Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора
  Здравейте, момичета. С колеги организираме коледен купон. Ще сме около 50 човека. Моля да ми дадете някои идеи за забавни, хумористични, а защо не и инфантилни игри които да си организираме. Естествено ще има и награди. Предварително ви благодаря !!!
Цитирай

Защо имаш 3теми?
Цитирай

Не знам защо стана така,  два пъти когато потвърждавах ми излязоха някакви грешки и може би затова. Съжалявам.
Цитирай

Ами не знам дали ще ти свърши работа /имам предвид, че е фирмен, а не приятелски купон/, но преди няколко години с приятелите ми направихме страхотен новогодишен купон, като темата беше маскен бал, но не с купени специално костюми /щото много пари щеше да излезе/ ами с подръчни материали. Искам да ти кажа, че се получи страхотно. Имахме автомонтьор /обикновен работен гащеризон, ръкавици без пръсти, малко масло по лицето и ръцете, бял потник, шапка с козирка и гаечен ключ в джоба/, имахме вампир /черен костюм, червено наметало, например покривка или нещо подобно, малко черен грим и воала/, вещица, дядо коледа и снежанка, дяволче, рокаджия, готвач, ловец и т.н. Дано да съм обяснила понятно. Беше страхотно. Имаше и томбола със символични подаръчета, но пък с голям ефект. Предлагам този вариант, защото при нас стана страхотно парти, което надали някой ще забрави.
Но каквото и да решите, пожелавам ти весело изкарване на празниците, защото на мен те са любимите ми. Smile
Цитирай

Eli 83 брзкрайно ти благодаря !!!
Цитирай

Правили сме такива банкети, но около 20 човека. Томбола естествено с дреболийки от магазини за левче, игри-например:
 бръснене на балон с пяна и ножче, атрибутите остават за награда,
редене на щипки за пране по лицето за 1 минута- награда щипките + кошничка за щипки, опипване със завързани очи и познаване коя е колежката,
караоке
викторина с подвеждащи отговори
писане на пожелания към съответен колега, анонимно и четен след това /голям смях/
номинации в различни категории
хороскоп за различните зодии от нета /еротично- комедиен/
Цитирай

raja_nikol, може ли да кажеш повече за тази викторина с подвеждащи отговори?
Цитирай

Забравила съм ги вече, пак от нета ги търсихме, помня само:
Преди употреба е сух, след употреба мокър. Що е то?
Я кажи да те пробвам, пък аз ще се напъна за другите
Цитирай

Забравила съм ги вече, пак от нета ги търсихме, помня само:
Преди употреба е сух, след употреба мокър. Що е то?
Я кажи да те пробвам, пък аз ще се напъна за другите
да не е сапуна я кажи и още някой въпросче че и аз ще правя викторина
Цитирай

Не, чадъра е.
Е така постепенно ще съберем, я се включвайте всички, не може да не знаете поне един такъв. Дано после не сме по едни и същи купони
 Laughing
Втори въпрос: Кога 2+2 прави 5?
Цитирай

а как се казва на мъж който не ползва презерватив
Цитирай

Звучи интересно, да взема и аз да измисля нещо за нашето парти Thinking.
« Последна редакция: Четв., 04 Дек. 2008, 19:57 от sweetrozi »
Цитирай

Бързо казвай, че не мога да работя от мисли...
Цитирай

Бързо казвай, че не мога да работя от мисли...

Татко Smile
Цитирай

Как не се сетих doh Banghead
Ето вече имаме два вапроса, да продължаваме smile3523
Цитирай

1-14 от 49 отговора