МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ В РАЗЧИТАНЕТО НА ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ!!!

  • 577
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте искам да питам за резултата на пролактина който е 610,10 IU/I при референтни граници М(45.0 - 375);Ж(59.0 - 619.0) в нормите ли е?има ли проблем и трябва ли да се лекува?имам болки в гърдите и секрет това ли причината или трябва да търся друга причина? Sad

# 1
  • Мнения: 1 250
Здравей, синеочка. Като гледам, според реф. ст-сти, пролактинът ти е в нормата, макар и почти на горната граница. Може би проблемът не е в него. Все пак не съм лекар.Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Синеочка,според мен трябва да повториш изследването и задължително да се консултираш с ендокринолог за секрета от гърдите.

# 3
  • Мнения: 104
момичета притесняваме това че е в горната граница,аз много се ровя из нета за такива неща,намерих подобен на моя случаи близо до горната граница и се е лекувало момичето с парлодел и затова пиша, аз не съм от София и ми трябвя време да си запиша час и да отида,а никой лекар не иска да говори за проблемите по телефона,веднага казват елате не консултация Sad за това търся подкрепа от вас момичета  Hug.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТГОВОРА  Praynig

# 4
  • Мнения: 4 700
sineo4ka_ , всеки случай  е раzличен. Не съди по другите. Ако имаШ в.проси или се притесняваШ най добре се консултирай с ендокринолог, както вече са ти писали.

Общи условия

Активация на акаунт