Кой е най-добрия детски клуб в Люлин?

  • 60 608
  • 193
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 020
Ходих преди няколко дни на детски рожден ден в сладкарницата на CBA,в Люлин 6,там към сладкарницата има и детски клуб и за първи път ходих там,но много ми хареса-занимаваха децата много добре,бяха много мили към тях и нямаше нито едно дете което да не се забавлява,едвам си тръгнахме накрая,никой не искаше да анпусне веселбата Simple Smile
Kъде точно се намира тази сладкарница?

# 91
  • София
  • Мнения: 273
Ходих преди няколко дни на детски рожден ден в сладкарницата на CBA,в Люлин 6,там към сладкарницата има и детски клуб и за първи път ходих там,но много ми хареса-занимаваха децата много добре,бяха много мили към тях и нямаше нито едно дете което да не се забавлява,едвам си тръгнахме накрая,никой не искаше да анпусне веселбата Simple Smile
Kъде точно се намира тази сладкарница?
Намира се в CBA-то в Люлин 6,срещу бл.616,там където върви автобус 43 от Банкя и трамвай 8,2 спирки са мисля че преди пазара се пада.Едно сиво съоръжение е магазина,пише с червени букви CBA и вътре като се влезе от вратата се вижда един замък-това е гърба на детското клубче и там влизаш в сладкарницата и виждаш входа на клубчето.Ама как го обесних ooooh!дано си ме разбрала.Ето тук намерих страницата на сладкарницата и има инфо,понеже и аз искам да направя на синът ми там рождения ден

http://www.skylinecakes.com/party/p1-460-0.html

# 92
  • София
  • Мнения: 211
Гггъбка, мерси за предложението ти. Знам го клубчето - ходили сме там лятото (не на РД, а просто за игра), но не мисля, че е подходящо за мен/нас, тъй като е отделено със стъклена врата от частта за големите и самата сладкарница и моята принцеска непрекъснато влиза и излиза през вратата (хем иска да играе, хем ме вижда точно отсреща и се присеща за мен, а и иска да изнася всички играчки да ми показва...)... и някак точно това разпределение не ме кефи.
bisac, значи си доволна от бебо - би ли ми разказала малко повече за отношението, каките, ритуала по тортата, храната и играчките. Мерси предварително.  Hug

# 93
  • софия
  • Мнения: 432

bisac, значи си доволна от бебо - би ли ми разказала малко повече за отношението, каките, ритуала по тортата, храната и играчките. Мерси предварително.  Hug
[/quote]

в този детски клуб, може би защото е от около година играчките им са нови и подбирани. празнувах на малката там рожд. ден и още с влизането децата бяха грабнати от цветния интериор и до края бяха в еурофория. най - голяма атракция за тях е батута, който е обезопасен. за по - големите дечица от гостите,за които вече детските клубове не представляват интерес имаше много занимателни игри като една китара, с която стават част от виртуален концерт. ритуалът по тортата беше съпроводен с празнична песен и пожелания от децата, но на целия фон от емоции, това не ги впечатли. отношението на персонала беше през цялото време да подстрекават децата към игри и забавления. в този клуб има възможност да се ангажира фокусник / след дълги проверки цените там бяха най - ниски /. в атракциите му взимат участие и родителите и така рождения ден е забавен за всички гости.
мисля, че всеки клуб има собствено очарование и ако всички са настроени за парти, винаги става весел купон!

# 94
  • София
  • Мнения: 211
Мерси много за детайлния отговор.
Преди няколко дни бях на място, за да го видя. Много ми хареса. Единственото, което леко ме притеснява е, че кътът за родители ми се струва малко малък.... колко възрастни се събрахте вие и беше ли ви много сгъчкано?

# 95
  • Мнения: 459
Днес бяхме на рожден ден в Шугърленд! Не ми хареса клубът! Никога не бих празнувала там!
Топло, задушно, малко помещение, нямат занимателни игри, липсва и програма за децата! Но пък за сметка на това са наблъскали автомати с всемъзможни боклуци, щендер с пласмасарии на безумни цени и даже продават голями ароматни свещи за дома!!! Без коментар просто...

# 96
  • София
  • Мнения: 211
Ние пък в петък бяхме на РД в Бебо - много ми хареса, батутът наистина е супер, доволна съм от аниматорките и се решихме - в събота и ние ще правим нашия РД там. Дано стане хубав празник. После ще ви пиша пак.

# 97
  • Мнения: 592
Отдавна не съм писала в темата,но да се включа след последния ни РД.Голямата ми дъщеря тази година отказа да бъде в детски клуб и след много чудене избрах ресторанта на Лабиринт.Получи се невероятно парти.Възрастните бяхме в ресторанта,децата бяха в залата предвидена за детски партита,поръчах и външно парти на Хана Монтана,тортата беше от ресторанта и беше много вкусна-мандаринова(за първи път ям такава).Нямахме наем зала ,а и нямахме ограничение - 2 часа.

# 98
  • София
  • Мнения: 273
Отдавна не съм писала в темата,но да се включа след последния ни РД.Голямата ми дъщеря тази година отказа да бъде в детски клуб и след много чудене избрах ресторанта на Лабиринт.Получи се невероятно парти.Възрастните бяхме в ресторанта,децата бяха в залата предвидена за детски партита,поръчах и външно парти на Хана Монтана,тортата беше от ресторанта и беше много вкусна-мандаринова(за първи път ям такава).Нямахме наем зала ,а и нямахме ограничение - 2 часа.

Може ли повече подробности,какво има в тази стая за децата,някой занимава ли се с тях и откъде поръчахте допълнително партито на Хана Монтана,не ми сатна много ясно?

# 99
  • Мнения: 1
Здравейте,
в събота бях на рожден ден в Шугърленд и бях очарована.
За децата бяха предвидени много игри и забавления, момичетата бяха любезни и лъчезарни.
За възрастните също беше много добре подредено и измислено.
На децата много им хареса и не им се тръгваше, а ако трябва да съм откровенна на мен също, немога да се съглася с коментара на дамата, че е малко, задушно и не се организират игри.
Искрено го препоръчвам!!!

# 100
  • Мнения: 459
Здравейте,
в събота бях на рожден ден в Шугърленд и бях очарована.
За децата бяха предвидени много игри и забавления, момичетата бяха любезни и лъчезарни.
За възрастните също беше много добре подредено и измислено.
На децата много им хареса и не им се тръгваше, а ако трябва да съм откровенна на мен също, немога да се съглася с коментара на дамата, че е малко, задушно и не се организират игри.
Искрено го препоръчвам!!!
Браво, това означава,че само вие от персонала сте се забавлявали! И сега си направи регистрация, за да ни споделиш това ли? Явно много ни подценяваш тук!
С написаното по-горе само потвърждаваш мнението, че сте жалко клубче! Дори не можете да се защитите!  Twisted Evil

# 101
  • Мнения: 592
Гггъбка,в стаята за децата от едната страна са дивани и масички а от другата е свободно за игра,няма никакви играчки или съоръжения.Външното парти си го поръчах от  детски клуб(те всички предлагат тази услуга ),то беше 2 часа,имаше дисководещ и разбира се -Хана  Wink,която беше и  аниматорка.

Весели празници желая на всички.
Нека има мир и любов в сърцата ни !!!

# 102
  • гр. София
  • Мнения: 252
Ние пък в петък бяхме на РД в Бебо - много ми хареса, батутът наистина е супер, доволна съм от аниматорките и се решихме - в събота и ние ще правим нашия РД там. Дано стане хубав празник. После ще ви пиша пак.
Засега и аз съм решила да посрещнем първият рожден ден на дъщеря ми в Бебо. rossykv Благодаря за информацията!

# 103
  • Мнения: 980
С две ръце съм за Бебо. В него всички люлински янурчета2008 празнуваха РД. Наема се залата, всеки сам си организира кетъринга (има кетъринг-къща до клубче Пипи- платата за деца и възрастни ни излезоха 30лв). Отделно си внесохме сокчета за децата, безалкохолно за възрастни, алкохол.(Пазарувахме в Метро, където примерно детските сокчета със сламка ни излязоха около 50-60 стотинки.) Бяхме около 13-15 деца на средна възраст 3 години, на половината и татковците се присъединиха. Имаше достатъчно място за всички, времето от два часа скочи на 3 и пак на никой не му се тръгваше - ни на малки, ни на големи. Цялата лудница ни излезе около 170 лв.

За РД в Калпазаните също мога да споделя личен опит. Две поредни години празнувахме там, защото те единствени се навиват да отворят на 1 януари. Първия път ползвахме техен кетъринг и не останахме доволни - постничко, студено, гумено, безвкусно. Втория път ние си внесохме храна - Макдоналдс, топли плата, торта, алкохол. Тортата трябва да е със сертификат от сладкарницата, домашни творения не се допускат. Накараха ни да си платим 20 лева за внесената храна. За отношението на лелите нямам забележки. Едната зала с батута не е отоплена. Крайна цена и в двата случая - 450 лева.

Ходили сме в Пипи - заприлича ми на кръчма с детски кът. Мерише на алкохол и социализъм. Каката наглеждаше децата, но те си беснееха и без нейно участие. До входа на детската зала има огромна сергия със шаренийки - пластмаса, бонбонки, близалки, сладкиши. На страхотни цени при това - явно правопропорционално цена:вредност на продукта.

Скайлайн-кафе - много е приятно да се отиде с приятелки на кафе. Децата играят, мама си почива. Нас лично не ни устройва за парти, защото залата е малка, второ децата са зад стъклена стена, а моята малка щерка няма да е съгласна със ситуацията. Станах на няколко пъти свидетел на партита там - забавляват децата. За родителите условията са перфектни.

Това са ми коментарите за най-често посещаваните от нас клубчета.

# 104
  • София
  • Мнения: 211
Ние пък в петък бяхме на РД в Бебо - много ми хареса, батутът наистина е супер, доволна съм от аниматорките и се решихме - в събота и ние ще правим нашия РД там. Дано стане хубав празник. После ще ви пиша пак.
Засега и аз съм решила да посрещнем първият рожден ден на дъщеря ми в Бебо. rossykv Благодаря за информацията!
Мнението ми за Бебо на 100 % съвпада с това на Тедсън. Останахме изключително доволни от клубчето, отношението и обслужването и направиха празника ни наистина незабравим, за което благодарим от сърце. Батутът наистина е страхотен, децата така са се забавлявали и при нас почти всички си тръгнаха с рев. А, какво по-сигурно от това, че на децата им е било кеф?!? И всичко това - на много прилична цена.  Peace За мен това клубче стана фаворит за Люлин (сравнявайки го с всички, в които сме били.)  Peace Ще се радвам да отговарям на още въпроси, ако има.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт