Кой е най-добрия детски клуб в Люлин?

  • 60 555
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 746
За мен,най-добрия клуб е "Калпазани",и за малки, и за големи деца.

# 61
  • Мнения: 6
Здравейте, и на мен ми предстои празнуване на РД на 2год. ми син и съм раздвоена между Мики Маус ( и аз не останах доволна от кетеринга за възрастни, храната беше малко старичка) ,но ми е близко и Sudarland. Моля ви дайте съвет

# 62
  • Мнения: 459
Здравейте, и на мен ми предстои празнуване на РД на 2год. ми син и съм раздвоена между Мики Маус ( и аз не останах доволна от кетеринга за възрастни, храната беше малко старичка) ,но ми е близко и Sudarland. Моля ви дайте съвет


Не защитавам "Мики Маус", но ми стана чудно как така храната ти се е видяла малко старичка, като я карат малко преди тържеството!  А и като не си доволна защо се чудиш дали да празнуваш там? 
В този клуб празнувам вече седми рожден ден, единият от който беше и на детето ми и определено съм много доволна! И тази година пак там ще запазя дата!

# 63
  • Мнения: 505
На мен пък храната ми се видя меко казано отвратителна... изключвам пицата която май най си заслужава..Аз за себе си не бих приготвила нещо толкова лошо а кво остава за гости..Така си я изхвърлихме като се прибрахме в къщи а там хората опитаха от няма и къде и това беше. Просто кетъринга им е лош..

# 64
  • Мнения: 912
Много интересно, че никой не споменава за Фън Зон- ние миналата година при старите собственици на Партиленд и Фън Зон, си изкарахме страхотно и платихме към 200 лв, дойдоха по-малко деца, но си платихме за обявената бройка (май пак беше 10), като те ни бяха позволили да си внесем питиета и ядки, беше много удобно, широко и забавно и за нас, възрастните- много мегдан за скачане на децата, за танцуване на големите, каките-аниматорки и собственичката тогава бяха страхотни! За съжаление, те са продали и двата си клуба на нови собственици през април тази година и са заминали за чужбина доколкото разбрах (мъжът от Партиленд мисля, че беше брат на русата дама) Сега новите собственици на Партиленд май са семейство без деца и са вдигнали цените, а за Фън Зон дори не знам дали работи още като клуб за по-големи деца и като занималня както преди...Ще отида да проверя тези дни,че имаме РД на 9ти декември...

# 65
  • Мнения: 225
Сега новите собственици на Партиленд май са семейство без деца и са вдигнали цените

Да, така е - малко по-скъпо е от миналата година. Кетеринга не е скъп като го поръчваш, но накрая сметката доста набъбва от неясно какви пера. Не дават касова бележка/фактура или поне списък на нещата, които плащаш - показват някакъв списък, който обаче си бил за тях. Неприятно впечатление ми направи, че отделно калкулират пластмасовите чинийки и вилици за тортата - това просто никъде го няма и е абсолютно неприемливо за мен. Като не искат да мият чинии, те да си поемат разходите. Не че е чак толкова много като пари, но е дразнещо. Другото, което ме подразни е, че се плаща за натурален сок в детското меню, а дават от боядисаните сокчета Кико. Имаше и 3 непознати деца, които си взеха чак по средата на нашия рожден ден. Въобще - догодина няма да сме там, за тези пари очаквам повече - за 2 часа оставям малко под половината си заплата, така че ми се иска да си тръгна не със смесени чувства, а с кеф.

# 66
  • Мнения: 912
Да, dudu е напълно права.
Мисля, че към момента открих, че клубът до Марсел срещу Арена Запад (не съм сигурна Барби ли се е казвал) е затворил и Мечо Пух в Люлин 4 също не е там (на негово място има книжарница).

# 67
  • Мнения: 912
Кувертите в Мики Маус колко са, защо ми казват, че е скъпо там?

# 68
  • Мнения: 459
Кувертите в Мики Маус колко са, защо ми казват, че е скъпо там?
Не е скъпо! Втора година празнувам рождения ден на Рос там и ползвах и отстъпка, която правят на всички след първото парти там! Ама колко беше кувертът-не знам! Ето ти линк към сайта им! Казаха, че ще правят и купони с дядо Коледа и мисля да се възползвам!

# 69
  • София
  • Мнения: 6 965
Кувертите в Мики Маус колко са, защо ми казват, че е скъпо там?
За събота и неделя - двучасов престой на дете 10 лв. през седмицата - 8 лв., отделно е детското меню - около 3-4 лева на детенце.

# 70
  • Мнения: 912
Благодаря, но това цените от оферта за рожден ден в Мики Маус 3 ли са?

# 71
  • София
  • Мнения: 6 965
Благодаря, но това цените от оферта за рожден ден в Мики Маус 3 ли са?
Това ми е офертата за Мики Маус в Люлин, но мисля, че цените са еднакви навсякъде.

# 72
  • Мнения: 133
  Били сме в Калпазаните,не е лошо,а и жените там ми се струват много приятни!

# 73
Скоро празнувахме в Мечо Пух не е затворил.Работи си. Едвам си запазихме дата и изкарахме добре децата просто пощуряха от кеф.

# 74
Поздравления за темата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт