Кой е най-добрия детски клуб в Люлин?

  • 60 631
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 273
Ще ви помоля  да ми дадете линк към Бебо,не  успях да го намеря или поне да ми кажете адреса.
След малко повече от месец и моя син е рожденик и се чудя ,а и нямаме голяма финансова възможност,къде да го празнуваме.Благодаря ви  предварително Grinning
http://www.detskiklub.eu/

# 136
  • Мнения: 135
Мерси,намерихме го,хареса ми това което ми предложиха,и  дори  капарирахме,след месец ще празнуваме там Grinning

# 137
  • София
  • Мнения: 211
Отново положително мнение за Бебо - в неделя ни беше РД-то там (за втора поредна година). Много готино клубче, готини собственици и прекрасни спомени от партито.

# 138
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен ..  чудя се къде да празнувам РД-то на дъщеря ми .. но има малък прооблем .. тя е на 12 . Иска да е актуално питах я за боулинг но тя отказа .. каза че когато  ходи на РД на някоя приятелка в се едно са отишли да играят а не да празнуват !!

# 139
  • Мнения: 1
Някой да е бил в детски клуб "Немо" ? Вчера случайно попаднах на него в интернет и изглежда е нов.

# 140
  • София
  • Мнения: 7 032
Някой да е бил в детски клуб "Немо" ? Вчера случайно попаднах на него в интернет и изглежда е нов.
Ако е този в първи микрорайон, не е нов. Детският клуб е от преди 8 години, но се смениха собствениците и съответно името на клуба. Подходящ е за дечица до към 5-6 годинки максимум, не е много голям и като пространство.

# 141
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Отново положително мнение за Бебо - в неделя ни беше РД-то там (за втора поредна година). Много готино клубче, готини собственици и прекрасни спомени от партито.
Изглежда много добре - ще го проуча и аз!  Peace

# 142
  • Мнения: 99
Почна се наново мислене къде да е рд на 5год ми дъщеря. Отново същите предложения,за съжаление няма нищо ново.Шугърленд,Мики Маус или Бебо като в последния ми беше миналата
година.Като цяло е добре като цена за сметка на пространството за родители.
Вие имате ли актуални мнения за някой клуб и изгодна оферта разбира се? Simple Smile  chef

# 143
  • гр. София
  • Мнения: 252
Здравейте! Някакъв отзив за Грозното пате- напускали са ваучери и се чудя за там- дали може да се внася храна и торта?

# 144
  • Мнения: 99
до момента бяхме на 3 р.д. там.На единият въобще нямаше храна за родителите (не, че е задължително).Не мисля,че може да внасяш храна.За твоя торта доколкото разбрах има такса.Това,което не ми хареса там е едната какичка.И на 3-те рождени дни имаше с какво неприятно да се отличи.
Иначе ги забавляват,измислят им игри.Ако някое  дете не иска да се включи чак им държи сметка Simple Smile
Абе от 10,давам 7  Thinking

# 145
  • Мнения: 779
tintiviki, Теодора ли е провинилата се какичка. Аз водех там редовно моят син да играе през зимата и нея само като я видеше се врътваше на вратата и си излизаше. Хич не я харесва, а няма още 2 години. Другата е много по-симпатична, но рядко съм я засичла там и съм забравила как се казва.

# 146
  • Мнения: 99
не й знам името,но е подстригана асиметрично (от една страна косата й е по-къса от друга).

# 147
  • Мнения: 779
Тази мисля че не е точно аниматорка. Поне през седмицата стои само на бара и не се занимава с децата.

# 148
  • Мнения: 60
Скоро ходихме в Калпазаните - страхотен е!!!

# 149
  • Мнения: 225
Здравейте! Някакъв отзив за Грозното пате- напускали са ваучери и се чудя за там- дали може да се внася храна и торта?

Празнувахме там РД на малката в началото на месеца. На мен ми хареса, бяхме с ваучер също. Според мен си заслужава.
Внасянето на торта се заплаща 10 лв. и трябва да е със сертификат. Те предлагат на Лагуна, нашата беше за 10 парчета и струваше 36 лв., но стига за доста повече хора. Друга храна мисля, че не позволяват да се внася, или поне аз не съм питала.
Аз писах отзиви в темата за пазаруване от колективните сайтове, ако те интересува по-подробно за условията и цените, виж последните ми публикации, да не пиша пак  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт