Кой е най-добрия детски клуб в Люлин?

  • 60 629
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 177
Някой да има информация за детски клуб Слънчо.
Преди празнувахме в "Бебо", но щерката става на 9 год. и ми се струва, че в Бебо ще им е малко тесничко да се развихрят. В този "Слънчо" цените са доста приемливи, но знам ли с какво ще ме изненадат на финала.

# 151
  • София
  • Мнения: 7 029
M_I_A, посещавали сме този детски клуб, при предишните собственици - казваше се НЕМО. Ако няма някакви големи промени в интериора, клуба в никакъв случай не е по-голям от Бебо и не е подходящ за деца на 9 год., все пак иди си провери на място и ако имаш възможност, моля те пиши отзиви. И синът ми става скоро на 9 и ние отново се ориентирахме към Бебо.

# 152
  • София
  • Мнения: 6 177
buni благодаря за информацията. При нас детския клуб се отменя.
Скрит текст:
Почти 9 годишната госпожица, дойде и попита в прав текст: "Може ли с парите за детско клубче да ми купите таблет и да не си празнувам РД". Ние се съгласихме, особено след като обеща, че ще ползва таблета само петък, събота и неделя и то само в събота за игри, а в другите два дни за рисуване, четене и учене на английски.

# 153
  • София
  • Мнения: 7 029
buni благодаря за информацията. При нас детския клуб се отменя.
Скрит текст:
Почти 9 годишната госпожица, дойде и попита в прав текст: "Може ли с парите за детско клубче да ми купите таблет и да не си празнувам РД". Ние се съгласихме, особено след като обеща, че ще ползва таблета само петък, събота и неделя и то само в събота за игри, а в другите два дни за рисуване, четене и учене на английски.
Да ви е жива и здрава госпожицата, много ви е умничка.

# 154
  • Мнения: 12
Здравейте на всички Grinning      Темата в момента много ме вълнува, тъй като в края на месеца моя син става на 1г. От 2 седмици, чета  най различни мнения за клубовете  в люлин, но признавам много се обърках.... затова моля ако някой е празнувал скоро в някой клуб и е доволен, нека ме насочи.....Благодаря предварително Rolling Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 1 040
Ние сме доволни  от клуб Бебо-имат си сайт.2 пъти сме празнували там.Имаха страхотен батут и организират игри за децата.А и са точни и коректни.Препоръчвам!

# 156
  • Мнения: 12
Скоро ли сте празнували там? И другото, което ме интересува е забавлението на децата и храната за възрастните, защото все пак и те са гости Laughing

# 157
  • Мнения: 99
Скоро ли сте празнували там? И другото, което ме интересува е забавлението на децата и храната за възрастните, защото все пак и те са гости Laughing

Ние сме празнували в Бебо няколко пъти.Преди седмица бяхме там на рожден ден на 6г. дете
Има батут,но той става за по-големи дечица. (не за 1г.).Имаче има за по-малки конче-люлка,малка пързалка,коли за бутане и други играчки.
Може да избереш пакет,който включва всички-не знам каква цената е(виж в сайта)
Аз досега съм плащала наем на залата и внасям всичко отвън-храна за деца,за възрастни.Консумацията на напитки се заплаща там.
Две жени занимават децата.
Ако имаш други въпроси питай Simple Smile

# 158
  • Мнения: 12
Цитат
Blagodarq za otgovora....6te otida na mqsto da pogledna, 4e de4icata, koito 6te idvat varirat ot 6 mese4no bebe, do vtori klas deca....a I kato cqlo se sabirame kam 25 4oveka neznzm dali 6te se saberem..... vse pak moje da mi prepora4ate I nqkoi drug klub imam o6te nqkolko dni da re6a......

Благодаря за отговора....6те отида на място да погледна, 4е де4ицата, които 6те идват варират от 6 месе4но бебе, до втори клас деца....а И като цяло се събираме към 25 4овека не знам дали 6те се сберем..... все пак може да ми препора4ате И някои друг клуб имам о6те няколко дни да ре6а......


Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 23:19 от .Ели.

# 159
  • София
  • Мнения: 7 029
Blagodarq za otgovora....6te otida na mqsto da pogledna, 4e de4icata, koito 6te idvat varirat ot 6 mese4no bebe, do vtori klas deca....a I kato cqlo se sabirame kam 25 4oveka neznzm dali 6te se saberem..... vse pak moje da mi prepora4ate I nqkoi drug klub imam o6te nqkolko dni da re6a......
Преди седмица синът ми за трета година празнува в Бебо - 12 деца, има място и за десетина родители. Доволна съм за пореден път, децата се забавляваха добре, кетъринга беше много хубав, тортата беше на Скайлайн.

# 160
  • Мнения: 12
Blagodarq Grinning     A nqkoi praznuval li e v Me4o Puh?


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 23:17 от .Ели.

# 161
  • Мнения: 99
За Мечо пух информацията ми е от 2013.Близка беше взела пакетна цена за 10 деца+храна и за възрастни.За следващо дете се плаща мисля по 2.50лв.Иначе патена беше малко под 200лв.Казва,че е доволна,една какичка е занимавала децата без умора.Тази година ми каза,че отново ще празнуват там (значи е доволна).
По широко е от Бебо,поне за родителите

# 162
  • Мнения: 12
Аз минах през Мики Маус и Калпазаните, тея дни ще посетя Мечо Пух и Бебо и дано най-накрая да се спра на едно от тях.....  Rolling Eyes

# 163
  • Мнения: 8
Някой да е празнувал в "Грозното пате"? Има ваучер и е доста изгоден

# 164
  • Мнения: 99
Айде аз пак да се изкажа и за този клуб.Понеже сме голяма дружинка и затова съм посетила повечето люлински
НЕ ми е от любимите клубове,както и на детето ми.КАто чуе,че сме канение на рд там,ходи с нежелание.Едната какичка е доста груба и няма подход към дечицата и родителите.Имам случка с нея и детето ми!
Една от майките,която празнува там с детето й също каза,че й е направила лошо впечатление с отношението й.Тя беше купила точно с ваучер.Иначе като изключим въпросната г-ца,другите неща са си наред-храна,помещение,забавление.А пък я оцелиш и в настроение екстра.Ако те устройва цената може да направиш компромис.
 
п.с мисля,че и преди съм изказвала мнение.ако се повтарям извинете

Общи условия

Активация на акаунт