едрина.
Можете ли да ми кажете като си мелите кафе в кафе магазините каква едрина казвате да бъде? Знам, че ако не е смляно както трябва кафето не става или даже се задръства машината.

# 80
  • Мнения: 1 269
Аз имам същата машина и ползвам най-вече Чибо еспресо. Когато си купувам на килограм ми го мелят на възможно най-ситното . Ползвам диска за крем кафе и наистина се получава страхотен каймак. Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 1 817
Аз имам Саеко и съм много доволна.

# 82
  • Мнения: 434

Делонги! Peace

Имаме същата и сме много доволни!  Simple Smile Ползваме с  Lavazza Rossa(смляно пакетирано) и явно й пасва като едрина кафето,защото става страхотно.  Crazy

# 83
  • Мнения: 1 632
Saeco Peace
Нашата е старичка вече, но пък прави страхотно кафе!

# 84
  • Мнения: 369
И на мен ми се ще Саеко.  bouquet

# 85
  • Мнения: 44
ДЕЛОНГИ с крема диск.Струва около 200 лв.

# 86
  • Мнения: 10
Нашата е Саеко.Баща ми работи точно в тази област-поправя стари кафе-машинки и ги продават рециклирани.Определено е на мнение,че Саеко е по-добрия вариант от Де Лонги.На сватбата ни подариха новичка Де Лонги с крема диск,но аз все още си ползвам старото Саеко,което си е пълен автомат(прави разкошно кафенце,а е и доста по-пестелива за обслужване).

# 87
  • Мнения: 591
Ище един глас за Саеко . Имаме Саеко виа Венето от 2г. Прави страхотно кафе с голям каймак  Peace

# 88
  • Мнения: 1 234
Saeco е и моето мнение  Peace

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
и от мен един глас за Saeco. Нямаме такава, но обожавам да хофя в офиса на едни приятели именно заради адски готиното кафе, което винаги ми правят.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт