В 5-ти клас е като в "Страната на чудесата"!

  • 19 043
  • 233
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 692
Най-голям избор на продуктите от тази марка /Wow Wee/,като че ли има в Хиполенд.Също има и в Джъмбо и в Метро,но по-малко.И в Комсед май съм мяркала.
Дано съм била полезна  Hug

# 46
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Ох, ние от тези летящите въртолети, самолети и каквото там се сетиш, съм много разочарована. Правят ги от материал като стиропор и е много крехък. Отдавна вече синът се отказа от такива играчки  Rolling Eyes Може би тези летящи насекоми са по-издържливи, тук при нас ги няма.
Тази година избрах една енциклопедия на Нашънъл Географик. Не знам вашите деца дали четат детското им списание, но моят дори иска да се абонира за него. Затова се надявам и книгата да му хареса.
Ние приключихме с подаръците  Mr. Green Остава само да се пакетират. Но това след като приключа работа. Хванах един контракт за няколко месеца и никакво време не ми остава  Crazy ooooh! Май съм загубила тренинг, толкова години в къщи.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 21:26 от Merry

# 47
  • София
  • Мнения: 11 692
                                                           Лени ЧРД на Лъчи!

Желая му прекрасно детство и да покорява върхове в училище,а на теб само хубави емоции,свързани с него!



                                   

# 48
  • Мнения: 1 142
ЛЕНИ,ПОЗДРАВИ И ОТ МЕН.ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКА. newsm59 hbday bdbaloni

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Честит рожден ден на Лъчи и от мен! Много щастие и радост! baloni

# 50
  • Oslo
  • Мнения: 659
Честито и от мен!!!   nbirthday Желая му много щастие и сбъднати мечти!

# 51
  • Мнения: 217
Честит Рожден ден на Лъчи на Лени! Да е голям щастливко и късметлийко!

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Лени, честит празник и от мен /макар и на патерица/  Laughing.Желая на малкия рожденник и цялото ви семейство много здраве и щастие, а останалото ще дойде само   bouquet!
 Хубава и усмихната седмица на всички /нищо,че мъглата е отвратителна/  Hug.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 952
Честит Ражден Ден на Лъчко!
Желая му да е здрав и щастлив!

На Лени желая само радостни моменти около децата!


Хубава седмица на всички ви  Hug

# 54
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Лени, честит рожден ден на Лъчи! Да расте здрав, умен и щастлив!

Аз не съм писала отдавна, но няма нищо ново при нас. Свършихме първия срок, за сега има отличен по всичко, но по два от предметите е на границата. Сега си води бележки и си смята предварително колко ще има за срока  Shocked - понеже всички изпитвания са писмени- тестове, домашни или проекти, накрая оценката е средно аритметична от всички получени около 10 оценки за срока.
Merry, на моята дъщеря единствената заплаха, която действа, е че ще й спрем уроците по пиано. Хич не свири вкъщи, но не се отказва от уроците.  Все още я водим, защото според учителите е музикална и талантлива, но аз си знам, че не е особено трудолюбива, та ще видим кога ще ни писне и на нас.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Здравейте момичета в новата темичка - чудесно заглавие!   bouquet
Не съм влизала скоро че ежедневието като те грабне и не остава време за нищо. При нас нещата са нормални. Доста ни е натоварено в училище, но за сега положението все още се понася. Имаше 3, 4 пъти домашни от по 90 - 100 задачки (не примера, а задачи с по няколко подусловия), контролни и проверки на знанията по математика почти през час. А инъче другите предмети си вървят вече по някои имаме по 3 оценки, като географията например. Руския за сега ни е интересен...  Joy. Почти само шестици има Гери, като има и 2, 3 петички за цвят  Laughing.  Три съботи подред имаха математически състезания и резултатите й са похвални. Сега в събота предстои четвърто, но там не й дадох вече да ходи, притеснявам се че доста се измори и малко ми се струва поизнервена напоследък. Та реших да не ходи и да си почива. Не знам вече ми струва че навлиза в трудната възраст, пък и доста й идват ангажиментите, но пък какво да се прави - сама си го избра. Сега коледната ваканция щели да организират 10 - дневен лагер школа където да решават по цял ден задачи. Е просто няма да я пусна, ваканцията е за почивка и толкова. Ами това е, аз не пиша често но като почна прекалявам.
Сега се връщам да ви чета.
Честит рожден ден на Лъчи на Лени! Нека е жив и здрав, да расте щастливо детенце!  bouquet

# 56
  • Мнения: 7 263
Девойкиии Hug Hug Hug
Благодаря ви много ме трогнахте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Момичета,здравейте  Hug.Изпадна ни темичката на 2-ра страница.
Наближава Коледа, да си поговорим за празника Grinning.
 Купихте ли вече подаръци за 5-токласниците? Аз определено реших - голяма енциклопедия История на света ,и нови ,хубави очила за плуване/че старите вече 3-та година ги ползва/.
 Направих Коледен календар, и щастието им е пълно.Всяка вечер с нетърпение чакат да се съберат, и да отворят новата изненада  Grinning.
 Иначе днес е класното по математика. Надявам се,че ще се справи отлично.
 В събота сме на Салабашев, в ПЧМГ ще го водя. Вие сте !
 Хубав ден на всички   bouquet.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз им направих листчета с късмети, които си теглят всеки ден от коледните чорапи. Втора година го правим и са много доволни. Като се приберат от училище нямат търпение да теглят. Наградите са различни, както химикали, цветни моливи, тефтерчета, гумички и др., така и лакомства.
Подаръци още не съм купила. То и нищо не мога да измисля тази година.
В събота Илияна ще участва на състезанието по български език Иван Рилски, тъй като  са в един и същи ден с математическото и си избра това.

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЧРД, на един пораснал мъж на име Лъчко!  Hug
Да е здрав, да има късмет в живота и да не ядосва родителите си (повече от нормалното Wink !

Лени   bouquet и добре завърнала се... Нищо не разказваш, обач  Thinking

Колкото до подаръците - нищо не съм купувала... Чудя се все още, като имам 2-3 идеи  Flutter
Иначе с нетърпение чакам да излязат във коледна ваканция децата, че вече силички нямам. Не сме решили къде ще ходим нито за Коледа, нито за НГ... Щерката иска да е при нашите за 31.12, че "баба прави много хубава питка с паричка, а ние с братовчедите ми и дядо играем на рулетка през това време...".
Не мога да й се сърдя... и аз обожавах на баба питките  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт